Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fanatikus Fidesz-pártiak...

A fanatikus Fidesz-pártiak tényleg azt hiszik, hogy "genetikailag" Orbánhoz tartoznak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 08:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Semmilyen expresszív illokúciós aktussal nem éltem, csupán kognitív folyamataidnak bizonyos vonatkozásaira tettem egy "egyszerű" megjegyzést.
2012. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt nem értem kérdező, hogy te mi a fenét keresel itt? Nem szereted a magyarokat a többségét fasisztának, nácinak USA és Izrael ellenesnek tartod. Miért nem mész USA-ba vagy Izraelbe? Ráadásul azon élvezkedsz egy másik remek kérdésednél, hogy mikor lesz már végre háború Irán és Izrael között. Te miért nem állsz be az izraeli seregbe? Vagy ahhoz már gyáva vagy? Mi innen Magyarországról szépen végignézzük a híradóban egy sör mellett. Az átlag magyar embert csak fertőzik az olyan vírusok, mint te.
2012. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

32

Szvsz éppen segítek rajtatok.

2012. szept. 23. 10:18
 34/36 anonim ***** válasza:

NEM dicsőítette.Nem bírod megérteni,hogy az irodalmi munkásságát nem kéne összekeverni a politikai nézeteivel ?

Egyébként olvastál már valaha tőle bármit ?


Az nem zavar, hogy pl.Ady meg kommunista volt ?

2012. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Zoltán Ernő, pontosan miért és hogyan akarsz segíteni rajtunk ?
2012. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

35

Osztom az észt. D

2012. szept. 23. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!