Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki ilyen videó kommentá...

Ha valaki ilyen videó kommentárokat csinálna haragudna érte a jobbik és a szélsőjobb?

Figyelt kérdés

ugye ez egy svéd gyerek és a vikingeken viccelődik állandóan (ő is viking :D ) mi lenne ha ezt valaki magyarra átfordítva tenné h a magyar ősökkel viccelődik ilyen módon? vajon kiakadnának a jobbikosok és szélsőjobbosok?


tudom h a szélsőjobb nem nagyon tud angolul egy két vicces beszólás xD


http://www.youtube.com/watch?v=-2AFsJCqEuI


"rohadtul hideg van itt kint skyrimban a cickóim átfagytak mivel hozzáértek a jéghideg mellvértemhez"


"egy kicsit gyenge vagyok mert a cickóim megfagytak de a kezemben tartom a dolgokat"


"nem maradt több aranyuk a fogorvosra"


"ohh b*ssza meg erős, erős mint egy jegesmedve de engem nem állíthat meg mert én viking vagyok"


"akarok egy harmadik cicit de mivel ez nem opció inkább a buunt a babúnt választom"


így önmagukban tudom nem viccesek... csak nehogy azt mondja vki nem éértem



2012. aug. 6. 14:15
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
még mielőtt leírnád nekem ide h de más párt is ugyan ezt csinálja még el is fogadnám csak az a baj ezzel h TI vagytok az új erő és becsületesek tisztességesek mondjátok... komolyan ennyi botrány egyetlen pártban sem volt a pályafutása során mint a jobbikban ilyen kis rövid idő alatt
2012. aug. 9. 21:54
 42/45 A kérdező kommentje:
kizárt dolognak tartom a koalíciót... a jobbik tábora megőrülne xD én sok jobbikost ismerek sokat fórumoztam velük de ha meghallották h fidesz vérszemet kaptak próbáld ki mit szólnak hozzá... a fidesz meg ezek után xD most komolyan nem szalonképes a párt ilyet csak akkor csinálnának ha Orbán Viktor megbolondulna
2012. aug. 9. 21:58
 43/45 anonim ***** válasza:
Na akkor,hogy én is írjak neked valami olyat amire lealázóan írhatsz,tudod olyanokat,hogy hazudik,meg mit keresne itt egy ilyen.Nem vagyok egyik párt tagja sem,két nagyon komoly vállalkozásom van.Közel negyven éves vagyok,a kis csajom aki most 24 éves,vezeti az egyiket.Azzal a céggel támogatjuk a jobbikot,a másikkal a fideszt.Tudod,játszani csak okosan!!Még mielőtt rátérsz arra,hogy mit osztom itt az észt,ezt is leírom.Rengeteget időt töltök gép előtt,sajnos.Ugyan is a nagyobbik cégem egy fuvarozó cég és sajnos a fuvarokat illetve csak az importokat a timocom-on vadásszuk.Ezért vagy három éve rászoktam a különböző fórumokra,videó megosztókra,ahol feszültség levezetésképpen vitázok,hozzászólok.Még csak atrocitás sem ért a cigányok részéről soha,hála a testalkatomnak illetve anyagi helyzetemnek.De a csajom által üzemeltetett klubba sem engedem be a véglényeket.Ez nálam zsigerből jön,amolyan utálatnak mondanám nem is gyűlöletnek.Tudod az is hozzátartozik az igazsághoz,hogy hiába mondhatom el magamról,hogy soha nem nélkülöztem,sőt!!De akkor is rossz időbe születtem,most,hogy már leéltem az életem felét,rendkívüli módon vágyom egy anarchikus világban is bizonyítani.Nagyon bízom abban,hogy ezt a mostani helyzetet,gazdasági válság,túlnépesedés,csak egy komoly háborúval tudják megoldani.Off road versenyeken indulunk a csajommal,csak a kocsira szerintem öt-hat milliót költöttem,szinte minden este vadászunk,ezt szerintem megint nem kell bemutatnom mennyibe kerül,mellette beutaztam a félvilágot,de mindez kezd kevés lenni.Sajnos vagy talán szerencsére adrenalin függő vagyok.Ezért bármi érdekel ami ezt kielégíti,csak lassan mindent kipróbáltam.Ezért már csak abban bízom,hogy amiről annyit álmodozom az hamarosan bekövetkezik.Ha nem így lesz akkor egy két éven belül eladok mindent és csak utazgatni szeretnék,ha meg úgy lesz ahogy szeretném akkor kiélem a vágyaim,vagy maximum harcban halok meg.Tudom sokan fognak ezért hőbörögni.De ez van,én ilyen vagyok,Azt meg hiszem,hogy ennek a korcs társadalomnak is egy igazán jó és hasznos dolog volna.Annyira gusztustalan fiatalokat látok az utcákon.Néha beállok a klubba a kidobókhoz csak azért,hogy egyet kettőt pofán verhessek.Nyálas 70kg-os hülye gyerekek.Szánalmas senkik,akiket ha egy kis trauma ér már orvoshoz kell vinni.Fantáziavilágban,filmekben,játékokban élő senkik,ha meg szembesülnek az igazi férfiak erényével,az erőszakkal azt sem tudják hova bújjanak.Kérdező,gondolom te is őket képviseled.Jó volt látni a kínlódásod,de most már untatsz.További jó vitát.
2012. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
HAH! xD könnyen dumál az akinek sok a pénze! újgazdag ficsúrnak tűnsz öreg... önmagában a nyers erő nem erény az sem erény, hogy pénzed van... egyébként leírtad azt a tipikus maffiózós féleség típust ami sokszor kitűnik a jobbik mögül... nekem írod milyen kocsid van és h a vágyaid nem tudod kielégíteni? de jó hallod, csak ennyi bajod van! és engem akarsz elintézni a "70 kilóst" xD mert nem tudom miért is nem tetszik az arca? :D tudod öreg emiatt megy el sok normális ember innen mert mindig mindenki beleakar ugatni a másik életébe hogy nézzen ki mit egyen mit szeressen... mit zavar a másik téged? lehet százszor értékesebb mint te magad vagy... de ugye mit nevezel értéknek? a nyers erőt? h kemények vagyunk? ennyi?
2012. aug. 9. 23:25
 45/45 A kérdező kommentje:
ha próbára akarod magad tenni akkor menj el északkorába vagy Kínába de elmehetsz a szerb, albán határra is vagy csak lépj be a francia idegenlégióba ott teremtenek neked káoszt és a kord sem hiszem hogy számítana
2012. aug. 9. 23:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!