Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtok akár csak egy épkézláb...

Tudtok akár csak egy épkézláb érvet felhozni amellett, hogy az egykori KISZ-titkárból liberálissá átvedlett, majd napjainkban épp keresztény-konzervatív vezért alakító Orbán Viktort miért is lehet hitelesnek tekinteni?

Figyelt kérdés
Főleg hithű fideszesek válasza érdekel, de többiek is nyugodtan írhatnak :)

2012. szept. 1. 20:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

21:49

Nem tudok nevet mondani mert mind rossz. Ezért mondom, hogy ez a legrosszabb rossz, de ez az én véleményem mert lehet, hogy neked meg épp ez a jó.

Hol ismerik el, Kínában?

2012. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Most hiába mondjátok attól őt még mindenhol fogadják. FIFA eseményeken első sorban kap helyet és oda nem jegyet kell venni hanem meghívásos, emelet fogadja őt bárki akihez menni akart. Most éppen Szíjártó volt az Romney (bocs ha nem így írja) kampánynyitóján gondolod meghívnák őket ha Orbán ciki lenne? Eu elnökség alatt pedig minden Európai országban járt és tárgyalt is, pedig már megvolt a kétharmada. Ez csak legenda hogy nem ismerik el külföldön, az biztos hogy sokan nem bírják de hogy ne ismernék el azt nem lehet mondani.
2012. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Pro Patria ***** válasza:
27%
Kedves 22:00-as, komolyan egy liberális karikatúrát kellene alapul vennünk...?
2012. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
"Hát a emútnyócééév!" Szerintem más indokot egy fideszes sem tudna mondani. (mondjuk én nem vagyok az) Nem értem hogy lehet ennyi retardált az országban hogy még mindig ők a legmagasabb támogatottságú párt. Ahhoz hogy valaki még mindig rájuk szavazzon, nem hogy szűk látókörűnek kell lennie, hanem agyilag nullának. Hány féle képen bizonyítsa be még szegény orbán és a kedveskis szedett-vedett csapata hogy nem alkalmasak ennek az amúgy is sz*rban lévő országnak a vezetésére?!
2012. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
Én írtam indokot nem is egyet, erre semmit sem tudtatok mondani, se jobb jelöltet. Lepontozás megvolt azt ennyi ez a baloldal. Mondjon le Orbán!!!!!! ezt tudják szajkózni de hogy aztán mi a szar lenne fogalmuk sincs. Szánalmas banda. Fáj az igazság?
2012. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Mert egy cigá... ja nem...
2012. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

22:50

Nem írtál semmi indokot. Szerintem minden ország miniszterelnökét meghívják ezekre a rendezvényekre. Ez nem jelent semmi elismerést senkinek.

Attól függetlenül én nem pontoztalak le.

2012. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 tavol elo ***** válasza:
Orban is mar minden volt csak akasztott ember nem (legalabbis eddig) ha jol emlekszem valami olyasmit mondott, hogy ne arra figyeljunk amit mond hanem amit csinal! Komolyan mondom hirtelen nem is tudom melyik versio a veszelyesebb. Szamomra egy Pokorni (ha mar Fidesz) sokkal hitelesebb mint Orban. De hat 98-ban is mar hatalomehes volt ezert kepes volt koaliciora lepni egy olyan kisgazdaparttal amit Torgyan vezetett. A hab a tortan pedig Schmitt Pal kinevezese es bukasa volt, erdekes modon, Orban nem kovetelt lemondast, hiszen az O taboraba tortent a "baleset" es sajnos mindennel igy van, ha naluk van valami bibi akkor magyarozkodas es mutogatas van ha az ellenfelnel akkor meg kovetelik a lemondast, bortonbezarast, felnegyelest, szamuzetest, na szamomra ezek miatt sose lesznek hitelesek se orban se az udvartartasa!
2012. szept. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Kedves 22:00-as, komolyan egy liberális karikatúrát kellene alapul vennünk...?"


Senki sem mondta, hogy vedd alapul és ez alapján írj történelemkönyveket. A karikatúra arra való, hogy karakírozza a figuráját. De szerintem ezt neked fölösleges magyarázni.

2012. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Párton kívüli személy is lehet miniszterelnök. Például Bajnai Gordon. A Bajnai kormány fele párton kívüli volt. És láttuk is az eredményeket.


Tehát nem igaz az, hogy Magyarországon nem lenne jobb miniszterelnök, mint Orbán. Csak keresgélni kellene a tehetséges, fiatal szakemberek között.


Ez persze nem áll a Fidesz, vagy bármely más párt érdekében.

2012. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!