Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a probléma azzal, hogy a...

Mi a probléma azzal, hogy a Jobbik antiszemita?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tényleg kirakják Szegedi Csanádot a pártból és azzal indokolják, hogy antiszemiták.


És akkor mi van? Az LMP meg anti-antiszemita. Ha jól tudom szólásszabadság van.



2012. júl. 26. 17:35
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

" Aki a Jobbik ellen szól, az Magyarország ellen beszél, és Izraelnek illetve az Amerikai Egyesült Államoknak dolgozik"


Ha Vona mondja, hogy nem leszünk gyarmat, akkor: hülye Jobbik.

Ha Orbán mondja, hogy nem leszünk gyarmat, akkor: EZ IGEN!


1100 évvel ezelőtt nem volt ilyen könnyű megvezetni a magyart. Én a szavazati jogot IQ-hoz kötném...

2012. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Tehát továbbra sincs sehol leírva, hogy Jobbikosok lennének a cigánygyilkosok.


Azt hiszem sokan próbálnak összemosni a Jobbikkal bizonyos ideológiákat, nézeteket és embereket: így démonizálva azt.


Itt az én esetem. Nem vagyok Jobbik tag, ezáltal nem vagyok Jobbikos.

A Jobbikra szavaztam, mert ez a párt képviseli leginkább a nemzet érdekeit. Ha ezt a Fidesz tenné, akkor arra szavaznék: ahogy tettem ezt 2006-ban. Ilyen egyszerű.


Visszatérve a szamurájokra: majd ha úgy jársz, mint DopeMan (akinek a tezsvírei verték meg nagyszüleit) talán te is belátod, hogy a vagyoni és élet ellenes bűncselekmények nagyobb számban fordulnak elő a "szamurájok" között.


GENETIKA! Olvasd el:

[link]

2012. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
Inkább ne akard, elvesztenétek a szavazótáborotok 85 százalékát. Intelligens ember ne legyen szélsőséges. ( Se bal, se jobboldali.) Orbán Viktor számomra legalább olyan unszimpatikus mint Vona, ha nem jobban. De Orbán nem is tudom hogy jött ide, máris megy a mellébeszélés. Arról volt szó, hogy a Jobbik semmivel nem jobb mint bármelyik radikális párt a történelemben. Aki nincs velünk az ellenünk van. A gyarmatokról meg csak annyit, hogy az ilyenek miatt röhög rajtunk a világ. Hogy azt hiszitek Magyarország a világ közepe, és mindenkinek ez a föld kell. Senkit nem érdeklünk. Ez van. Dolgozzátok fel. A nálunk fejlettebb, és civilizáltabb államok közül akik tudják egyáltalán, hogy létezik kis országunk egy Európa és Ázsia között megrekedt, visszamaradott nemzetnek tart minket. Talán van valami ebben. Szeretem a hazám, ahogy szerette Ady is, Radnóti is. Ők is, és én is az ilyen magyarkodó férgektől féltették az országot. De sajnos úgy látszik itt az (ál)hazaszeretet nem párosul feltétlenül intelligenciával és toleranciával, helyette inkább birkaszellemmel, agresszióval, és kirekesztéssel..
2012. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

"Inkább ne akard, elvesztenétek a szavazótáborotok 85 százalékát."

Ez nem valószínű.


"Intelligens ember ne legyen szélsőséges. ( Se bal, se jobboldali.)"

Ha a szélsőséget: a hazaszeretetre, a nemzetben gondolkodásra, a magyar termelő megsegítésére, a termőföld és vízkészlet magyar tulajdonban való megőrzésére érted, akkor sajnálom, hogy neked ez mind nem fontos.


"Orbán Viktor számomra legalább olyan unszimpatikus mint Vona, ha nem jobban. De Orbán nem is tudom hogy jött ide, máris megy a mellébeszélés."

Ez nem mellébeszélés. Pont azt akartam bizonyítani, hogy nem egy párt, egy személyre voksolok, hanem arra, amit képvisel. Ha ezt a Jobbik teszi, akkor rá, ha Fidesz teszi, akkor meg arra fogok szavazni.


"Arról volt szó, hogy a Jobbik semmivel nem jobb mint bármelyik radikális párt a történelemben. Aki nincs velünk az ellenünk van. A gyarmatokról meg csak annyit, hogy az ilyenek miatt röhög rajtunk a világ. Hogy azt hiszitek Magyarország a világ közepe, és mindenkinek ez a föld kell."

Emlékezz szavaidra 4 év múlva is.


"Senkit nem érdeklünk. Ez van. Dolgozzátok fel. A nálunk fejlettebb, és civilizáltabb államok közül akik tudják egyáltalán, hogy létezik kis országunk egy Európa és Ázsia között megrekedt, visszamaradott nemzetnek tart minket. Talán van valami ebben."

A fejlettség az erőforrásokon alapul, azon amit lecsonkoltak tőlünk 92éve.

Ez a merjünk kicsik lenni szöveg olyan ismerős! Véletlenül nem SZDSZ ideológia?



"Szeretem a hazám, ahogy szerette Ady is, Radnóti is. Ők is, és én is az ilyen magyarkodó férgektől féltették az országot."

Mindenkinek a maga megítélése az irodalom, én maradok Wass-nál.

A féreg jelző kinek szól?


"De sajnos úgy látszik itt az (ál)hazaszeretet nem párosul feltétlenül intelligenciával és toleranciával, helyette inkább birkaszellemmel, agresszióval, és kirekesztéssel.."

Az utolsó mondat nagyon sértőre sikeredett, sebaj, megszoktuk már ezt az általunk befogadott "nemzettestvéreinktől"...És még csodálkoztok a reakciókon és a viszontválaszokon?

