Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elolvastam a híreket meleg...

Elolvastam a híreket meleg felvonulásról és megdöbbentett. Hogy lehet hogy nyugati államok képviselői elfogadják a homoszexualitást sőt támogatják a házasságunkat és az örökbefogadást. Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

itt meg azt hiszik hogy ez megváltoztatható betegség irányzat, divat vagy esetleg bűn amit büntetni kell 2 évvel, igen is elvagyunk nyomva? Nos?



Elvagyunk nyomva mert nem beszélhetek erről hogy milyen párról álmdokok. 21/f pl.


2012. júl. 8. 22:24
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
29%
és fiú gyereket akarsz vagy lányt?
2012. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy azoknak üzenem, akik lepontozták az első válaszomat: a tények makacs dolgok.
2012. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Heteroszexuálisat és úgy hogy én és párom + egy baráti leszbikus párral együtt nevelnénk.
2012. júl. 8. 23:41
 44/50 anonim ***** válasza:
11%

Igen, a teljesen egészséges homoszexualitással bíró barátnőid teljesen egészségesen orvoshoz járnak mert szeretnének valamit, amire képtelenek orvosi beavatkozás nélkül.


Az is teljesen normális és egészséges, hogy két ember mindennemű nemi vonzalom, sőt undor közepette szexuális viszonyt létesít.


Isten hozott a teljesen egészséges homoszexualitás világában.

2012. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Ha az lesz az se baj, ha ez lesz az se baj :) Amúgy orvosi tény hogy melegek gyermekei nem lesznek melegek :)
2012. júl. 8. 23:44
 46/50 anonim ***** válasza:
0%

Orvosi tény. Azért a magyar nyelvet még gyakorold.


Szóval tény, hogy a homoszexualitás öröklődik, ezt bizonyítja az is pl, hogy az ikertestvérek ugyanúgy homoszexuálisok.

2012. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Oké. Végigolvastam a kérdést és a kommentek jó részét is (végig nem bírtam.)



1. Én nem ítélem el a melegeket pusztán az alapján, hogy a saját nemükhöz vonzódnak.


2. Nem tartom betegségnek a homoszexualitást. Ezt ma már csak a buta emberek vagy összeesküvés-elmélet-gyártók teszik, akik úgy dobálóznak a biológiával, az evolúcióval meg a genetikával, hogy meg tudnám tippelni, van-e érettségijük biológiából ill. végeztek-e biológus szakot.


3. A nyugati társadalom lojalitásban és az emberek elfogadásában messze előttünk jár - ezt sajnos el kell fogadni, nem lehet elleni (gyorsan) tenni, de szerintem itthon is az a tendencia, hogy egyre elfogadóbbak az emberek, generációról generációra.


4. Rossz a példa a kérdésben, miszerint 'a nyugati államok képviselői elfogadják'. Nem. A nyugati népek elfogadják - illetve, nagy többségben elfogadják. Ha megnézel egy nyugati melegfelvonulást, nem a politikusok dicsérik a melegeket, hanem azt látod, hogy vannak ugyan rendőrök, de nincs vízágyú, nincsenek kutyák, nincsenek kordonok - és ami a legfontosabb: nincsenek tüntetők, bekiabálók.


5. A magyar ellentüntetőkről sem tudom, hogy mit várnak. Azt, hogy a bekiabálások hatására hirtelen heteroszexuálissá változik mindenki? Vagy azt, hogy ugyanemiatt leteszik a transzparenseket és hazamennek? Quatsch, ez még jobban arra fogja kényszeríteni a melegeket, hogy megmutassák magukat - ezt nevezik "mégis-morál"-nak.


6. Tény, hogy szerintem a melegeknek is lenne mit tenni, hogy elfogadja őket a társadalom. Először is, nem úgy kell hozzáállni, hogy "nekem jogom van arra, hogy..." - mert lehet, hogy jogotok van rá, de meg kell látni, hogy a társadalom még nem áll itt. Amíg parádés felvonulásokat meg olimpiákat szerveztek, addig többen lesznek azok, akikből ellenérzéseket váltanak ki ezek a dolgok.


7. A melegházassággal nekem személy szerint semmi problémám. Fáj az nekem, nekünk, ha van valahol egy papír annál a két embernél + az anyakönyvi hivatalban, miszerint ez a lét férfi / nő összekötötte az életét? (Ezt kérdezném a többi válaszolótól is). Meg lehet azt érteni, hogy egy n év után mindenki vágyik arra, hogy valamivel megszilárdítsa a kapcsolatát.


8. Az, hogy a melegek örökbe fogadhatnak-e gyerekeket, mindig is kényes témakör volt. Egyesek szerint semmit nem jelent, hogy azonos neműek a szülök, mások szerint viszont komoly pszichés törést okoz a gyerekeknek. Mivel nyugaton is csak nemrég kezdtek el örökbe fogadni meleg párok, ezt nem lehet tudni. Én személy szerint nem bánnám, ha várnánk egy kicsit, amíg kiderül, hogy valójában milyen hatással van ez a gyerekre és annak megfelelően elbírálni ezt a kérdést. A másik oldalról az is igaz, hogy nekem aztán mindegy, hogy a kis Okombo-Mokombo szudáni kisfiú milyen szülőkhöz kerül.


9. Én nem azt mondom, hogy ne írj ki ilyen kérdéseket, de lásd be: jórészt nem érik el a céljukat, csak feleslegesen hergelik az embereket. Ettől még nem lesznek lojálisabbak, sőt. Szerintem a melegeknek nem felvonulásokkal, olimpiákkal és hatalmas magamutogatással kéne elfogadtatni magukat, hanem meg kéne próbálni csendben beolvadni a társadalomba.

2012. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Hm hm kifogja csúfolni talán ti homofóbok?
2012. júl. 9. 11:42
 49/50 A kérdező kommentje:
Nem mert én fogadjam el hogy hátam mögött milyen megjegyzésekkel illetnek a homofóbok?
2012. júl. 9. 14:02
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
mindenkiről mondanak dolgokat a háta mögött. Azzal tudsz magasabb szintre lépni, ha le se sz.rod ezeket és önmagad vagy. És nem azzal, ha minden kis megjegyzésre rögtön ugrassz, mert akkor pont azt csinálod, amit szeretnének.
2012. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!