Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok és hungaristák,...

Jobbikosok és hungaristák, mit tennétek ha kamasz illetve felnőtt gyereketek?

Figyelt kérdés

Meleg lenne és 1 éve lenne komolyabb párkapcsolata?

Részt venne a meleg felvonuláson vagy a meleg olimpián!


2012. júl. 1. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Tudod bírnám ha egyszer egy meleg férfi vagy leszbikus nővel lépnétek házasságba és kiderülne hogy mellettetek egy azonos nemű szeretőt tart :)
2012. júl. 1. 21:59
 12/66 anonim ***** válasza:
3%

Az nem zavarna annyira hogy meleg.Viszont ha felvonulásra járna akkor kiakadnék.


Inkább legyen meleg minthogy egy afrikai negroid nővel legyen együtt.Persze a negroid férfiak is kizárva.


Annál nagyobb szégyen nem is lehetne minthogy egy negroid emberrel létesít kapcsolatot.


Egy japánt könnyen elfogadnám de egy négert nem.

2012. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
31%

Ez a hozzászólás megint a Jobbik félre értéséből született... És akkor még ti mondjátok hogy titeket nem befolyásol az agymosó média... A nagy sz.rt nem! Megint félre lettetek informálva.


Ugyanis a Jobbiknak nem a beteg deviánsokkal van bajuk, hanem azzal, hogy terjesztik/terjeszthetik a betegségeiket, és így akár hatással lehetnek az egészséges gyerekekre is, akiknek így eltorzul a pszichéje. Világos? A Jobbik csupán szeretné a 4 fal között tartatni az emberek szexuális beállítottságát! Felfogtad, kedves kérdező?

2012. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
23%
Épp tegnap kérdezte ugyanezt egy ismerősöm, de ma sem tudok mást mondani: Levágnám mint a csirkét.
2012. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
20%

"Tudod bírnám ha egyszer egy meleg férfi vagy leszbikus nővel lépnétek házasságba és kiderülne hogy mellettetek egy azonos nemű szeretőt tart :)"


Nono! Anyád azért nem venném el...

2012. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
89%

"meg hallja hogy fúj búzik"

Miért lenne kötelező bárkinek szeretni őket, mindenkinek szíve joga, hogy milyen értékrendet vall és mit fogad el.



"Tudod bírnám ha egyszer egy meleg férfi vagy leszbikus nővel lépnétek házasságba és kiderülne hogy mellettetek egy azonos nemű szeretőt tart :)"


Mekkora egy genny vagy. Miért akarsz tök ismeretlen embereknek rosszat? Talán zavar, hogy leírta a véleményét? akkor minek kérdezted..

2012. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Nem de véletlenek előfordulnak, ez nem gennység csak ismerek ilyen melegeket, sajnos, amúgy én gyerekként tudtam hogy meleg vagyok, ez méhen belül dől el :(
2012. júl. 1. 22:36
 18/66 Pro Patria ***** válasza:

Igen. Már akkor gyanús voltál a szülésznek, mikor még csak 3D-s felvételen látta, ahogy szopod az ujjadat, ugye?


Egyébként érzek ebben a kérdésben valami provokáció-ízt. Hogy azt kívánod, "bárcsak így járnátok", hogy még az orrunk alá is dörgöld...


Melegfelvonulásra meg eleve nem engedném el a fiamat, akármennyire is szeretem.

Én sem vonulok fel egy izzadt tréningtrikóban, sörrel a kezemben, borostásan, hogy "tucc-tucc heteró vagyok tucc-tucc és büszke vagyok rá! tucc-tucc"


Nem vagyok jobbikos, nincs még gyerekem.

2012. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
Néha már úgy érzem a b*ziság természetes és én vagyok a beteg.
2012. júl. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
A Meleg felvonulásra biztos, hogy nem engedném el de a többire igen, még arra az ízetlen olimpiára is.
2012. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!