Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tűrjük még?

Taki97 kérdése:

Meddig tűrjük még?

Figyelt kérdés

Meddig lehet még húzni a madzagot?

Ezt már nem hiszem el,hogy ilyen birka a magyar nép....

Más országokban 15 forintos bezin ár emelés után is már kimennek az utcára.

Mi pedig ha éhen halunk se akarunk összefogni és csinálni valamit.

Ez szörnyű..hihetetlen,hogy ennyire félünk vagy ennyire tartunk a következményektől és hagyjuk,hogy egy kisebbségi komplexusban szenvedő ember vegye el a pénzünket, életünket,családunkat,otthonunkat. Nem hiába a mondom a komplexusokat. Sokan nem tudják,de a 2002-es választási vereség után 1 hétig sárga házban volt Viktorunk és most is járkál még kezelésekre a ZSEBNAPÓLEON



2012. szept. 1. 23:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

1. Ausztriában is ugyanennyi a benzin, a forint árfolyamától függően pár forinttal több/kevesebb.

2. Azért senki nem lesz Jobbikos, mert a politikusok hazudnak, a vállalkozók adót csalnak, a cigányok lopnak és a kisujját se mozdítja, inkább éhen döglik. Csak várnak valami jobb ötletre...

3. De igen, ennyire birkák!

2012. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Én teljesen pártatlan vagyok... nem tudok kire szavazni.

Én csak egy egyveleget tudnék gyúrni a Magyarországon létező 4 pártból. Mindegyiknek van olyan törvénye ötlete ami jó,de a többit hagyjuk -.-"

2012. szept. 1. 23:11
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Mégis melyik országban mennek tüntetni az emberek ha 15 forinttal felmegy a benzin ára??

Angliában az áremeléseket be sem jelentik. Egyik nap még ennyiért tankolsz, másnap már többért. A legtöbb országban csak akkor veszik észre hogy áremelés volt, amikor a pénztárnál fizettek.


Nem vagyok Fidesz párti. Ezért nem is igazán érdekel hogy 2002-ben hova zárták be Viktort. Hol van az már!

Viszont azt tudom, hogy ami egyszer sz*r azt nehéz helyrehozni. A Fidesz egy nagyon sz*r helyzeteben lévő országot vett át. Aki azt hitte hogy a Fidesz ideje alatt minden szép és jó lesz, nos az is mehet nyugodtan a sárga házba. A normális ember nem vár csodát, csak annyit hogy ha nyakig a sz*rban vagyunk, ne süllyedjünk le jobban. Ezt pedig a Fidesz akárhogy is nézzük tartja..

A másik hogyha valaki elveszíti a lakását a sok hitel miatt, azért ne a kormányt hibáztassuk. Nem a Fidesz és nem a Viktor szegez pisztolyt a hitelt felvevő homlokára.

2012. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Rossz példákat hoztál ugyan, de ha másban is, megnyilvánul ez az egész borzalom. A munkásembert és munkáját nem becsülik, tanulni csak jó sok forintért lehet, olyan szinten csökkent az életszínvonal, hogy borzalom, az elmúlt 2 év alatt. Ugyanannyi a bevételünk, de többet dolgozunk, és kevesebb jut. Ha tehetném, már holnap mennék és eltörölném ezt a bandát. De ez sem lenne garancia a jó(jobb)létre Tudod mitől fél mindenki? Hogy azt hiszi, egyedül van a gondolataival és lázadásaival, ezért nem mer kimenni. Pedig a tömegnek ereje van! Mibe, hogyha egy nagyobb szabású dolgot elkezdenénk szervezni, napokon belül a nyakunkon lenne a TEK? Mert nem lenne időnk rá, észrevétlenül, a fejeken belül alakították ki szép lassan az önzőséget és a kommunikációra való képtelenséget.

Az már más kérdés, hogy jelenleg nem lenne kit tenni a helyükre...

2012. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Tartja a szintet?

Én 2009-ben még tudtam mit csinálni és be tudtam vásárolni.

