Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az MSZP viselked...

Mit gondoltok az MSZP viselkedéséről, miszerint Orbánt beállítják, úgy mint egy ördögöt, egyesek lediktátorozzák, és abszolút nem viselkednek kulturáltabban, mint a Fidesz tette anno?

Figyelt kérdés

Emlékszem,mikor a baloldali értelmiség fel volt háborodva,hogy Orbán,hogy mondhat ilyet,hogy el kell zavarni a kormányt. Most Szanyi Tibor az ATV-ben ezt mondta: takarodjanak. vagy: Orbán diktátor.

Szerintem ez a hangnem nem segít nekünk. Így nem lesz soha összefogás. Megpróbálják a Fideszt,és főleg Orbánt egyfajta ördögként aposztrofálni,és azt mondják,hogy lényegében, lerombolja a demokráciát.(2/3-uk van, 2/3-os törvényeket hoznak meg)

Ma hallgattam Debreczeni Józsefet,aki régen még Orbán mellett volt,most meg ugye áthúzott balra,már Gyurcsányt támogatja. Nem tudom,hogy egy ilyen embert komolyan lehet e venni,de nagyon nem szimpatikus,mikor arról beszélt,hogy nem érti azokat az embereket,akik azt mondják,hogy: egyik kutya másik eb,mert Debreczeni szerint a Fideszt nem lehet összehasonlítani az MSZP-vel :)

2002-2010-ig nem Orbán volt hatalmon!

Mit gondoltok erről?

Lehet e így valaha is összefogás?

Kérem,hogy csak kulturáltan,nem személyeskedve szóljatok hozzá!



2012. okt. 8. 11:20
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

ne is haragudj kedves kérdező, de szerintem te nem ebben az univerzumban élsz.

milyen együttműködés? szerinted hogyan kellene egy olyan kormánnyal együttműködni, aki azt csinálja, pontosabban nem csinálja, hogy nem működik együtt.

és itt most nem kell az ellenzékre gondolni. szarjuk le őket, nem értenek hozzá. tökmindegy.

de a szabályozás azt írja elő, hogy ha a kormány valami törvényjavaslatot terjesztene elő, akkor arról előbb a szakmai szervezetekkel kell egyeztetni. ezt sem teszik meg! beadják egyéni képviselői indítványnak, mert arról nem kell egyeztetni. oszt csókolom.


ezekkel hogy kell együttműködni?


megjelenik egy cikk egy eléggé jobbos újságírótól, amiben azt fejtegeti, hogy talán mégsem mennek annyira szépen a dolgok, erre Matocsyék kiadnak egy sajtóközleményt, amiben gyakorlatilag lehazaárulózzák. [link]


ezekkel hogy kell együttműködni?


stb.

2012. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek! Úgy soha nem lesz együttműködés,ha csak mindig az egyik félben jelen esetben Ti Orbánban keresitek a hibát,és egyfolytában Orbánt szidjátok! NAGYON ELFOGULTAK VAGYTOK! Mondanátok esetleg az MSZP-re is valami rosszat? Vagy csak mindig a Fidesz a téma. A kérdésem mi is volt??????????? Én próbálok a két oldal között itt békét teremteni,de így nem lehet,hogy mindig Orbán Orbán, és Orbán! :) :)
2012. okt. 8. 13:08
 13/40 anonim ***** válasza:
96%

Orbán nem akar semmiféle egyezséget, tiszteletet vagy hasonlót. Tejhatalmat akar és megsemmisíteni a politikai ellenfeleket. (Ismerős? Ld. -> XX. századi történelem.)


"Magyar A MAGYARRAL NEM GYŰLÖLKÖDIK"

Orbán egyik érdeke pedig éppen az, hogy megossza a társadalmat, és így őrölje fel az ellenállást. Ha kell, tűzzel vassal fog "békét" teremteni. Szerinted ez normális dolog? Jobbágy akarsz lenni?

2012. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
95%
sajnos sokkal radikálisabb, igazi baloldali hagyományokat kellene felmutatni. az mszp nem baloldali. az a tőkések pártja. orbán személyében a régi háborúimádó úri rend támad ránk újra és ez nincs jól. az országnak a dolgozók összefogására és egy kommunista mozgalomra van szüksége, amíg ez nincs addig nincs megoldás. és sajnos a fasizmus is már a jobbikkal a kapuban van, orbán nyitott utat nekik. ELŐRE VÖRÖSÖK!
2012. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
96%

Nem elfogultak vagyunk, hanem gondolkodunk.

Orbán 2/3-os bizalmat kapott, szerintem az elég nagy tisztelet volt felé. Visszaélt vele. Ezután mit vársz, tapsoljunk hozzá?

:DD

2012. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

És igen ez álomvilágnak tűnik,de pont az ilyen emberek miatt is! Akkor ez fordítva is igaz nem? Hogy minek működjek olyannal együtt,aki diktátorozik,meg elb@szta a gazdagságot? DE ÉN NEM GYŰLÖLKÖDÖK,ha nem megpróbálok békét teremteni,de hiába teszem,mert utána jön a válasz:hogy Orbán,ezzel összefogni, diktátor stb...! Ez a baj.

Aki Orbánt bírálja az kérem bírálja az előző kormányokat is,mert voltak bőven hibáik,és látjátok,én mit írtam? Hibáik,nem pedig............ ez a különbség.

Orbán és Mesterházy is az ország javát akarja,és nagyon nem szeretem az MSZP-t sok ok miatt,és látjátok mégis próbálkozom,de hiába,mert ez most tényleg álomvilág,sajnos! De nem lenne ez,ha az emberek viselkedése változna,mind bal,mind jobboldalról ezen esetben! :)

2012. okt. 8. 13:14
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

"Aki Orbánt bírálja az kérem bírálja az előző kormányokat is.."


Hát nem tudom, de tegyük fel, hogy igaz. Ez min változtat? Ha mások is elszúrták, akkor mostantól mindenkinek szabad?

A te értelmezésedben a béke azt jelenti, hogy legyintünk, és hagyjuk, hadd csináljon OV, amit akar. Hát nem! És lehet, hogy a baloldali kormány is elkefélt sokmindent, de ilyen kétbalkezes ámokfutás, mint az utóbbi két évben, nem volt a kommunizmus óta.

A béke nem azt jelenti, hogy belesz&r#nk mindenbe.

2012. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Így van,nem ezt jelenti.

De ha valaki hozzászól,de egyoldalúan hát....!

Nem kell eltűrni dolgokat! Tessék tiltakozni,de normális hangnemben!

Lehet Orbánt bírálni tessék csak,ezzel nekem semmi bajom sincs! Csak más kritizálni Orbánt,mint mocskolni Orbánt!

Ez nagy különbség!

2012. okt. 8. 13:23
 19/40 anonim ***** válasza:
84%

Orbán még a saját szavazóit is úgy átveri amire régen nem volt példa!

Akkor Őszödön mi volt??A memóriád igen lukas.

2012. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
96%
Az őszödi eset semmi ahhoz képest, ami OV művel. Ne azt nézd, ki mit vallott be, hanem hogy mit művel.
2012. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!