Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki ilyen videó kommentá...

Ha valaki ilyen videó kommentárokat csinálna haragudna érte a jobbik és a szélsőjobb?

Figyelt kérdés

ugye ez egy svéd gyerek és a vikingeken viccelődik állandóan (ő is viking :D ) mi lenne ha ezt valaki magyarra átfordítva tenné h a magyar ősökkel viccelődik ilyen módon? vajon kiakadnának a jobbikosok és szélsőjobbosok?


tudom h a szélsőjobb nem nagyon tud angolul egy két vicces beszólás xD


http://www.youtube.com/watch?v=-2AFsJCqEuI


"rohadtul hideg van itt kint skyrimban a cickóim átfagytak mivel hozzáértek a jéghideg mellvértemhez"


"egy kicsit gyenge vagyok mert a cickóim megfagytak de a kezemben tartom a dolgokat"


"nem maradt több aranyuk a fogorvosra"


"ohh b*ssza meg erős, erős mint egy jegesmedve de engem nem állíthat meg mert én viking vagyok"


"akarok egy harmadik cicit de mivel ez nem opció inkább a buunt a babúnt választom"


így önmagukban tudom nem viccesek... csak nehogy azt mondja vki nem éértem



2012. aug. 6. 14:15
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

nem nagyon talált nem vagyok nagyvárosi faluban nőttem fel sőt ott élek mindmáig és nem vagyok tizen inkább huszonéves...


nevetséges dolgokat írsz egy jobbikos nem tűr meg maga mellett se cigányt se zsidót ismerek nem egyet! de lásd Szegedi Csanád... tudod nem az legfőbb baj veletek h rasszisták vagytok hanem h azok vagytok és megpróbáljátok eltitkolni vagy kimagyarázni amitől erősen nevetségesek lesztek ha valaki így érez akkor mondja ki de ne úgy h aztán letagadja! és tudod az a legszörnyűbb h ez a sunyiság és aljasság végigkíséri a jobbik egész pályafutását van erre 1000+1 példa... a pártod egyébként haldoklik úgy fog járni mint a miép


nekem nincs bajom az árpádsávos zászlóval tudom h miféle jelkép csak tudod az ezzel is a baj amit fentebb írtam az árpádsávot se arra használják ami hanem elbújnak mögé onnan köpködnek zsidóznak cigányoznak aztán mikor számon kérik ááá ez árpádsávos zászló mink nem vagyunk nácik én csak azért hordom a horogkeresztet mert jaj csak véletlenül ide került... sokan ezért azonosítják az árpádsávot szálasi zászlajával mert TI mögé bújtok... ugyanakkor a zászló nem képvisel és képviselhet fajmagyarságot mert Aragóniából származik Imre herceg felesége nyomán ergó ti kis senki parasztok még megsem érinthetnétek a királyi család zászlaját... és mit tesztek vele? a magyar szigeten magatokra csavarjátok belehugyoztok meg belehánytok és összetapossátok óó nagy honvédő katonák!


vérségi magyarság tényleg nincs... a ti elméleteitek alapján tehát nem léteznek magyarok! ti magatok mondtok olyanokat ami megszünteti... ha nem a vérség számítana akkor nem kapnátok ennyi támadást... mikor fiatalabb meg hülyébb voltam én is azon rágódtam h nem vagyok igazi magyar mert a vííírem nem az de aztán rájöttem h lesz@rom mit hallgatok én az egysejtűekre mikor a véren kívül mást nem tudnak emlegetni meg felmutatni mondjuk felmutatni se nagyon igazából nektek csak pofátok van mert eddig ti nem csináltatok semmit ezért az országért csak a hőbörgést provokálást a tűz felszítását ami inkább ártott mint használt


egyébként meg nem vagyok liberó inkább a konzervativizmus jellemző rám

2012. aug. 8. 13:52
 12/45 anonim ***** válasza:

Hát ha huszonévesen ilyen sablonosan gondolkodsz, az még gázabb, mintha tizenéves lennél.


