Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az örmények minek hőbörögnek...

Az örmények minek hőbörögnek még mindig?

Figyelt kérdés

Szóval az,hogy megszakítanak minden diplomáciai kapcsolatot,visszarendelnek mindenkit stb....kit érdekel?Most azt hiszik,hogy akkor mi depresszióba esünk és majd könyörgünk nekik,hogy ne így legyen?

Olyan nevetséges az egész....

Főleg,hogy ők a népet szidalmazzák, a nép jelképeit gyalázzák egy politikai döntés miatt.

Elismerem,hogy igazuk van az azerokkal kapcsolatban ,de nekünk semmi közünk az ő vitáikhoz, ha a hollandot aki megöl egy japánt adtuk volna ki Hollandiának akkor semmi gond nem lenne...arról nem mi tehetünk,hogy azt ott szabadon engedték és hősként ünneplik...az már őket minősíti.

Nekem speciel semmi bajom nem volt az örményekkel,de mostanra annyira ellenszenves néppé vált...



#örmény #magyar.konfliktus
2012. szept. 4. 19:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%

"az örmények és a magyarok szinte 600 éve vannak jó kapcsolatban."


1. Épp ezért kéne gondolkodniuk kicsit mielőtt égetnek bármit is, a kormány döntése volt ez a kiadatás, nem az egész magyar nemzeté, ezzel az égetősdivel csak magukat minősítik az örmények.

2. Érdekes, én soha nem hallottam hogy bármilyen kapcsolatban is lettünk volna velük.

2012. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
37%

hőbörögnek, mert ők tényleg egy félázsiai származékok. Nem véletlenül vannak Ázsiában, és sosem lesznek uniós tagok. Európában liberális demokrácia van, szabad világ, kultúrált emberek, és elég kultúrált körülmények között élünk, nem vérengzünk mint ezek az ázsiai népek...

Jaa és az azeriek sem kivételek, ugyan olyanok... Max Grúzia az a kaukázusi ország, ami viszonylag kultúrált európai állam.

2012. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

hu.wikipedia.org/wiki/Magyarországi_örmények

[link]


Két linket is adtam, mert az egyik wikipediás, és ezt sokan nem tekintik megbízható forrásnak .

2012. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

És azt ne felejtsétek el, hogy én NEM mondtam olyat, hogy

NEM ÍTÉLEM el a zászlóégetést.

Én AZT mondtam, hogy

MEGTUDOM érteni őket.

2012. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Miért nem Orbánról égettek fényképet?Miért nem azerb. zászlaját égették?

Az a baj,hogy igen el vannak keseredve,de arra nem gondolnak hogy nem népszavazás volt hanem néhány idióta döntött így...

Vagy például akik a nagykövetséget támadták meg, ők itt élnek, tudják milyen a politika, tudják mi van itt és tessék....mert mondhatjuk,hogy a szerencsétlen örmények nem tudják mi van itt,de azok akik itt élnek azok igenis tudják.

Teljesen megértem őket és nekik adok igazat, és én értük állnék ki ha ezt nem tették volna meg...de így nálam elvágták magukat, és még sok más embernél is.Ez van.

2012. szept. 4. 21:45
 16/25 A kérdező kommentje:
A "Teljesen megértem őket" rész az Azerbajdzsán-Örményország ellentétre értendő.
2012. szept. 4. 21:47
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

szálasi ferenc is örmény volt

két aradi vértanú is örmény volt

pongrátz gergely is örmény volt


*


az örmények többezer azerit megöltek (köztük a baltás gyilkos rokonait is)

aztán az azeriek többezer örményt megöltek

korábban a törökök is megöltek többezer örményt

2012. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
2012. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2012. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"2. Érdekes, én soha nem hallottam hogy bármilyen kapcsolatban is lettünk volna velük."


Ez egyedül a te szégyened.

2012. szept. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!