Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a probléma azzal, hogy a...

Mi a probléma azzal, hogy a Jobbik antiszemita?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tényleg kirakják Szegedi Csanádot a pártból és azzal indokolják, hogy antiszemiták.


És akkor mi van? Az LMP meg anti-antiszemita. Ha jól tudom szólásszabadság van.



2012. júl. 26. 17:35
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted ami az indexen origon stbn van az kamu, és hiteltelen de ha a kurucinfó vagy a barikád írja meg akkor az a szentírás. Ekkora együgyűséget...


Tanulj meg több forrásból tájékozódni. ( A koronarádió meg turulnemzetiségiösszefogáshangjai stb források nem tekintendők különfélének)

Nem baj, ahogy az utóbbi napokat nézem a szélsőjobb szét veri magát, zsidó vagy nem zsidó, hazudott vagy nem, kamufelvétel vagy nem, hatalmi harcok...öröm nézni, hogy az állítólagos JOBB politikusok akik bűnteleneknek lettek kikiáltva, hogy tapossák egymást...

2012. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

#54:

Ahogy olvastam a kárörvendő soraid, ez a kép ugrott be.


[link]

2012. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
0%

AZ ÖSSZES ZSIDÓT SZÜLETÉSEKOR GÉNKEZELNI KÉNE!!!!!!!!!!!


sőt, a meglévő "hibás" zsidókat is.

2012. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
előző vagyok, elnézést az offért.
2012. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

51%-os, aki a jobbikos kommentelővel hosszasan vitáztál :


Nekem ilyenkor külső szemmel mindig az a durva, hogy hányan vannak, akik azt gondolják magukról, hogy ők nem előítéletesek, kirekesztők, általánosításokra hajlamosak, miközben élvezettel csattogtatják a másik fél felett a rasszistázás ostorát.

Nem vagyok jobbikos, csak ezt gondolom.

2012. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!