Az építőiparban dolgozom és az a helyzet,hogy már nyáron SINCS munkám.....nincs pénzük az embereknek. 2009-ben végig tudtam dolgozni majdnem az egész évet. Azóta csak süllyedünk ezt be kell látni. Igen teljesen jól mondod egy sza*rban lévő országot vett át hőn szeretett Viktorunk,de neki sikerült még lejjebb nyomnia minket a kulába.

Ahogy már egy másik kérdésnél is mondták.

Orbán Viktor pusztítóbb mint egy világháború!!!

2012. szept. 1. 23:18
 6/25 A kérdező kommentje:

Utolsó teljes mértékben igazat adok neked.

Ez a megítélés 2 éve uralkodott el.

Én munkás vagyok az egyenlő azzal,hogy gyökér és hülye is... hát igen nagyon szépen köszönöm,de szerintem a kutyámnak több esze van mint a legtöbb FIDESZ szavazónak.

Ez a megítélés egyszerűen undorító. Bemegyek reggel a boltba kaját venni annyi az egész,hogy én nem öltöny nyakkendőbe térek be hanem egy festékes ruhában és a biztonsági őr máris a nyomomban van,hogy nehogy ellopjak valamit amikor a cigány már a fél boltot lebontotta.

Na mindegy ez annyira nem lényeges,de az biztos ha valami nagyobb volumenű dologra készülnének az emberek akkor nagyon gyorsan leállítanának minket...nem biztos,hogy a TEK lehet,hogy mások. Ki tudja milyen seregét épített ez az embernek nem nevezhető lény

2012. szept. 1. 23:27
 7/25 anonim ***** válasza:
33%

Az emberek nem birkák.

Van akik még ilyen helyzetben is jól élnek. De legtöbben azért nem tüntetnek,azért nem lázadnak, mert nem akarnak meghalni, nem akarnak kisebb harcokat. Még ha szegényen is, de békében akarnak élni. Ahogy én is. Nem a kormánytól várom a csodát. Dolgozom, és élek ahogy tudok. Hülye leszek lázadni, és egyáltalán nem kívánok egy belső harcokat..

Egyébként csodálkozom hogy azt írod az embereknek nincs pénzük.. Van egy réteg akiknek nincs. De a legtöbb ember jól elvan. Amikor kocsival járjuk a vidéket csak építkezéseket, felújításokat látunk. Itt a gyakorin is csak azt olvasni hogy ki milyen egzotikus helyen nyalt,és milyen drága kocsit vesz magának. Szóval vannak rétegek akik még bőven elvannak. Aki bajban van, az a sok hitel miatt van bajban..Nekem nincs hitelem. Igaz lakásom sincs, de elvagyok, nem panaszkodom, és boldogulok..Nem vagyok birka mert nem lázongok, csak nem vagyok elégedetlen sem..

Amúgy mindegy melyik kormány volt, van, lesz..Egyik sem lesz jó mindenkinek.

2012. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
javítok* nyaralt
2012. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nekem sincs hitelem viszont van 2 családi házam egy telken és két autóm.

Az a helyzet,hogy ebbe ment bele az eddigi 30 év munkám !

Tudod,hogy milyen szörnyű érzés,hogy látom el értéktelenedni? Iszonyatos,szívcsavaró érzés,hogy amiért egész életemben dolgoztam már alig ér valamit. A másik házamat üzlethelyiséggé alakítottam. Ez egy régi parasztház,de egy kis üzletnek tökéletesen megfelel. Senki se veszi ki!! Mert semmiféle bolt nem megy! Sőt inkább bezárnak mint nyitnának.

Az a kisebb réteg aki jól él. Sajnos mi vagyunk a nagyobb réteg és az a helyzet,hogy már én is külföldre kényszerülök,hogy normálisan meg tudjunk élni mert ez az ország számomra már nem létezik... szégyellem,hogy Magyar vagyok.

2012. szept. 1. 23:45
 10/25 A kérdező kommentje:
Ahol nem tudok normálisan megélni abból,hogy dolgozom 10 órát fizikailag és a feleségem is ugyanúgy a saját szakmájában munkálkodik és így is csak épphogy ki tudunk jönni....Ez nem normális ! Bárki bármit mondhat nekem ez akkor sem lesz normális!
2012. szept. 1. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!