Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki ilyen videó kommentá...

Ha valaki ilyen videó kommentárokat csinálna haragudna érte a jobbik és a szélsőjobb?

Figyelt kérdés

ugye ez egy svéd gyerek és a vikingeken viccelődik állandóan (ő is viking :D ) mi lenne ha ezt valaki magyarra átfordítva tenné h a magyar ősökkel viccelődik ilyen módon? vajon kiakadnának a jobbikosok és szélsőjobbosok?


tudom h a szélsőjobb nem nagyon tud angolul egy két vicces beszólás xD


http://www.youtube.com/watch?v=-2AFsJCqEuI


"rohadtul hideg van itt kint skyrimban a cickóim átfagytak mivel hozzáértek a jéghideg mellvértemhez"


"egy kicsit gyenge vagyok mert a cickóim megfagytak de a kezemben tartom a dolgokat"


"nem maradt több aranyuk a fogorvosra"


"ohh b*ssza meg erős, erős mint egy jegesmedve de engem nem állíthat meg mert én viking vagyok"


"akarok egy harmadik cicit de mivel ez nem opció inkább a buunt a babúnt választom"


így önmagukban tudom nem viccesek... csak nehogy azt mondja vki nem éértem



2012. aug. 6. 14:15
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

,,számold meg a sávokat hülye gyerek..."

Eddig is csak azért nem töröltettem a kérdést a tahó stílusod miatt, mert igen szépen égeted a liberális oldalt, meg páran jót röhögnek rajtad (ahogy én is).

Épp erről beszéltem, a menetben napkerék volt a zászlóban. Valaki kivitt árpád-sávosat is, és? Ha magyar háromszínűt vittek volna ki, akkor már az is náci lenne és elhatárolódnál?


,,ne tőlem kérdezd mondom én nem vagyok jobbikos"

Értsd már meg, hogy jobbikosoktól sosem hallok ilyen szavakat, hogy ,,fajmagyar", ,,magyarkodás", stb. Aki kitalálja őket, azé a feladat, hogy definiálja, ha már olyan gyakran mondogatja sok mindenkire.


Most pedig egy teszt következik :)

A lényege az, hogy mindegyik mondatra reagálni kell, mégpedig azt, amire először gondolsz. Az eredményt majd utána kivesézzük. A mondatok tehát:


Norvégia a norvégoké

Franciaország a franciáké

Olaszország az olaszoké

Görögország a görögöké

Mongólia a mongoloké

Magyarország a magyaroké


Kíváncsian várom reakcióidat - van egy enyhe sejtésem, hogy az egyikhez valahogy másképp fogsz viszonyulni, mint a többihez.


,,egy progit használok a ami a megkezdet szavakat kiírja"

Akkor a progi írta le schmittmódban azt is, hogy ,,megkezdet", ugye? :D

2012. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

tessék: fankadelli


"A történet nagyon fontos adaléka, hogy az előzmények ismeretében Toroczkai Lászlót meg kellett kérdeznem 1 héttel ezelőtt, hogy én a Magyar Szigeten szívesen látott vendég vagyok-e. Biztosított róla, hogy igen, viszont mindennek ellenére egy "testőrt" kellett, hogy állítson mellém, aki, mikor 5 percig nem volt mellettem, már belém is kötöttek ittas fiatalok. Fura, hogy 11 év után a Magyar Szigeten kell Toroczkai Lászlónak testőrt állítania mellém, és, hogy életemben először, a legsötétebb diszkók után, itt nem éreztem magam biztonságban. No de ugye nincsenek véletlenek, ennek oka van, ahogy már mondtam."


További részletek: [link]


kurucinfós a link no ennyit erről végül is felfaljátok ti saját magatokat hehe vicces kis nosztalgia :D

2012. aug. 8. 17:59
 23/45 A kérdező kommentje:

te égeted inkább magadat öreg... nem tudom mi számít egy zászló használatának ha kiviszik és ott van akkor még nem használják? attól h kiviszi valaki akkor és ott lobog az nem számít használatnak ez tudod olyan mint a horogkeresztes példa rajtam van de ÁÁÁ de nem használom kicsit röhejes de te tudod...


a moderálásról pedig annyit h én már megtehettem volna veled az első kommented alkalmával is ugyanis te inkább velem szeretsz foglalkozni nem a hülye témáddal amit felhoztál

2012. aug. 8. 18:08
 24/45 anonim ***** válasza:
Az a zászló nem zavar amelyiken egy rozzant piros szekérkerék van??
2012. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

kicsit nyisd ki a szemedet :D


egyébként valamit nagyon rosszul csináltok TI az érvelésnek vagyis a meggyőzésnek a célja az kellene h legyen h a másik az én oldalamra álljon elhiggye azt amit mondok nem a másik lealázásából... tulajdonképpen eme tapló stílus miatt fogyatkoztok egyre inkább mert ha nincs ellenség a közelben akkor egymást is szétszeditek Szegedi Csanád Fanka Tomcat mittudom én lehetne sorolni


egy kívül állót meg ilyen szövegekkel nem lehet meggyőzni főleg azt nem aki nem is szimpatizál.... lehet azt érzed győztél és fasza gyerek vagy de ha elolvassa valaki inkább undorodni fog... de ti tudjátok

2012. aug. 8. 18:19
 26/45 anonim ***** válasza:

A kuruc.info elég sz@rkavaró egy oldal, bár régebben a tényfeltáró cikkeik hiánypótlók voltak a magyar netes sajtóban.


