Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az örmények minek hőbörögnek...

Az örmények minek hőbörögnek még mindig?

Figyelt kérdés

Szóval az,hogy megszakítanak minden diplomáciai kapcsolatot,visszarendelnek mindenkit stb....kit érdekel?Most azt hiszik,hogy akkor mi depresszióba esünk és majd könyörgünk nekik,hogy ne így legyen?

Olyan nevetséges az egész....

Főleg,hogy ők a népet szidalmazzák, a nép jelképeit gyalázzák egy politikai döntés miatt.

Elismerem,hogy igazuk van az azerokkal kapcsolatban ,de nekünk semmi közünk az ő vitáikhoz, ha a hollandot aki megöl egy japánt adtuk volna ki Hollandiának akkor semmi gond nem lenne...arról nem mi tehetünk,hogy azt ott szabadon engedték és hősként ünneplik...az már őket minősíti.

Nekem speciel semmi bajom nem volt az örményekkel,de mostanra annyira ellenszenves néppé vált...



#örmény #magyar.konfliktus
2012. szept. 4. 19:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Én azt nem értem teljesen, miért gondolják úgy sokan, hogy milyen jófej ez az örmény elnök.

Tőlem persze lehet jófej, nem tudok semmit a belpolitikájukról, csak elég infantilis és érzelmi alapú döntésnek érzem, hogy még aznap pikk-pakk megszakította volna velünk a kapcsolatot. Mi ezzel az erővel már felgyújthattuk volna pl. Szlovákiát.



Számomra a döntése : infantilis, hirtelen haragú, egy érzelmi kérdés felnagyítása, túlzott nacionalizmus. Egy ország vezetőjének, vagy akár egy kisebb beosztású politikusnak is hideg fejjel, józanul kell döntéseket hoznia.



Aztán a következő probléma az, hogy telesírják a világsajtót azzal, hogy nekik milyen rossz, csak arról felejtkeznek meg, hogy ők mészároltak le 20ezer azerit a kilencvenes években.

Akkor miről beszélünk ?


Illetve a baltás gyilkos gyerekkorában végignézte, hogy pár rokonát, ismerősét megölték az örmények.


Ezek miatt nem értem a nagy felháborodást (nincs velük semmi bajom egyébként, csak nincs teljesen igazuk egy csomó mindenben és túlságosan nacionalisták) .


Nem tudom , mi lenne, ha mi hoztunk volna egy ilyen hirtelen döntést egy másik országgal szemben, szerintem kiutálnának minket az EU-ból.

2012. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Nézd meg ezt, ez nem halálkomoly, de vicces: [link]
2012. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%

Ez az egész Örményország és Azerbajdzsán privát balhéja!! Mit tehetünk mi arról hogy annak idején annak az örmény katonának nálunk jutott eszébe megölni azt az azeri katonát! És még nekik áll feljebb, magyar zászlót égetnek stb. Ha ezt nézzük inkább nekünk kéne "hőbörögni" mert ezek ilyen gyerekesek!


És persze ez az egész a magyar kormány inkompetenciáját is mutatja ám, bárki akinek több esze van mint egy marék szotyinak tudhatta hogy az a katona otthon az életben nem fog börtönben csücsülni.

2012. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Hogy miért hőbörögnek? Vajon mi történne, ha Hutyurisztánban megölt volna egy ősellenség pirét állampolgár egy magyar állampolgárt, csak azért, mert az magyar. Ezt a gyilkost Hutyurisztánban elítélnék, de annak ellenére kiadnák a szomszédos Pirétiának, hogy a hutyur hatóságot tájékoztatnánk arról, hogy nemzeti hősként ünnepelné a pirét közvélemény. Végül Pirétiában tényleg elnöki kegyelemben részesítenék. Vajon lenne hőbörgés, vagy lenne hőbörgés?
2012. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Bocs , de az azeriek felé kéne hőbörögniük.


Vagy hőböröghettek volna akkor is, amikor megtörtént a gyilkosság.

2012. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

"Bocs , de az azeriek felé kéne hőbörögniük.


Vagy hőböröghettek volna akkor is, amikor megtörtént a gyilkosság."


Hőbörögnek, illetve hőbörögtek akkor is.

2012. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Jogosan hőbörögnek. Miért kellett kiadni? Nem kötelezte erre semmi a magyar kormányt.
2012. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

az örmények teljesen logikusan jártak el.


Adva van egy kis nemzet, amit már elég régóta több oldalról is cs.eszegetnek a nem túl kedves muzulmán szomszédai.

Ez még egy dolog lenne, de ráadásul - mivel nekik nincs se olajok, se földgázuk, az azerieknek meg van -, a nemzetközi közösség általában még őket inti nyugalomra, hogy ne ugráljanak, ahogyan pl. ennél az esetnél is ez ment még a kiadatási tárgyalások alatt, hogy ne fokozzátok a helyzetet, stb., csak bízzatok az EUs közvetítésben, békítésben, stb.

Aztán a vége meg az, hogy a nemzetközi szereplők szépen szétteszik a kezüket, hogy hát mégis csak pofára esetetek, ez van...


Erre mondták azt az örmények, hogy na ebből elég, akkor borítjuk a bilit. Mi történt? Megszakítottak minden hivatalos kapcsolatot egy sehol sem számító országgal, ami aztán őket pont ugyanannyira semennyire nem érint, mint minket, és ezzel hírt csináltak a dologból - napok óta a világsajtó szintjén is ez egy komoly hír, aminek kapcsán a nyugati országok lakosai is, akik eddig azt se tudták, hogy van olyan ország, hogy Örményország, és magasról tettek rá, hogy a nemzetközi érdekek mentén hogyan vágják át őket a palánkon, azok most arról beszélnek, hogy ezek az állat azeriek, és ezek az állat magyarok, akik sunyi és cinikus módon összejátszottak velük, és ezek a szegény örmények.

Innentől kezdve pedig már rögtön ott a belföldi nyomás a nemzetközi szereplőkön is, hogy ne szívassátok már ezeket az örményeket.


És ezért azt az árat kell mindössze fizetni, hogy egy Magyarországgal megszakítani minden hivatalos kapcsolatot?

Hülyének is megéri.

2012. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Mert azt akarják, hogy gyurcsány vagy mesterházy legyen a miniszterelnökük!
2012. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

TF:

Te nagyon bízol valakit. Jobban hiszel neki mint magadnak.

Megvagy győződve róla, hogy ha mindenki el is árul, ő nem.

ERRE: a bizalmasod elárul. A legszörnyűbb árulást követte el veled szemben.(A te szemszögedből)

VALÓSZÍNŰLEG te sem fogod, csak úgy megbocsájtani.


Mikor láttam, hogy égetik a magyar zászlót, ez jutott az eszemben. Látszott rajtuk, hogy nem gyűlöletből teszik, hanem inkább csalódottságból. Mikor néztem, nem tudtam megállni, hogy ne ejtsek egy-két könnyet.

NEM CSAK a szent zászlónk égetése miatt, hanem azért is, hogy ide eljutott a magyarság.


NE felejtsük el, hogy az örmények és a magyarok szinte 600 éve vannak jó kapcsolatban.

2012. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!