Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz ma ütközet a rendőrök és...

Lesz ma ütközet a rendőrök és a Gárda közt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 06:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%

Soha nem balhéztunk. Ha nem lesz szándékos provokáció, nem lesz semmi "izgi".

21 éves lány, egyetemista, gárdista

2009. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
Aki nem tűri az országon belüli korrupciót meg mocskoskodást az már neonáci. Pfff, Bravo (taps,taps) tpikus magyar mentalitással rendelkezel le se tagadhatnád 10.16os. Majd remélem csattan az ostor rajtad is aztán akkor elgondolkozol hogy milyen remek véleményed van a rendszerről!!
2009. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem az országon belüli korrupció nem tűrése miatt vagytok neonácik, hanem az undorító sovinizmusotok miatt, a faji felsőbbrendűség érzetetek miatt, az antiszemizimusotok és egyéb rasszista megnyilvánulásaitok miatt tartanak az emberek hulladéknak titeket.
2009. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Kuruc.info is legalább annyira torzított képet ad, mint az RTL Klub vagy a TV2. Érdemes megnézni a híreket, a hírek 90%-a valakit szid! Nem tűnik fel, hogy az egész kuruc.info mindig valaki ELLEN van! Jó, kb. a hírek 10%-a van valaki MELLETT! Épp ezért mondom azt, hogy Ők a GYŰLÖLKÖDŐK!!!
2009. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell szeretni a kuruc.info-t én sem értek teljesen egyet vele, de számomra hitelesebb mint ezek a szennymédiák...
2009. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

A Jobbik és a Gárda nem soviniszta, és nem hirdet faji felsőbbrendűséget, csupán azt mondja, hogy Magyarország a miénk, magyaroké. Ugyanis rengeteg cég külföldi tulajdonban van már, és ezeknek a tulajdonosoknak csak az ő tulajdonuk a lényeges, nem az, hogy minél magasabb legyen a profitjuk. Többek között ezért van annyi munkanélküli, én is az vagyok. Legfontosabb pedig a magyar termőföld védelme, hiszen az jelenti a létalapot.


A cigánybűnözés rossz kifejezés lenne? Tessék megnézni a bűnözők etnikai megoszlását, aztán vitatkozzunk erről.

Antiszemitizmus? A www.jobbik.hu -n több, mint 4200 cikk van, és ha a keresőjébe beírjuk a "zsidó" szót, csak 35 találat jelenik meg. Akkor a Jobbik antiszemita lenne?

2009. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A legutóbbi vagyok, pontosítok: A külföldi tulajdonosok minél nagyobb profitra törekszenek.
2009. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
És még valami: a külföldiek (általában, nem mindegyik) inkább tovább dolgoztatnak egy magyar munkavállalót, mint hogy több embert vegyenek fel. A kettővel előbbi hozzászólásomban nagyot hibáztam: természetesen minél magasabb profitot akarnak elérni, nem a munkanélkülieknek akarnak állást adni.
2009. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mennyit keres egy multinál dolgozó szakmunkás legálisan, és mennyit egy magyar vállakozónál? Ha majd nyugdíjat kellene kapni jön a pofáraesés. Mert ugye a magyar kis- és középvállakozók nem cigányok és zsidók mind?
2009. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, inkább alacsony legyen a fizetés, de több embernek legyen munkája, mint fordítva. Az izraelita vallásúaknak/származásúaknak pedig mind nagyon jó állásaik vannak. Sok roma pedig egyáltalán nem is akar dolgozni.
2009. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!