A Szegedi-ügybe ne is menjünk bele, amíg a vesztegetési ügy nem szivárgott ki, Vona is kiállt mellette, hogy nem baj, hogy zsidó. A Jobbikban pedig a vesztegetés, mutyizás, stb. főbenjáró bűnnek számít, hiszen éppen ez az, amit a többi pártban annyira utálnak (okkal). Legyen elég ennyi, és légy szíves meg se próbáld bizonygatni hogy ,,deakkorisazértmertZSSÍÍÍDÓÓÓ", fölösleges, te is tudod, hogy nem azért.


Gondolom én is egy sunyi, aljas ember vagyok, mert jobbikos létemre van zsidó és volt cigány haverom is. Nyilván azért állok velük szóba, hogy a rasszizmusomat leplezzem, nem pedig azért, mert közös az érdeklődésünk, jól el lehet velük beszélgetni, stb.


Leírom neked is (pedig már elég sok kérdéshez beírtam), hogy az Árpád-sávos zászló a magyar történelmi folytonosságot, összetartozást jelképezi, mert a hét (+2) törzs Árpád vezetése alatt egyesült. Ja, hogy a nyilasok megtoldották +1 sávval meg egy ordenáré nagy nyilaskereszttel a közepén? Hát ha egy kicsit is követnéd az eseményeket, tudhatnád, hogy az igazi nyilasok, neonácik, stb. ma is ezt használják, mi több, a Jobbikot és szavazóit lenézik, mert az nekik túl ,,lightos". Az nem jó érv, hogy a nyilaskeresztet azért nem használják ,,a nácik", mert be van tiltva, hiszen a mai nyilasok ez esetben lecserélik napkerékre, latin zöld H betűre, esetleg kaszáskeresztre.


,, a zászló nem képvisel és képviselhet fajmagyarságot"

Kifejtenéd, mi az, hogy ,,fajmagyarság"? Komolyan érdekel, nem gúnyolódásból kérdezem.


,,Aragóniából származik Imre herceg felesége nyomán"

Gondolom, ezért szerepel több krónikában még jóval Imre előtti korokról szóló képeken. Tudom, a bolsi történetírás szerint még a nyelvünket is loptuk, de 23 évvel 1989 után illene ezeken a dolgokon túllépni.


,,ti kis senki parasztok"

Ezt a kifejezést gondolom doktoranduszként tanultad, mert ugye még mindig a szélsőjobbosok a kulturálatlan alkeszek.


,,és mit tesztek vele? a magyar szigeten magatokra csavarjátok belehugyoztok meg belehánytok és összetapossátok óó nagy honvédő katonák!"

És ezt hol láttad?


100%-os vérségi magyarság szerintem sincs, nem tudom, miért jössz azzal, hogy ,,a ti elméleteitek". Pont erről van szó, hogy valahogy ezt pont a ballibek szokták pedzegetni, akiknek ugye a származás sosem számít, csak maga az ember...


Az ezután következő mondataidra nem tudok érdemben reagálni. Viszont ismerek egy igen tuti pszichológust, sok tévképzetes embert kezelt már sikerrel.

2012. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,először nem is nagyon értettem a kérdésed.Viszont most már látom,hogy pusztán egy provokatív dolognak szántad.Zömében olyan válaszokat kaptál amik teljesen érthetőek és világosak voltak.Attól,hogy Magyarországnak a világ egyik legszebb történelmi út jutott,senki nem haragszik ha ebből poént gyártanak,hiszen van miből.Erre neki állsz zsidózni,cigányozni,nácizni.Én magam is jobboldali érzelmeket vallok,Bár én nem hiszek a zsidók világhatalmi szerepében.Hiszen ha ez így lenne,akkor nem holokauszt pénzekből boldogulnának.Nem kiabálnának antiszemitát.Azzal is tisztában vagyok,hogy a zsidókat a buta ópium gőzben íródott"szent" könyveik miatt üldözték.Hiszen ha beleolvasnál bármelyik buta vallási irataikba,akkor magad is észrevennéd,hogy a náci fajelmélet maximum a kistestvére a zsidók baromságainak.Gondolom hallottál a kiválasztott népről,az sem titok senki előtt,hogy még a bűnt is másképp ítélik meg ha zsidó goj kárára követte el.Hülyén írta meg a szerzője,talán megverték az akkori nepperek ezért beleírta minden fájdalmát,az égig magasztalva saját "népét"ezzel is bosszantva a többséget.Mivel csak 13-millióra tehető a zsidó vallást gyakorlók száma,ezért nyugodtan nevezhetjük jelentéktelenek.Ráadásul még ezen kevés is több irányzatot követ,akik szinte semennyire nem jönnek ki egymással.Ha utána nézel akkor azt is látni fogod,hogy a gazdag befolyásos emberek körében a vallásnak egyre kisebb szerepe van.