2012. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
91%

" mert ez a párt képviseli leginkább a nemzet érdekeit"


Melyik nemzet érdekeit képviseli?


" Tehát továbbra sincs sehol leírva, hogy Jobbikosok lennének a cigánygyilkosok. "


Nem tudom mit kéne még írnom, hogy megértsed, hogy a jobbik nézeteit vallják, ha az nem elég, hogy gárdás rendezvényeket látogattak, a jobbik terminológiáját használták és a közeli ismerőseik számára is előadták azokat a nézeteiket amiket érdekes módon jobbik vall.


"

GENETIKA! Olvasd el: "


Ne haragudj, de nem fogok olyan oldalon a genetikáról olvasni, ahol a szerkesztők között valószínűleg a legmagasabb iskolai végzettség az érettségi.

2012. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

"...valószínűleg..."


Ebben minden benne van, minden mondanivalód ezt képviseli.

No Comment!

2012. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
91%

"Ebben minden benne van, minden mondanivalód ezt képviseli.

No Comment!"


Igen, azt, hogy én nem általánosítok le mint, ahogyan azt te teszed. Fenntartottam annak a lehetőségét annak, hogy van köztük doktori fokozattal rendelkező genetikus és ezzel túlléptem azon az előítéleten, ami bennem él, miszerint a szentkoronát, kurucot és a társait szerkesztő emberkék, 7 osztályos, alkesz provokátorok, akik hazudoznak össze-vissza annak érdekében, hogy hergeljék az embereket és el tudják adni a "nagymagyarországos" bóvliikat és az erdélyi kannás boraikat.

2012. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Nincs cigánybűnözés?

Lakatos Attila másként gondolja:

http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc


Kuruc, Szentkorona uszít?

Ha az igazság feltárása = az uszítással, akkor igazad van.

Ennyire fáj az igazság?

Miért kell mosdatni a szerecsent?

[link]


Gárda? Jobbik?

Biztos ezektől félti a falusi ember a terményeit és az értékeit!

Eszem megáll!


Támogatom, hogy a szavazat "értéke" az intelligenciával arányos legyen.

2012. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
91%

"Támogatom, hogy a szavazat "értéke" az intelligenciával arányos legyen.

"


Akkor a jobbik be sem fog jutni a következő ciklusban.


"Ha az igazság feltárása = az uszítással, akkor igazad van.

Ennyire fáj az igazság?

Miért kell mosdatni a szerecsent? "


Az igazság feltárása nem abból áll, hogy blikk színvonalú pletykákból hamis következtetéseket vonunk le és az emberek szájába adjuk. Amúgy mi a helyzet a magyarbűnözőkkel? Szerinted, hány embernek volt/van tiszta erkölcsi bizonyítványa a szélsőjobbos szervezetekben? A jobbik barát betyársereg vezetői külön büszkék voltak arra, hogy köztörvényes bűnözőkből áll a gittegyletük mert az olyan betyáros. Egy volt gárdista megölte a barátnőjét, nem emlékszel? Országos sztori volt. Akkor az igazságharcos kuruc nagyon hallgatott. Kicsit próbálj meg átlátni az árpádsávos gőzön amit ezek a népbutító elemek fejlesztettek benned.

2012. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

"Támogatom, hogy a szavazat "értéke" az intelligenciával arányos legyen.

"Akkor a jobbik be sem fog jutni a következő ciklusban."

A jobbik szavazók nem érik el a magyar IQ átlagot? Ez jó. Bevallom kolompáréknak drukkolok én is.

Komolyra fordítva a szót: olvasd vissza a szavaid és rájössz, hogy mekkora butaságot írtál.


"hamis következtetések..."

A hamis következtetés szerinted a körözött személy fényképét illetve a bűneset leírását jelenti?

Ezt tényfeltárásnak hívják.


Amúgy mi a helyzet a magyarbűnözőkkel?

Ezt a terminust nem a többségi társadalomban szokás használni, hanem olyan helyen, ahol a magyar kisebbségben van-másképp nonszensz kifejezés lenne.

Sajnos ilyen is van, hála az SZDSZ és egyéb magyarellenes pártnak: ma a <magyar állampolgár> és a <magyar> közé egyenlőségjelet tesznek. Pl. Kanadában...ugye ott is magyarbűnözőket emleget a hatóság, pedig egytől egyig szamurájok!


"Szerinted, hány embernek volt/van tiszta erkölcsi bizonyítványa a szélsőjobbos szervezetekben?"

Szélsőjobb? Nem ismerek ilyen szervezetet Magyarországon, de sejtem mire gondolsz (megint ferdítesz, ahogy azt megszokhattuk).

Mivel a "fűreülés" illetve a "formaruha" is bűntett az orveli Magyarországon, ezért a mai hatalmi "elit" annak kreál priuszt, aki neki nemkívánatos elem, akit meg akar félemlíteni.


"A jobbik barát betyársereg vezetői külön büszkék voltak arra, hogy köztörvényes bűnözőkből áll a gittegyletük mert az olyan betyáros."

Erre nem tudok mit írni.


"Egy volt gárdista megölte a barátnőjét, nem emlékszel? Országos sztori volt. Akkor az igazságharcos kuruc nagyon hallgatott."

Biztosan azért ölte meg, mert gárdista volt. Ezt kapta parancsba eligazításon: öld meg a szeretted.

Találati lista: 168óra, index, atv. Ezeknek együtt annyi hitelességet adok, mint a sarki kocsma falára vizelő alkesznek.


"Kicsit próbálj meg átlátni az árpádsávos gőzön amit ezek a népbutító elemek fejlesztettek benned."

Árpád sávos gőz? Kinek mi jut eszébe királyaink jelképéről. Engem büszkeséggel tölt el, te gúnyolódásra használod.

2012. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!