Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elolvastam a híreket meleg...

Elolvastam a híreket meleg felvonulásról és megdöbbentett. Hogy lehet hogy nyugati államok képviselői elfogadják a homoszexualitást sőt támogatják a házasságunkat és az örökbefogadást. Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

itt meg azt hiszik hogy ez megváltoztatható betegség irányzat, divat vagy esetleg bűn amit büntetni kell 2 évvel, igen is elvagyunk nyomva? Nos?



Elvagyunk nyomva mert nem beszélhetek erről hogy milyen párról álmdokok. 21/f pl.


2012. júl. 8. 22:24
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
11%
Ha a magyargayda vonulhat akkor a langyik is.Még csak nem is olyan gyomorforgató mint azok a tuskóképű debilek akiknek ordít a képükről a primitívség.
2012. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
7%
Egy normálisan felnevelt gyerek nem lesz meleg, ennyi. Azért lesz meleg valaki, mert félre nevelték vagy ilyesmi. A testi vágyaknak ellent lehet mondani, nem kell normálisnak titulálni, egy érzés lehet hamis is és lehet ellene küzdeni. Mára az emberek elgyengültek ezért van ennyi félresikeredett élet.
2012. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
17%

Észak - Karolina egy redneck állam. A nyugat a Madison Avenuet jelenti.


Véletlenül sem Missouri;


In 2004, Missouri became the first state to amend its constitution to define marriage as being between one man and one woman, effectively prohibiting same-sex marriage.


vagy Kansas:


In 2005, voters accepted a constitutional amendment to ban same-sex marriage.

2012. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok és igen küzdöttem ellene imával, csajjal jártam hittanra, hogy gyógyuljak ki de úgy csajjal való szakításom után meg egy öngyilkosság után rájöttem hogy ezen nem változtathatok, mert így születtem, és csaj előtt voltam srác osztálytársammal leszoptam, csajjal nem ment semmi.
2012. júl. 8. 23:24
 35/50 anonim ***** válasza:
0%

"megadják a jogokat arra hogy családom legyen gyerekkel?"


Loretta, te nem szülhetsz gyereket! Neked nincs méhed!

2012. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%
Á tévedtem nem vagy normális.
2012. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
19%

Nem szoktam hasonló jellegű kérdésekre válaszolni, de most valamiért úgy érzem szükséges. Sokáig nem volt véleményem erről a "meleg" dologról, nem ismerek melegeket.

Azt kell hogy mondjam, hogy normális hetero pár sem kezd el az utcán egymás torkába mászni. Ez egyszerűen magánélet (kellene hogy legyen). Itt most nem arról beszélek, hogy adsz a párodnak egy puszit, vagy átkarolod, de senkinek nem kell az utcán nyalni-falni egymást. Ha kulturáltan csinálod a pároddal, mibe, hogy az emberek nagy része észre sem veszi? Vagy pont ellentétes lenne a cél? Annak pedig mi értelme?

A melegfelvonulásról pedig annyit: ti így érzitek, ez rendben is van, de nagyon sok embert szimplán NEM ÉRDEKEL a dolog. Nyilván mindenkinek van vagy lesz véleménye róla, de én azt vallom, hogy ezek a dolgok nem a nagy nyilvánosságra tartoznak. Értem én, hogy el akarjátok fogadtatni magatokat, de nem az a módja, hogy az utcán meneteltek, és lássuk be, sok idióta agyi csökevény is megfordul köztetek ("Emma vagyok"), szintúgy a heterok közt is. Emellett nagyon sok a "divatmeleg" tinédzser, akik azt sem tudják, hol a saját farkuk, de már másét keresik, mert az divat, ezek sokan csak feltűnési viszketegséggel küszködő fiatalok, akik később életük sötét korszakaként látják az egészet. És ez sajnos a felvonulás számlájára is írható többek között.

Az, hogy sok szélsőséges, és abszolút gyöpös ember nem tud titeket elfogadni? Az az ő saját gondja. Ezekből van manapság a legkevesebb. Az emberek nagy részét egyszerűen NEM ÉRDEKLI, hogy te kivel bújsz ágyba, vagy kinek mosod a ruháját addig, amíg rendes ember vagy, képes vagy kulturált keretek közt élni, és nem tukmálod rá mindenkire a dolgot. Hogy érzékeltessem a dolgot: a húst sem nyersen esszük, hanem előtte bepácoljuk, és jól átsütjük a fogyasztó ízlése szerint, aztán tesszük az asztalra. Hogy a sok kekecnek pedig a gyémántporos steak sem tetszik? Az már legyen az ő bajuk. A választás minden esetre a tiéd, de mint ahogy te elvárod a heteroktól, hogy fogadjanak el téged, ők is elvárhatják tőled, hogy ne nyomj nyers húst az arcukba.


Minden jót!

LastWild(19L)


(az írást később publikálni fogom a blogomban, túl jól összefoglaltam, elnézést :)

2012. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Én szeretnék gyereket, leszbikus barátnőim is szeretnének és ehhez kellennek klinikai orvosok akik majd összehozzák nekünk.
2012. júl. 8. 23:30
 39/50 anonim ***** válasza:
9%
Itt van ennyi.
2012. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
18%

> Észak - Karolina egy redneck állam. A nyugat a Madison Avenuet jelenti.


Ha akarom vemhes, ha akarom nem vemhes? Szóval a nyugat definíciója az, hogy tele van etnikai, vallási és szexuális kisebbségekkel egy adott hely? Hülyeség.

Észak-Karolina egy nyugati állam (hozzánk képest), szóval le kéne állni ezzel a hülyeséggel, hogy a nyugaton ennyire meg annyira imádják a buzeránsokat.

2012. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!