Nos a cigány kérdés,ez már összetettebb.Ha létezne reinkarnáció azt mondanám,azért születik valaki cigánynak mert előző életében bűnt követett el és így vezekel.A cigányság mióta egyáltalán említik a történelembe,mindig is egy jó esetben is csak megtűrt népcsoport volt.Még az állítólagos származási helyükön is kaszton kívüliek voltak.Itt hozzáteszem,hogy Indiában még a leprások is kaszthoz tartoznak.Szerintem abban is egyetérthetünk,hogy az Indiainál most a 21.században nem igazán létezik gusztustalanabb nép.De az sokat elárul,hogy még ők sem tudtak a cigányokkal együtt élni.Azóta,hogy onnan elhajtották őket jó ha párszor említi a történelem.Egyszer például pont az árpádsávos zászló alatt,aláírt menlevelük kapcsán.A tiszta vérvonal sajátságos és egyben vicces eredményét viszont rajtuk pontosan szemre tudod vételezni.Hiszen a pár ezerből pár százezer lett,ezt hívják vérfertőzésnek.A mostanság élő cigányok minden tagja viseli az ebből adódó furcsa jeleket.Igazából egy genetikai selejté vált mostanra a cigányság.A velük kapcsolatos problémák meg nem lokálisan Magyarországra jellemzőek hanem globális szinten vannak jelen.Minden ország küzd az áldásosnak nem nevezhető jelenlétük ellen.Ami miatt úgy hiszem egy két éven belül,mivel a világ minden táján egyforma a megítélésük,elég radikális megoldások fognak születni.De már most sokkal többet szántam a cigányságra mint a történelem könyvek összesen.

Nácik,hát velük meg csak annyi baj van,hogy Magyarországon soha nem léteztek,hiszen a hungarista eszmék nem egyeznek a náci eszmékkel.Szálasinak meg egy kicsit utána nézhetnél,mielőtt említed.Tehát summa summára talán Németországban felfedezhetsz még egy két nagyon öreg nácit,de itt biztos nem.

Rasszizmus,ezt meg olyan jól kitalálták arra aki tapasztalatok alapján előítélettel kezel bizonyos kisebbséget illetve etnikumot.Az etnikum alatt csak a cigányságot értsd,hiszen ők akkor volnának kisebbség,ha valahol a világon volna saját országuk,ahol viszont ők a többség.Tudom,hogy mostanság oly hangzatos a rasszizmus meg a náci kifejezés,de ezek pusztán üres szavak arra ha valaki ki meri mondani,hogy kikkel,vagy mikkel van a baj.

A kérdésedre meg visszatérve nem hiszem,hogy valakit zavarna a poén,legyen szó történelemről,hírességekről vagy bármiről.Hiszen a paródia mindig azt jelenti,hogy erre érdemes az adott téma.

Mondjuk az általad említett videó nagyon gyenge a poénnak szánt mondatokat meg valószínű,hogy egy tízéves kreálta.

2012. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

örülök h ennyire izgalmasnak találod a személyemet h azzal foglalkozol nem az érveimmel... fejlett jellemre vallhat részedről ez is tipikus széljobb duma ha vmit nem tudunk érvel cáfolni akkor megpróbáljuk megalázni a másik személyét érvelés helyett ez a legnagyobb bunkóság és legmocskosabb eszköz... de nem akarok neked az érvelés szabályairól előadást tartani ha egyszer nem tudsz róla semmit


figyelj öreg nem én mondtam azt h "deakkorisazértmertZSSÍÍÍDÓÓÓ" ezt a te Novák Emőkéd állította h ha tudják róla h zsidó nem lehetett volna EP képviselő se pártag se semmi... nos ezek után egyértelmű ezt nem lehet megcáfolni ezt csak az hiszi el aki vallásosan hisz a jobbikban akinek a vallása a jobbik


