Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hoffmann Rózsa kötelezővé...

Hoffmann Rózsa kötelezővé tenné az iskolaköpenyt. WTF? Vélemény? Vissza az őskorba?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 00:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
59%
Amerikában és Japánban is egyenruhában járnak az iskolások.
2012. szept. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%
Angliában is, vagyis egyenruhában ami nem is néz ki rosszul.
2012. szept. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
33%
Támogatom. Ez egy helyes döntés.
2012. szept. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
47%
Végre valami normális ötlet. Nem gondoltam volna, hogy Rózsika fejéből ilyen is kipattanhat. Támogatom.
2012. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy hogy egyenköpeny vagy egyenruha. A köpenyt nem támogatom.
2012. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%

Amerikában sem és Japánban sem járnak egységesen iskolaruhában a diákok, nem a filmekből kellene informálódni.


Amúgy meg tipikus fideszes döntés, egy fideszes sógor akinek ruhagyára van, jól meggazdagszik, a szülők meg kifizethetik a ruhát. Teljesen felesleges mellesleg.

2012. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
Mintha úgy rémlene, hogy Angliában öltönyben kell iskolába járni. Ha tévednék javítson ki valaki, de az öltöny - még ha kötelező is - nem egyenlő a köpennyel...
2012. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
Volt már egy pár ilyen kérdés. Az egyértelműen látszik az ötletből, hogy van egy ruha-/köpenygyáros haver a kormánykörökben, kellene neki a megrendelés. De amúgy szerintem nem lesz ebből semmi, csak egy újabb gumicsont, hogy ne arra figyeljünk, hogy nem lesz államilag támogatott jogász- és közgazdászképzés... Rózsikának megint csak azt tudom üzenni, hogy a szegénységet nem takargatni kell egy redves nejlonköpennyel, hanem tenni ellene. Senki nem lesz gazdagabb, ha egyenköpenyt adunk az ország összes gyerekére, és ettől még ugyanúgy tudni fogják egymásról az osztálytársak, hogy ki kapott kaviáros bagettet reggelire, és ki nem evett három napja semmit.
2012. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
93%
Inkább csinálnának normális oktatást. Ahelyett uniformizálnak.
2012. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem csinálnék ebből pártpolitikai kérdést.

A javaslat alapjában véve jó.

Mi 3 gyermeket neveltünk, és gimis korukra döntötték be a nagyképű, "menő", kivagyi szülők ezt a rendszert. Nekünk gondot okozott anyagiakban, pedig mindkettőnknek volt állása.

Én magam is háromgyermekes családban nevelődtem, az egy tanári fizetésből nem tellett a menő, divatos ruhákra, és örültem, hogy iskolaköpenyben lehettem.

Annyira jól megy anyagilag a döntést itt fikázóknak?!

Vagy a többség csendben marad, mert attól fél, rásütik, hogy Fidesz-bérenc?

:-))

NEM RÁJUK SZAVAZTAM!!!!

2012. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!