Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik miért akar külön...

A jobbik miért akar külön iskolát a cigányoknak cigány pedagógusokkal? Ez talán az USA-ban bejött 60-70 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 18:19
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
16%

"Aki szerint nem az olvassa el a Jobbik programját. "


Eddig azt bizonygattátok, hogy minden politikus mást mond a megválasztása előtt, mint utána. Most bebizonyítod nekem, hogy márpedig a Jobbik mindent komolyan gondol? Mert akkor sosem fogok másra szavazni mint a Jobbikra.

2012. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
43%

"Mond neked az valamit, hogy hátrányos helyzet?"


Valójában nem. Inkább a lustaság kifejezés az ami mond valamit.

2012. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Bocs, én ilyet nem mondtam. Csak láttam egy rajzfilmet a comedy centralon abban volt egy ilyen feka sulis kitekintés és eszembe jutott, hogy a Jobbik tulajdonképpen ugyan ezt akarja.

Ha a jobbik ezt már nem akarja(mert kibújt a szög a zsákból), akkor számomra még mindig egy komolytalan párt marad.

2012. júl. 6. 19:37
 14/54 anonim ***** válasza:
88%

Ahol én lakom a cigányoknak építettek 1 szép új iskolát,a helyi vajda és a pénzes cigányok anyagi támogatásával.Azt lehet mondani kb 90% a cigány tanulók aránya.A tanárok fehérek(vagy ahogy ők fogalmazzák:parasztok).A "hátrányos" helyzetükön ez sem sokat segített,nem lettek jobb tanulók,max nincs kit hibáztatni hogy zavarták őket az órán!

Érdemes lenne megnéznetek az épületet a csapágy már megvan alatta,a kacsalábat most gyártják:))

2012. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
96%

"Mond neked az valamit, hogy hátrányos helyzet? "


Igen, mond. Tehát te is beismered, hogy nagy különbségek vannak. Éppen ezért kell(ene) őket speciálisan kezelni, nem? Ugyanígy a kiemelkedő tehetségeket is külön kellene választani. És természetesen megadni az átjárás lehetőségét, nem egyből beskatulyázni mindenkit. Ha pl egy "zseni" nem teljesít jól, akkor átkerül normál közegbe, ha a normál közegben valaki nem teljesít jól, az átkerül a spec. osztályba. Ugyanígy ha a spec. osztályban jól teljesít valaki, az átkerül normál osztályba. Persze lehet statikusan is gondolkodni, hogy aki hülye az is marad, de a rózsadombról is könnyen a putriban találja magát az ember.

2012. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

"gen, mond. Tehát te is beismered, hogy nagy különbségek vannak. Éppen ezért kell(ene) őket speciálisan kezelni, nem? Ugyanígy a kiemelkedő tehetségeket is külön kellene választani. És természetesen megadni az átjárás lehetőségét, nem egyből beskatulyázni mindenkit. Ha pl egy "zseni" nem teljesít jól, akkor átkerül normál közegbe, ha a normál közegben valaki nem teljesít jól, az átkerül a spec. osztályba. Ugyanígy ha a spec. osztályban jól teljesít valaki, az átkerül normál osztályba. Persze lehet statikusan is gondolkodni, hogy aki hülye az is marad, de a rózsadombról is könnyen a putriban találja magát az ember."


Ez most is így van, de a Jobbik úgy gondolta, hogy a zsenik, a normál, a specesek és a cigányok.

2012. júl. 6. 21:05
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek jobb lenne ha a cigányok külön iskolába járnának

mielőtt le leszek nácizva annak ellenére hogy nem vagyok az felhoznék pár példát

igen problémás középsuliba jártam és nem 1X fordult elő inkább azt mondanám napi szinten megesett hogy a testvír lefélemlítette a jó tanulót hogy csinálja már meg neki a házit ha nem akar orvoshoz menni

rátámadtak a tanárra stb

szegény kémiatanáromnak nőnapra paprikasprét adtam nem virágot


"Egy cigánysorhoz képest te is a rózsadombon laksz."

igen a rózsadombon lakom csak nem bp hanem pécsen és ott panelrengeteg van nem villák

2012. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Elhiheted,hogy egy faluban élek,ahol cigányokkal jártam iskolába. A tanulásnak a halvány szándéka se volt szándékukban,el tengett-lengett a családi pótlékért. Mielőtt ilyeneket fröcsögsz nézz/járj utána.

2012. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon jól ismered a rózsadombos példát. "Gyere le a Rózsadombról Borsodba."

Persze, hogy több a problémás gyerek a cigányok között, hiszen sokkal több a mély szegénységben élő. Miért nem hallunk sosem újgur orvosokról, akik a jobbikosok szerint valami rokonok? Ők is úgy élnek, mint a cigányok, nem is viszik sokra. Az amerikai feketék sem a szegregált oktatásuknak köszönhetik, hogy ott járnak ahol.

2012. júl. 6. 21:26
 20/54 A kérdező kommentje:
Akkor most ne ülhessen cigány se a buszon magyar mellé, mert más kultúrájúak? Elhiszem, hogy sokaknak tetszene ebben az utolsó országban, de nem hiszem hogy ez segítene.
2012. júl. 6. 21:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!