figyelj én eléggé nyitott ember vagyok de nekem egy zsidó ismerősöm sincs h lehet ez? pont neked lesz egy jobbikosnak? honnan? össz vissz százezer zsidó él az országba valószínű h egy jobbikos társaságát fogják keresni és valószínű h ha tudják h az vagy elmondják h zsidók ugyan ne röhögtess! vagy tegyük fel van szoktál neki beszélni a cionizmusról meg h a zsidók elakarják foglalni a világot? ugyan ne nevettess az állításod hiteltelen... a cigány haverod egyébként mit szól ha a cigány bűnözésről kezdesz nekik beszélni? ez is kicsit tragikomikus... a rasszizmus úgy beleégett a pártba a sok cirkuszok után h azt onnan kimosni nem lehet... felesleges időpocsékolás erről győzködni a másikat mert ez csak az hiszi el akinek a jobbik a vallása de ő se igazán mert ettől függetlenül ugyanúgy mondja ahogy eddig...


nem vagyok kíváncsi fiktív történelmi mesékre... kímélj meg tőle kérlek és ne írd le ugyan azt megint elmondtam mi a bajom nem? az a bajom h a nácik használják az árpádsávost ők bújnak mögé erre megint leírod ugyan azt hagyjuk


nem nekem kell kifejtenem mi a fajmagyarság a jobbikos kollegináidat kell megkérdezni ők tudnak erről mesélni inkább egyetemen csak 3 voltam genetikából ők biztosan jobban tudják mint én


mutass már kérlek olyan krónikát idézd be nekem ahol Imre előtt van árpádsávos zászló... egyébként pedig megjegyzem a történelem tudomány nem tartja hitelesnek a krónikákat... miért? mert a legtöbb nem kortárs irodalom leginkább azért... de biztos ők is zsidók ugye...


igen kis senki parasztok ugyanis te és a társaid nem vagytok méltóak arra h egy ilyen zászlót megérintsetek és ez nem libsi duma a libsik ilyenen röhögnének királyi zászlót nem akárki érinthet vihet és használhat mint címert... azzal h így bántok egy zászlóval belecsavarkózás a jobbik zászló alá rakás meggyalázzátok azt a zászlót és tulajdonképpen magát az országot nem tudom mennyire érthető ennél egyszerűbben nem tudom neked leírni söpredék ne hordjon ilyen zászlót


figyelj a zászlóval való szexuális együttléteket meglehet figyelni minden tüntetésen kárpátia koncerten magyar szigeten ha nem voltál még menny el nézd meg! de ha nagy egy kicsit az orrod akkor inkább ne menny mert megvádolhatnak h zsidó vagy és az nem lenne valami kellemes csak egy kis figyelmeztetés


ennyi

2012. aug. 8. 16:51
 15/45 A kérdező kommentje:
azt hiszem a 12 állításait a 13 kollégája meg is cáfolta simán... kár volt nekem bármit is írni! de azt hiszem lehet látni ezt a furcsa kettősséged
2012. aug. 8. 16:59
 16/45 A kérdező kommentje:
a 13-nak annyit megjegyeznék h a cigányok házasságáról amit írtál egyáltalán nem igaz ugyanis mivel a legalacsonyabb osztályba tartoznak szívesen beházasodnak vagy beházasodtak gazdagabb emberekhez... a szük családi körben való házasság pedig inkább a magyarokra volt jellemző miért? h a családban maradjon a birtok ne keljen idegenekkel osztozni a fiú/lány ne vigye el a hozományt... nem hasból beszélek az én nagyanyámat pl a másod vagy harmad unokatestvére vette el aki 92 éves lenne most... ahol élek tudok nem egy olyan házasságot ahol az öregek az unokatestvérükkel is össze házasodtak... nagyon fasza amit leírtál nagyon jól hangzik csak kár h nem igaz... ha meg nem hiszed el amit mondtam meny el egy kis faluba és kérdezgess vagy ott a levéltár... nos azt hiszem ebből is látszik mennyire igaz lehet többi dolog is amit leírtál
2012. aug. 8. 17:08
 17/45 anonim ***** válasza:
64%

Nem cáfoltam én meg semmit,pusztán leírtam a véleményem.Viszont most én is kérdezhetek valamit?

