Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Számodra mit jelentenek az...

Számodra mit jelentenek az alábbi szavak? Jobb oldali, bal oldali, konzervatív, liberális, zsidó, keresztény, ateista, materialista, idealista, nemzeti, nemzetközi, magyar, Magyar Nemzet olvasó, Népszabadság olvasó .

Figyelt kérdés

Egy komolyabb társadalmi kutatást szeretnék a későbbiekben végezni arról, hogy hogyan gondolkodnak az emberek - önmagukról, másokról, hogyan osztják fel a világot. Milyennek látják a saját "táborukat", és milyennek a "másikakat".


Kérlek, hogy ne olyat írj, amit mások mondanak vagy gondolnak, hanem amit TE személyesen.

A felsorolásból azokat a szavakat, amelyeket magadra érvényesnek tartasz, kérlek, hogy NAGYBETŰVEL írd, mielőtt odaírod mellé a mondanivalódat.


Ez tényleg egy fontos kutatás lesz nekem, kérek mindenkit, hogy csak a kérdésre válaszoljon, ne vitatkozzatok egymással...


Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét!


(Ja és: minden válasz JÓ válasz, ha azt írod, amit valóban gondolsz ezekről a fogalmakról! Megy is a zöld kéz!)



2012. aug. 9. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogyha most kifejteném a nézeteimet, mindenki lepontozna, és már így is el vagyok könyvelve szemét nácinak, és azok könyvelnek el, akiket meg én könyvelek el hülye birkának. De ha gondolod, privátban írok róla (hacsak nem vagy valami besúgó, najó ez vicc volt)
2012. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Az is jó válasz,ha én azt gondolom ezekről a mesterségesen tudatba plántált dolgokról,hogy a világ féligazságai,hazugságai?

2012. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rohamsisak: tényleg érdekel, küldheted privátban is. Jó tömören, légyszi! Köszi


Pietrosol: igen, ez is jó válasz! :)

2012. aug. 9. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldök néhány linket más kérdésekről, amikhez írtam már választ, olvasgasd azokat, rengeteget fogsz belőlük tanulni. Csipegess :)
2012. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Klein András válasza:
Agyatlan rasszizmust és antiszemititmust Magyarországon. A hazaszeretet nem abban áll, hogy büdös cigányozunk és mocskos zsidózunk. Szerintem.
2014. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!