Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te engedélyeznéd a marihuánát?

Te engedélyeznéd a marihuánát?

Figyelt kérdés

Ha holnap lenne egy szavazás hogy:

Ön egyetért-e azzal hogy a marihuána nem kereskedelmi birtoklása, és ellenőrzőt körülmények közötti adózott kereskedelme megtűrt legyen kijelölt türelmi zónákban. Igent vagy nemet mondanál?


2012. júl. 28. 19:49
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor maradjunk abba hogy a fű jó és szigorú szabályok között meg kéne tűrni, vagy legalábbis minimálisra csökkenteni a fogyasztókra kiróható büntetést(értsd pénzbírság).


Most pedig rakjunk egy kis adagot a bongba és lazuljunk. Szeretkezz, ne háborúzz! meg ilyesmi. :)

2012. júl. 28. 21:58
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
41.es válaszoló, te írtad azt a hosszabb szöveget, hogy évek óta használod, ugye? Nekem csak egy kérdésem van, mindenféle provokáció nélkül. Szerinted akkor jobb lenne bármivel is, ha engedélyeznék, és boltban lehetne kapni? Mert én pont az ilyen emberekre mondtam, mint te, hogy senkit nem zavar, hogy te fogyasztod, és aki akarja, úgyis megszerzi, szóval teljesen felesleges ezt boltokba vinni, úgyis 3x annyiba kerülne mint most amit lehet kapni, és az egész csak egy csomó divatfüvest csinálna, nem? :D mondd hogy nincs igazam
2012. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
0%
Milyen emberek vannak?? hehe iwiw-eznek !! őskövület vagy kiscsávó?
2012. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
58%
Igent mondanék. Fű és alkohol nálam ugyanaz a kategória, a lényeg mindkettőnél a mértékletesség.
2012. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
44-es válaszoló, veled egyet értek, viszont első sorban politikai okokból nincs esély semmi hasonlóra. Amint jól látható, a legapróbb pont után kapva is próbálja a társadalom a saját képére programozni az egyéneket, teszik mindezt úgy, hogy ahogy jézus mondta bocsáss meg nekik, mert nem tudják mit cselekszenek. Ez a szüleinkre is érvényes egyébként. Amúgy facebookot használok, de látod erre is rúgják a luftot mert frusztrálja őket hogy a mátrixban élnek :) A lényeg h negatív visszajelzést adjanak, amiről azt hiszik számít nekem és ettől majd olyan szeretnék majd lenni mint ők, hogy elfogadjanak. Legalább ma is tanultunk valamit, csak nekem nem fáj :)
2012. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
amúgy 42-esnek írtam, nem 44esnek!
2012. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
0%
köszönöm a válaszod, én az iwiwes kommentet csak viccből írtam :D nekem sem fáj hogy ki mit csinál, bár nem füvezek, szabadabban élek mint itt sokan
2012. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
48%
A nemrég elítélt drogos gyerek története jutott most eszembe aki meg akarta gyilkolni az édesanyját mert az már nem tudott és nem is akart pénzt adni a gyerekének drogra. A bíróság el ítélte a fiút gyilkossági kísérlet miatt, a szegény anyja meg megbocsájtott a hülye gyerekének.Ki tudja mikor fog megint az anyjára támadni ez a szerencsétlen és hogy túl éli e az anyja még egyszer a támadást??? A drog öl butít és nyomorba dönt, nem véletlen hogy a világon szinte mindenütt tiltják és üldözik.
2012. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
29%
Nem engedélyezném, mert sokkal hamarabb kialakul a függőség, mint az alkohol esetében. A fiatalokat nem lehetne megvédeni az otthoni terméesztés ártalmai alól, sőt, előbb engedélyezném azt, hogy boltban lehessen kapni, ellenőrzött körülmények között, mint azt, hogy otthon termesszék, hogy biztosan ellenőrzött legyen az anyag minősége.
2012. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!