Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne, ha polgárháború...

Mi történne, ha polgárháború lenne Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy a cigányság és a magyarság között a feszültség eléri a tetőfokot, és beüt egy polgárháború.

Mi történne Magyarországgal, ha mondjuk az 'ENSZ,EU,NATO' nem szól közbe, és ha közbeszól?


2012. júl. 30. 20:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

1703, 1848, 1919, 1956.

Ezt a 4 dátumot a "mindent tűr"-re írom!

2012. júl. 31. 00:08
 12/26 anonim ***** válasza:

Na tételezzük fel hogy nem szólnak közbe :) mivel a cigányok és a magyarok is vegyes területen élnek és a magyarság van többségben ezért kb 1 hét alatt győzne a szervezett magyarság hisz a kezükben van a rendőrség a hadsereg az egészségügy.... de lehet egy hét se kéne mert a cigányok olyan mértékben szervezetlenek hogy ha látnák a túlerőt nem lenne gerillaharc se csak menekülnének ahol tudnak ha területileg egy helyen élnének talán pénzelve és ellátva nemzetközi önkéntesekkel segítve (nem szervezett katonai alakulatok ) 2-3 hétig húznák

Ha beavatkoznak a dologba akkor a biztos győzelemre álló magyarokat visszafognák a két félt megpróbálnák egymástól távol tartani itt lennének vagy 15-20 évig és őriznék a békét

2012. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a kopasz nagymagyarok az osztrák határnál könyörögnének, hogy mentsék meg őket mert félnek.
2012. júl. 31. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj hogy a polgárháború pártiaknak fogalmuk sincs hogy miről beszélnek!!!


Hogyan kezdődne?

A szélsőségesek akarnak polgárháborút tehát nekik kell kirobbantani. Ami azt jelenti hogy több százan/ezren/tízezren fegyverekkel nekiesnek a cigányoknak! Ami mészárlást jelent!

Vagy csak "elüldözni" akarják őket? és ha nem mennek akkor megint mészárlás!


Komolyan van olyan épeszű szélsőjobbos aki szerint az emberek még melléjük is állnak ha ezrével mészárolnak le embereket?

Én magam ragadnék fegyvert hogy ezeket a szélsőjobbosokat megállítsam bármi áron!!!!!!!!

És mondom ezt úgy hogy én is komolyabb szigort akarok a bűnözőkkel szemben!

De tömegmészárlás???


És mindezt úgy hogy a cigánygyilkosságoknál kiderült hogy több szélsőjobbos csoport célja úgy elkövetni bűncselekményeket hogy a magyar társadalom a cigányok ellen forduljon?

Nem vagyok egy nagy összeesküvéshívő de el tudom képzelni hogy azóta is vannak bűncselekmények amiket ezek a szélsőjobbos körök követnek el hogy szítsák az ellentétet!


Szóval ha polgárháború lenne akkor a szélsőjobbosok egy részén kívül mindenki azonnal a mészárlók ellen fordulna!!

Vagyis az emberek 90%-a minimum!

2012. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó te sok dolgot nem értesz.


A bűnözések 90 százalékát romák teszik ki.Szerinted miért nem lehet nyilvánosan megnézni a bűnözőket mint az USA-ban?Na miért?Mert a többség roma.

A média visszafogja az embereket és nem tulajdonítanak nagy jelentőséget hogyha romák ölnek meg , terrorizálnak magyart.


Ne próbáld meg úgy beállítani , hogy a magyarok a hibásak és miattuk lettek ilyenek a cigányok.A normális cigányok be vannak fogadva és nekik és égő a többi segélyen élő mihaszna.


Elég baj hogy a kormány odáig hagyta fajulni a cigánykérdést hogy a magyarok polgárháborún gondolkodnak.


Nem támogatom a mészárlásokat de soha nem állnék a romák oldalára.

Én a saját vérem oldalán vagyis a magyarok oldalán harcolnék.

2012. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Olyanokat írsz rólam amiket én nem írtam!


És hogy mennyi magyart őlnek meg romák?

Tavaly kb 150 gyilkosság történt és 70%-a rokon elkövetővel!


