Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tűrjük még?

Taki97 kérdése:

Meddig tűrjük még?

Figyelt kérdés

Meddig lehet még húzni a madzagot?

Ezt már nem hiszem el,hogy ilyen birka a magyar nép....

Más országokban 15 forintos bezin ár emelés után is már kimennek az utcára.

Mi pedig ha éhen halunk se akarunk összefogni és csinálni valamit.

Ez szörnyű..hihetetlen,hogy ennyire félünk vagy ennyire tartunk a következményektől és hagyjuk,hogy egy kisebbségi komplexusban szenvedő ember vegye el a pénzünket, életünket,családunkat,otthonunkat. Nem hiába a mondom a komplexusokat. Sokan nem tudják,de a 2002-es választási vereség után 1 hétig sárga házban volt Viktorunk és most is járkál még kezelésekre a ZSEBNAPÓLEON



2012. szept. 1. 23:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Az orbán-kormány, és elődjei tény hogy minden döntéssel lefelé sodorja az államot.


De a magyar forint miatt van ez az árlengés. Van egy eredeti ára a benzinnek. Pl. 300 dollár érték. Ha a forint lejebb megy, az azt jelenti, hogy több forint kell ahhoz, hogy ezt a 300 dollárnyi értéket megvedd. Vagyis az eredeti érték marad, de a forint mértéke nől egy liter benzin árához.


Ennek árfolyamlengése meg nem feltétlen csak a magyar politika miatt megy. Részben az államadósság (ami csökkent most), részben az "anyagi fedezet", részben meg az EURO ingadozása, hiszen a forint és euro ugyanaz, csak más valutában. Azzal hogy csatlakoztunk az EU-hoz, a forint egy drága Euró lett. Ha az euró romlik (ami igenis romlik az eu szar helyzete miatt), jön vele a forint romlás is.

2012. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Más országokban 15 forintos bezin ár emelés után is már kimennek az utcára.

Mi pedig ha éhen halunk se akarunk összefogni és csinálni valamit."


Menj ki az utcára xD.

2012. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Én jártam a megszervezett tüntetésekre,de nem a Fradi meg a többi majom által vezetett Pest szétverésre amit megint csak Orbán listájára írhatunk mert ő szervezte azt is...

Kint voltam a MILLÁN is...de ezek még mindig túl kicsik.

Ja és ha hiszed ha nem a régi rendszerben a MUNKÁST fizették meg és nem az öltönyösöket csupán ezért a csekélységért nem lettem öltönyös -.-"


Igen kint emelik talán 20 forinttal (átszámítva,hogy ebbe se kössetek bele) -.-" már azért is megszólalnak az emberek ne mondjátok,hogy nem....De azt is meg kell nézni,hogy ott 10x annyit keresnek az emberek mint itt.


1987-ben 20000Ft-ot kerestem és 20 Ft-volt egy hamburger.

Most keresek olyan 200-250-ezret HA van munkám...számoljunk csak ebből mennyit tudok venni? amikor 550 egy hamburger?...


Forevöralone...gratulálok. Igen inkább vagyok egyedül mint a sok agymosottal.

2012. szept. 2. 11:48
 24/25 anonim ***** válasza:
Látod, még a rendőröknek is csak egy "bohóctüntetésre" futotta tavaly, pedig őket alaposan pofán vágta a kormány. Én jóval többre számítottam tőlük, mert ők azok, akik több ezren összefogva, fegyverrel elég sok mindent el tudnának érni...
2012. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"akik több ezren összefogva, fegyverrel elég sok mindent el tudnának érni..."


Igen, még nagyobb nyomort és pusztítást.

2012. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!