Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy egy spanglit...

Miért van az hogy egy spanglit elszívni illegális, miközben a szervezetbűnözők az ebből származó pénzekkel üzérkednek teljesen büntetlenül?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a nagyobb probléma az hogy egy-két fiatal elszív néhány spanglit, vagy az hogyha az ebből származó milliárdos bevételek a bűnözők kezébe kerülnek?

Most hagyjuk a konzervatív dumát, aki "minden drogost megölne" stb... az ilyen tudatlan hozzászólásokat, ha lehet tartsátok meg magatoknak.


2012. aug. 19. 10:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
67%

"Már majdnem tíz éve rendszeresen szívok... "


És nem okoz függőséget? Nincs több kérdésem.

2012. aug. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

"És nem okoz függőséget? Nincs több kérdésem."

Fizikai függőséget nem okoz, ha nem lenne pénzem fűre egy hónapig (már volt ilyen) akkor nem szívnék, nem úgy mint pl. a hernyónál, amit ha nem tudsz megvenni akkor ha kell lopsz, csalsz (vagy akár durvább dolgokat is megteszel) csak az adag meglegyen. (és egy idő után már nincs is hatása csak a szintfenntartáshoz kell).

2012. aug. 20. 02:03
 23/31 anonim ***** válasza:

attól függ kinek probléma.

az államnak addig biztosan jó, ameddig itthon költik el a pénzt a bűnözők. arany, 7-es bmw, ingatlanok....

2012. aug. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
49%

"ha nem lenne pénzem fűre egy hónapig (már volt ilyen) akkor nem szívnék, nem úgy mint pl. a hernyónál, amit ha nem tudsz megvenni akkor ha kell lopsz, csalsz"


~torokköszörülés~

Te lehet, hogy nem...

[link]

2012. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Igen a TV2, Blikk és társai teljesen hiteles forrás. Mellesleg még ők is azt írják hogy "valószínűleg".
2012. aug. 20. 11:51
 26/31 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Olyankor sosem hiteles, amikor olyat mond, ami nem tetszik.
2012. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Pro Patria ***** válasza:
9%
Az, hogy itt van egy tábor, ami látványosan lemínuszozza azt, aki nem ért egyet a drogok legalizálásával, vagy a melegek házasságával, követi a bibliát, vagy kimondja a cigánybűnözés tényét, nos, erre csak annyit tudok mondani: mindig a legkisebb kutya ugat a leghangosabban.
2012. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

"Az, hogy itt van egy tábor, ami látványosan lemínuszozza azt, aki nem ért egyet a drogok legalizálásával, vagy a melegek házasságával, követi a bibliát, vagy kimondja a cigánybűnözés tényét, nos, erre csak annyit tudok mondani: mindig a legkisebb kutya ugat a leghangosabban"

Talán nem értenek veled egyet.

2012. aug. 21. 21:39
 29/31 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyeség, hogy valaki avval jön, hogy az alkohol is drog... Hát nem tudom, de az alkohol és a drog nem egy súlycsoport, és a drog illegális és még is mi van... Mi lenne ha legális lenne? Bele se gondolok inkább... Persze ettől függetlenül még is érdekes, hogy az alkohol simán legális...
2013. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Rendszeres fogyasztó vagyok. Egyetértek a kérdezővel abban, hogy nonszensz a jelenlegi büntetőeljárás. Kihagynám az egyéb felhasználási területeket, és nézzük csak élvezeti cikként. (Családon belüli erőszak ganjás állapotban? Őőő... nem hallottam még) Magyarország egy drogfüggő ország, mióta itt próbálunk élni a világ szívében ezzel enyhítjük a balsorsot, ami régen tép. Lehet hogy a tudomány, és a büntető- törv.k. különböző elnevezésekkel illeti ezeket a szereket. Én picit máshogy közelítem meg. -Mit iszol? -Köszi semmit.-Naa ne légy má' ilyen, igyál má' valamit! [Én inkább szívok.nagyritkán alkohol.] Több órányi eufória, aznaposság és másnaposság nélkül. Tudsz ennél jobbat? (igen, az unicredit) Mennyit költenek a nem egyetértő válaszolók alkoholra? Inkább úgy kérdezném MENNYIT ISZTOK, TI NEM DROGOSOK? Sör, bor minden mennyiségben, ha be is akartok csiccsenteni "gyöhet a tömíny is" Nem fáj, tényleg finom? Mert a gyep az finom.

Csak egy fél percig gondolja át mindenki, hogy hol állna a világ mondjuk kultúrális téren Sensimilla nélkül.(zene, tánc, festészet, építészet,film nem is sorolnám tova') Mert tudod, még az alkoholtól a ki vagy, a fűtől inkább a ki lehetsz kérdés merül fel. Én hiszem, hogy bizonyos embereknek komoly érdekük, hogy ezt az országot az alkoholizmus homályában legeltessék. DE: nem örülnék neki, ha dohányboltban lehetne kapni ganját, mivel nekem nincs három- csak kettő-felem egy pakkra. Az ötven év kommunizmust megint nem hoznám fel, hogy milyen hatással van még a mai napig az emberek élvezeti cikk fogyasztásaira. egyet kérek: MARIHUIZE LEGUANA

2014. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!