A romák valami piszok szinten lopnak és rabolnak! És rengeteg verés írható a számlájukra. Ugyanakkor azt állítani hogy tömegesen őlnek minket???


Nem mellesleg asszem épp tavalyi az a 3-as gyilkosság ahol egy szolgálaton kívüli rendőr önvédelemből lelőtt 3 romát. Ha önvédelem volt én nem sajnálom őket. De ne állítsuk be a helyzetet úgy hogy a romákat senki nem fogja el ha komoly bűncselekményt követnek el, pláne gyilkosságot!

És a maradék gyilkosságot se felejtsük el ahol az elkövető családon belüli... Na akkor ellenük is indítsunk polgárháborút??


Szerintem építsünk több börtönt hogy bőven legyen hely!

Legyen egy normális gazdaságpolitika ahol lesz elég munkahely hogy aki akar az dolgozzon!

És utána egy felelős rendőrség(nem csendőrség!!) ahol igyekeznek a korrupciót kiszorítani!


Ez kell ide és nem tömegmészárlás és polgárháború!

2012. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Antimod ***** válasza:

"Nem vagyok egy nagy összeesküvéshívő de el tudom képzelni hogy azóta is vannak bűncselekmények amiket ezek a szélsőjobbos körök követnek el hogy szítsák az ellentétet!"


Ezt azért nem hiszem, de erősen felhívják a figyelmet az esetekre. Ami egyébként nem baj, a baj a büntetés, illetve a felderítés fokának enyhe volta.


A legszörnyűbb, hogy az időseket magukra hagyják a falvakban, és amikor elcsendesül a falu, elmennek a helyszínelők, akkor a következő néni megkapja a fenyegetést: "Te leszel a következő!"

Hihetetlen, hogy a rendőrség nem vonul ki nagy erőkkel egy ilyen faluba, hogy megvédenek minden nyugdíjast, és kőkeményen erőt demonstrálnak az érdekükben. Még egy gyilkosság, és a kommandósok jönnek ki a gyilkosért.

Ezt a szerepet a gárda vállalta magára, ezt persze az államhatalom nem hagyta. Maradt minden a régiben.


A polgárháború szerintem sem megoldás. A balhés családokkal kellene kezdeni valamit, mert kb. 3 ilyen család elég egy kisebb város rettegésben tartásához, és néha egymás ellen is úgy lépnek fel, hogy a mexikói drogkartellek is példát vehetnének róluk: kimennek a határba, és karddal-kaszával, gázpisztollyal egymásnak esnek. Hihetetlen, EU-s országon belül...


Az ilyen bűnöző családok lekapcsolásával, komoly példák statuálásával talán megállítható lenne ez a fajta züllés.

2012. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mivel belügyről van szó így valószínűleg a NATO kérésre elmenne, vagy ide sem jönne, ez felérne egy EU kizárással, az ENSZ pedig szintén nem szólna bele kérésre, viszont az biztos, hogy Magyarország után hasonló polgárháborúk lennének Horvátországban, Vajdaságban, Szlovákiában, Romániában, Ukrajnában, Moldovában, Bulgáriában és Szerbiában is. Az, hogy kigyőzne szerintem nem kérdés hiszen csak nem 8.000.000 fővel több csak a magyar nép Magyarországon, mint a cigány.
2012. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Zoli7980 ugye ezt a 150-et csak viccből írtad...


Csak, hogy tudd, a média a roma által magyarokat gyilkolt részt valahogyan mindig kihagyja bezzeg a fordított esetben egyből 5 hétig megy a tv-ben, újságokban, interneten...

2012. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"A balhés családokkal kellene kezdeni valamit, mert kb. 3 ilyen család elég egy kisebb város rettegésben tartásához, és néha egymás ellen is úgy lépnek fel, hogy a mexikói drogkartellek is példát vehetnének róluk..."


Maximálisan egyetértek!!!!!


"Az ilyen bűnöző családok lekapcsolásával, komoly példák statuálásával talán megállítható lenne ez a fajta züllés."


Még jobban egyetértek!!

2012. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!