Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bevezette már kormány a...

Bevezette már kormány a legényadót és azt, akinek nincs gyereke nem kap nyugdíjat?

Figyelt kérdés
Ez a rendelet él már?
2012. szept. 4. 10:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Egyes (beteg) emberek a családi adókedvezményt nevezik gyermektelenségi adónak. Hát szerintem is pusztuljanak meg az ilyenek.
2012. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Mekkora baromság ez már???


Talán inkább azzal kellene foglalkozni, hogy olyan emberek ne kapjanak segélyt, akik az iskolába nem jártak be, úgy van meg nekik a 8 általános hogy 4 első és 4 második, nem is akarnak dolgozni csak a gyerekeket csinálják, akiket nem járatnak iskolába, majd felnőve ezek is a munka és az adófizetés helyett csak a markukat tartják.

2012. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
kicsit korán kezdi a kampányolást az ellenzék ...
2012. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

tehát mivel nem 1 felelőtlen gyerekgyár vagyok aki a csak gyártja a gyereket fizessek több adót?


lehet rám fujjogni de ebbe a nyomorúságos orbánkormányba egy idióta aki gyereket vállal


mégis mért legyen gyerekem? nincs tán elég éhező?

viktorka csodás gazdaságpolitikájának köszönhetően magamat sem tudom eltartani ill éppen hogy

akkor most vállaljak gyereket hogy adó helyett segélyt kapjak?

mi vagyok én az utolsó cigány?


köszi viktor láthatóan tudsz még ennél nagyobb xart is csinálni

2012. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
hosszútávon gondolkodik a kormány ... ha csak egy gyerek van 2 főre elfogyunk és neked bizony nem fogja megfizetni senki se nyugdíjadat ... ezért kelll és szükséges támogatni azt aki többet áldoz az életéből és felnevel 2-3 gyereket ... akinek nem lehet azt megértem, de 2-3 gyerekkel több a kiadás nehezebb is az élet. Láthatóan ezt te sem ismered el én örülök neki, h. legalább a kormány próbálkozik ... persze nem értek mindennel egyet, de ez egy jó ötlet..
2012. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Utolsóelőtti : Miért, Viktor előtt jól éltél, dúskáltál az anyagiakban ?
2012. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

ma 10.36


Hosszútávon gondolkodik a kormány...


-Ja ja,szaporítsuk a nélkülöző,szigorú beosztással felnevelt gyerekek számát...

Adókedvezmény?? Ne vicceljünk már.Legyek hálás amiért nem veszik el szinte az egész fizetésemet?

Tiszta hülyének néznek mindenkit,csak vannak akik még mindig nem veszik észre,és ez nagy baj.

2012. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

"hosszútávon gondolkodik a kormány ... ha csak egy gyerek van 2 főre elfogyunk és neked bizony nem fogja megfizetni senki se nyugdíjadat ... "


Ó persze, mert aki 8 gyereket nevel, ....bocsánat!!!! nevelni ÉÉÉN nevelek kettőt, ők csak szülnek, szóval aki 8 gyereket pottyantott a világra, soha egy percet nem dolgozott, a gyerekeit nem taníttatja, nem is támogatja, lopni küldi a szomszédba, az jó állampolgár, az kapjon segélyt, de az a rokonom, aki túl van már a sokadik sikertelen beültetésen és rengeteg pénzt elköltött, hogy babája legyen, az ne kapjon nyugdíjat, mi?

2012. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
nem de akinek nincs annak most sincs ... szal helyzetem nem változott innentől kezdve örülök minden változásnak, ami az támogatja, h. legalább nyugdíjas koromba több dolgozó ember legyen, mint amennyi most születik ...
2012. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Előbb talán meg kellene teremtenie a kormánynak a lehetőséget a gyermekvállalásra és utána bevezetni ilyen törvényeket.Lakáshelyzet,munkahelyek,tisztességes fizetések stb.Mire vállaljon egy olyan pár gyereket akik mondjuk albérletben laknak(mondjuk 60.000-ért)és ketten keresnek 140.000-et.Ráadásul ha az egyikük elmegy gyedre akkor már csak a fizetésének a 70 vagy 75 százalékát kapja tehát még kevesebből kell kijönniük hárman.A rohamos élelmiszer ár emelkedések(évente 3-4!!!!) az évről évre növekvő rezsi költségek az évek óta stagnáló vagy csökkenő fizetések(adójóváírás kivezetése,cafeteria rendszer szétzúzása,délutáni és éjszakai pótlékok elvétele,megnyírbálása)mind el lehetetlenítik a gyermekvállalást.Erre még büntetni akarják az olyan párokat akik nem vállalnak gyermeket mert képtelenek rá a törvényt bevezetni szándékozó kormány miatt!Na ez a nagyon durva.
2012. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!