Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne, ha polgárháború...

Mi történne, ha polgárháború lenne Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy a cigányság és a magyarság között a feszültség eléri a tetőfokot, és beüt egy polgárháború.

Mi történne Magyarországgal, ha mondjuk az 'ENSZ,EU,NATO' nem szól közbe, és ha közbeszól?


2012. júl. 30. 20:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kpeti:


"Zoli7980 ugye ezt a 150-et csak viccből írtad...


Csak, hogy tudd, a média a roma által magyarokat gyilkolt részt valahogyan mindig kihagyja bezzeg a fordított esetben egyből 5 hétig megy a tv-ben, újságokban, interneten..."


Peti!


Az hogy a lopásokban hazudnak, be sem jelentik stb az oké!


De hogy gyilkosságok tömkelegével nem kerülnének be a statisztikákba????


Tavaly hivatalosan 142 gyilkosság történt!

Ha nem hiszed nézz utána bárhol!!!!!!!!!!

Ha úgy gondolod hogy sok száz gyilkosság történt amit a rendőrség, bíróság, ügyészség mind eltitkol akkor mutass valami bizonyítékot erre!!


Szóval írj bizonyítékot ha szerinted a 142-nél több gyilkosság történt!

2012. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Érdekes ha radikális oldalon meg nézzem akkor minden napra van valami KÉPEKKEL, és én nem szoktam Kuruc.infót nézegetni ezzel ne is gyere, "150 gyilkosság" ennyit talán összesen ők követnek el és ahhoz tedd hozzá a magyarok és külföldiek által elkövetett gyilkosságokat és máris 200-220-nál tartunk!
2012. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

kpeti:


Direkt visszaolvastam a kuruc gyilkosságos híret 2 hétre visszamenőleg.


1 gyilkosság volt benne de ott az elkövetők származása nem jelent meg bár egyértelműsítették hogy csak cigányok lehettek(lehet, nem tudom)!


magyarán 2 hétre 1 "cigánygyilkost" mutatott be a legradikálisabb újság!

Az más kérdés hogy rengeteg lopást, verést stb...

De te a 150-et(vagyis 142-t) vontad kétségbe!


Milyen radikális oldalakat olvasol ahol olyan gyilkosságokról is írnak amiről a kuruc sorozatban nem számol be?


Nézd! megértem hogy úgy érzed, napi szinten ölnek meg cigányok magyarokat de a tények azt mutatják hogy ez nagyon nincs így!


De ajánlom hogy azt az oldalt amire alapozod a feltevésed(remélem belinkeled) ott nézd vissza 2-3 hónapra a gyilkosságokat hogy hány történt!

Ne azt hogy mondjuk 1 esetről hetekig cikkeznek hanem az új eseteket!

Írd meg mire jutottál és ha úgy érzed téged támaszt alá akkor linkeld és én is szívesen megszámolom!


Ha meg találsz rengeteg, rendőrség által eltitkolt gyilkosságot és ezt valahogy bizonyítod, el fogom ismerni...

2012. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#11


Akkor más volt teljesen a magyarok mentalitása!Mostmár birkák lakják ezt az országot

2012. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Antimod ***** válasza:

"Szóval írj bizonyítékot ha szerinted a 142-nél több gyilkosság történt!"


Bizonyítani nem lehet, de fogadni mernék nagyobb összegben, hogy az elő nem kerültek nagy része szintén gyilkosság áldozata lett.

2012. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A legendás "cigány-gyilkosságokon" lovagol a média, ahol két év (!) alatt (nem tudjuk kik) négy vagy öt cigányt öltek meg.


Ehhez képest a túloldalon...

Finoman szólva sincs egy súlycsoportban.

2012. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!