Azon az általad látogatott egyetemen,hogy írták helyesen menj vagy menny??Vagy ezt nem javítja a helyírás ellenőrző??Valahol láttam egy mink szót is,ugye azt elgépelted?Vagy nem?

2012. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

,,nekem egy zsidó ismerősöm sincs h lehet ez? pont neked lesz egy jobbikosnak? honnan?"

Hát nem a GYK-ról :) Viccet félretéve ez így jött ki, ő anyai ágon zsidó, én meg magyar. Na bumm. Kit érdekel, ez nálunk nem téma.


Én nem mondtam olyat, hogy a zsidók el akarják foglalni a világot, hanem te igyekszel a számba adni. Kezdem azt érezni, hogy te itt magaddal vitatkozol, de közben néha beszólsz másoknak is.


A cigány haverom jobban utálta a putris-bicskázós-segílykés cigányokat, mint én, hiszen miattuk bélyegzik meg rendszerint a normálisabbakat. És nem értette, hogy egyes hülye magyarok miért a bűnözőket védik, ahelyett, hogy a dolgozó, tanuló cigányok mellett állnának ki (itt is megjelent ugye a liberális általánosítás, a normális cigányok kárára...).


,, az a bajom h a nácik használják az árpádsávost ők bújnak mögé erre megint leírod ugyan azt hagyjuk"

Próbáld meg lassabban olvasni, hátha úgy könnyebb: a nácik a náci és nyilas zászlókat használják. Az árpád-sávosat, magyar háromszínűt, szudánit, zetor traktorosat, stb. nem.


,,nem nekem kell kifejtenem mi a fajmagyarság a jobbikos kollegináidat kell megkérdezni ők tudnak erről mesélni inkább"

Mégis mindig a hozzád hasonlóktól hallom ezt a szót. Szóval még mindig kíváncsian várom, mi lehet az a fajmagyar.


,,de biztos ők is zsidók ugye..."

Most neked mi bajod a zsidókkal, hogy mindenbe őket látod bele?


Tüntetésen, Kárpátia koncerten, stb. voltam párszor. Senki nem csavargatott, hányt, feküdt, vizelt, stb. össze egy zászlót sem.


,,inkább ne menny" - ,,menny el nézd meg!"

Látom, helyesen írni is megtanult a képzett professzor úr. Meg nagybetűket és írásjeleket használni is. Vagy ez is primitív, bunkó szélsőjobbos szokáés?

2012. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

"Próbáld meg lassabban olvasni, hátha úgy könnyebb: a nácik a náci és nyilas zászlókat használják. Az árpád-sávosat, magyar háromszínűt, szudánit, zetor traktorosat, stb. nem. "


számold meg a sávokat hülye gyerek... http://www.youtube.com/watch?v=WeU9ivbJwuc&feature=related


"Mégis mindig a hozzád hasonlóktól hallom ezt a szót. Szóval még mindig kíváncsian várom, mi lehet az a fajmagyar."


ne tőlem kérdezd mondom én nem vagyok jobbikos de talán megkérdezhetnéd Vona Gábort vagy Morvait aki a metszett farkincákkal szokott foglalkozni vagy aki szerint Magyarország a magyaroké


nem ilyen állapotok uralkodnak a koncerteken Fankadellire emlékezz aki az emberi viselkedésre hívta fel a figyelmet a magyar szigeten + nem kell ordítozni állandóan h mocskos zsidók... mi lett vele? zsidó lett hirtelen ha nagyon akarod előkeresem a cikket


egy progit használok a ami a megkezdet szavakat kiírja így gyorsabb írni néha elhibázom mert nem figyelek eléggé ohh kérlek bocsájtsd meg nekem ezt az óriási hibát :(

2012. aug. 8. 17:43
 20/45 A kérdező kommentje:
kérdezd meg a barátod inkább ő ahogy látom nagyon ért ezekhez a fajelméletekhez
2012. aug. 8. 17:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!