Ismét sikerült félredumálnod, vagy még mindig nem fogtad fel, hogy amit te linkeltél, az nem egy jobbikos, hanem egy neonáci rendezvény volt. Ezt az is jelzi, hogy olasz, német, stb. neonácik is jelen voltak, akik pedig magasról letojják az összes jobbikos rendezvényt.

Hogy matekosabban írjam le, van A csoport A zászlóval, B csoport B zászlóval.

A csoport használja A zászlót. B csoport B-t. Egy B-s rendezvényre valaki A-s zászlót visz. Ezek szerint a tejles A csoport ugyanúgy náci, mint a B-s, aki A-s zászlót vitt ki?


Most pedig szemezgessünk egy pár értelmetlenül sértő, lealázó, kioktató szövegből, amiket biztosan a primitív szélsőjobbosok írtak, hiszen ők szoktak így vitatkozni:


,,egyébként valamit nagyon rosszul csináltok TI az érvelésnek vagyis a meggyőzésnek a célja az kellene h legyen h a másik az én oldalamra álljon elhiggye azt amit mondok nem a másik lealázásából"

,,tudom h a szélsőjobb nem nagyon tud angolul"

,,ahham ühhüm a magyarok nagy része nem beszél idegen nyelvet a szélsőjobb pedig a leglecsúszottabb legprimitívebb osztály talán ott lennének a nyelveket beszélők?"

,,elbújnak mögé onnan köpködnek zsidóznak cigányoznak"

,,ergó ti kis senki parasztok még megsem érinthetnétek a királyi család zászlaját"

,,mit hallgatok én az egysejtűekre mikor a véren kívül mást nem tudnak emlegetni meg felmutatni mondjuk felmutatni se nagyon igazából nektek csak pofátok van mert eddig ti nem csináltatok semmit ezért az országért csak a hőbörgést provokálást"

,, nekem egy zsidó ismerősöm sincs h lehet ez? pont neked lesz egy jobbikosnak?"

,,igen kis senki parasztok ugyanis te és a társaid nem vagytok méltóak arra h egy ilyen zászlót megérintsetek "

,,a szük családi körben való házasság pedig inkább a magyarokra volt jellemző"

,,számold meg a sávokat hülye gyerek..."


Nahát...! Csak nem pont mindet te írtad?? :D

2012. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
# 26 Őszinte leszek hozzád,nagyon jól és érthetően leírod az álláspontodat.Viszont úgy látom a kérdezővel szemben,nem sok értelme van.Tettem már célzást a származására,de nem is igazán értette,ezért szerintem telibe trafáltam.Akkor viszont fölösleges a vita vele.
2012. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

figyelj! amit nekem szabad azt neked nem :D érted? én nem akarom meggyőzni a szélsőjobbot semmiről mert tudom h gyökerek és primitívek felesleges őket bármiről is meggyőzni mert nem érnek annyi energiát...


én csak röhögni szoktam rajtuk érted? ilyen ingyen bohócok nekem... egyébként amiket leírtam mind bizonyítottam is...


olyan idézetet kiemelni sértés gyanánt amivel éppen cáfolok egy előző primitívebb sértést aminek tényleg nincs alapja eléggé röhejes és kissé csökött agyra vall na mind1 te tudod


neked gondolom az célod h bebizonyítsd a feketéről h fehér... eddig nem nagyon sikerült rosszul csinálod nagyon rosszul de sok sikert hozzá :D én most megyek már sok volt belőled örülök h itt voltatok és megnevettettetek és segíttetettek a jobbiknak a jó hírét tisztán tartani XDDDDDD de most megyek úszni kicsit mert nagyon elfáradtam komolyan ennyi hülyeség atyaég


jah!


a kurucinfóról annyit h nem ő írta ő csak közzé tette ez több ember gondolata linkelhettem volna barikádot vagy szentkorona rádiót teljesen mind1... de talán ebből is látszik a fejlett érvelési technikád

2012. aug. 8. 18:46
 29/45 A kérdező kommentje:

"tettem már célzást a származására,de nem is igazán értette,ezért szerintem telibe trafáltam"


de profi vagy h ilyen messziről is megmondod milyen a származásom XDDDDDD gyökér xD

2012. aug. 8. 18:48
 30/45 anonim ***** válasza:
Na,van isten.Remélem a patak fatornyos kis falud határában, egy kicsit felfrissít.Bár lehet,hogy neked van igazad a patakkal kapcsolatban.Én múltkor olyat tapasztaltam a strandon,hogy többé nem megyek.Beengedték a cigányokat.
2012. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!