Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok és hungaristák,...

Jobbikosok és hungaristák, mit tennétek ha kamasz illetve felnőtt gyereketek?

Figyelt kérdés

Meleg lenne és 1 éve lenne komolyabb párkapcsolata?

Részt venne a meleg felvonuláson vagy a meleg olimpián!


2012. júl. 1. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

Állatvilágban ugyan úgy megtalálható egyébként egy ész érv hogy nem betegség:

A homoszexualitás betegség. A homoszexualitást előbb bűnnek, majd betegségnek tartották. A melegeket gyakran kegyetlen módszerekkel (pl. áramütésekkel) próbálták "átnevelni", ami nem sikerült; azt azonban elérték, hogy az illetőnek nemhogy a szextől, de az élettől is elmenjen a kedve. 1975-ben a homoszexualitás kikerült a pszichiátriai betegségeket felsoroló „Betegségek nemzetközi osztályozása” című, folyamatosan frissített kiadványból. A melegséget azóta a nemi orientáció egyik válfajának tekintik, nem pedig olyasvalaminek, amiből meg kellene próbálni „kigyógyítani” az érintetteket. Lásd még: A homoszexualitás feltételezett okai (Wikipédia)

2012. júl. 2. 17:00
 52/66 anonim ***** válasza:
100%
Az állatvilágban az is megtalálható, hogy megeszik a szomszédot, én mégsem szoktam...
2012. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
Egyébként én sem mentem volna el arra, mire meghívtad volna. Az ember a szabadidejét ki tudja jobb dolgokkal is tölteni, inkább akkor elmegyek segíteni a Vöröskeresztnek vagy ilyesmi.
2012. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%
A betegség fogalmát nem az definiálja, hogy egy folyóiratban mi jelenik meg. Ha holnap kimarad a paranoid skizofrénia, akkor még a képzeletbeli barátnővel való házasságot is szentesítik majd, nem? Ne legyél hülye.
2012. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
Az hogy bu..zi az az ő dolga, de nem mehetne vonulgatni és "olimpiára". Csinálja a négy fal közt, ahogyan minden normális ember és pont!
2012. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Az "olimpia" megint egy olyan lépés volt a homokosok részéről, ami azt mutatja, hogy mutogatni akarják magukat, véletlenül sem azt, hogy egyenlők akarnak lenni a heterókkal...
2012. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
Pszichológusok és pszichiáterek se gyógyítanak már ki ebből, sőt elbeszélgetnek emberekkel hogy miért ilyen intoleráns?
2012. júl. 2. 19:53
 58/66 Pro Patria ***** válasza:

Attól, hogy az állatvilágban is előfordul, még nem normális.

Albinó egyedek is születnek, mégsem természetes.

2012. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
Akkor Albinóknak se engedélyeznéd az örökbefogadást vagy házasságot? :D Nevetséges :D
2012. júl. 3. 11:24
 60/66 anonim ***** válasza:
Pont ma beszéltem a régi fodrászommal, aki elköltözött innen, az új városban lett pár meleg ismerőse, mondhatni elég jó, mert eljárnak együtt szórakozni stb... (Az ismerősöm nő). Mondta, hogy micsoda perverzek, tényleg akármi van, a szexre lyukadnak ki, gátlástalanul beszólnak több pasinak is, akkor is, ha heteró társasággal vannak. Ezt az ismerősöm nem leszólásként mondta, hiszen ő nagyon bírja őket... Már bocs, de ez is igen visszatetsző... Én nem ismerek melegeket, de több ilyen sztorit hallottam, amik szerint a melegek jóval perverzebbek... Tisztelet a kivételnek - ha van.
2012. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!