Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az MSZP viselked...

Mit gondoltok az MSZP viselkedéséről, miszerint Orbánt beállítják, úgy mint egy ördögöt, egyesek lediktátorozzák, és abszolút nem viselkednek kulturáltabban, mint a Fidesz tette anno?

Figyelt kérdés

Emlékszem,mikor a baloldali értelmiség fel volt háborodva,hogy Orbán,hogy mondhat ilyet,hogy el kell zavarni a kormányt. Most Szanyi Tibor az ATV-ben ezt mondta: takarodjanak. vagy: Orbán diktátor.

Szerintem ez a hangnem nem segít nekünk. Így nem lesz soha összefogás. Megpróbálják a Fideszt,és főleg Orbánt egyfajta ördögként aposztrofálni,és azt mondják,hogy lényegében, lerombolja a demokráciát.(2/3-uk van, 2/3-os törvényeket hoznak meg)

Ma hallgattam Debreczeni Józsefet,aki régen még Orbán mellett volt,most meg ugye áthúzott balra,már Gyurcsányt támogatja. Nem tudom,hogy egy ilyen embert komolyan lehet e venni,de nagyon nem szimpatikus,mikor arról beszélt,hogy nem érti azokat az embereket,akik azt mondják,hogy: egyik kutya másik eb,mert Debreczeni szerint a Fideszt nem lehet összehasonlítani az MSZP-vel :)

2002-2010-ig nem Orbán volt hatalmon!

Mit gondoltok erről?

Lehet e így valaha is összefogás?

Kérem,hogy csak kulturáltan,nem személyeskedve szóljatok hozzá!



2012. okt. 8. 11:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:


1. Elmehetünk gazdasági irányba és könnyedén látható hogy katasztrófális amit a fidesz gazdaságpolitika terén művel. Én azért nem szavaznék már soha a fideszre mert ilyen őrült és hozzá nem értő gazdaságpolitikát a 20 év alatt még nem láttam!


2 De maradjunk a politikánál. Sajnos tény hogy a fidesz nagyon erősen gerjeszti a gyűlölködést és bizony úgy hazudik mint a vízfolyás! És erre sajnos nem mentség hogy az ellenzék is csinálta/csinálja!

Legtöbben azért nem tudunk pártot választani mert látva ezt a hazugságtengert, egyszerűen a lelkiismeretünk nem visz rá hogy válasszunk!

És bizony én 2010-ben Orbánra szavaztam az alapján amit előtte MONDOTT!! Mert reméltem hogy legalább egy részét komolyan gondolja! De sajnos nincs így!

És a mostani fideszes szavazókról sajnos nincs jó véleményem mert alapvetően fogalmuk sincs hogy mi folyik a világban és az országban és csak azt hiszik el amit a fidesz mond! Még akkor is ha ez homlokegyenest más mint amit 1 hete mondtak...

2012. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

"Magyar A MAGYARRAL NEM GYŰLÖLKÖDIK. Az emberek békében élnek ebben az országban"


Úgye ez csak valami vicc akart lenni???

2012. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még annyit kedves kérdező hogy nálam ez a "mentségkeresés" a fidesznek kb fél évig tartott.

Aztán amikor megláttam hogy az őszi választásokra levitt 2011-es párttámogatást, ami Orbán egyik kötelezően megvalósítandó pontja volt, év végén duplán visszaemelték és a fidesz hatalmasat nyult le az állami pénzből... és mindezt csöndben, egy módosító javaslat keretében... na ez a nyugdíjpénzek lenyúlásával együtt már eléggé betett!


De hozzáteszem én nem fogadtam el a lőzungokat hanem mindig utánanéztem annak amit a fidesz vagy az ellenzék állít!


És a diktátornak beállítás bizony közel van a valósághoz.

2012. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
3%

Nem olvastam el a kommenteket, csak a feltett kérdésre válaszolnék. Igazából nem is válasz ez, csak egy hozzáfűzés, megjegyzés, reagálás.

23 éves vagyok, így nem rendelkezem olyan hű de nagy rálátással, nem vagyok szakavatott a politikában.

De egy biztos.

Az MSZP ideje alatt itt nálunk, a városban semmi sem újult meg, semmit nem létesítettek, MOST amióta Fidesz van, újjáépítették a főteret (nem helyt álló megfogalmazás mert nem is volt főtér, csak ezt volt a neve. Amúgy egy lerobbant közművelődésházból állt az egész), újjáépítették a Jászai Mari Színházat, építettek egy élményfürdőt, és számos közterületet felújítottak.

Az előző kormány alatt semmi változás nem történt, pedig romokban állt az egész város! Lehetőség a szórakozásra egyenlő volt a nullával. Most van színház, élményfürdő, étterem, szórakozóhely, kávézó...

Én úgy gondolom és úgy érzem, itt a mi városkánkban legalábbis, hogy a Fidesz igyekszik és még mindig több benne az akarás mint Gyurcsányban, és a többiekben volt.

Azok semmit sem csináltak! Lehet szidni az Orbánt, de én örülök hogy ő van a piramis csúcsún...inkább ő mint az ilyen Gyurcsány félék, akik még értelmesen beszélni sem tudnak. Teljesen el vagyok képedve mind a mai napig, hogy Gyurcsány miniszterelnök volt, ő, akinek az értelem még csak meg sem csillan a tekintetében, a halvány szikráját sem láttam, kommunikálni egyáltalán nem tudott.

Szóval én, ha nem is röpködök örömömben a kormány miatt, (mert vannak hiányosságok, tudjuk) az biztos, hogy elégedettebb vagyok a Fidesszel mint az MSZP-vel voltam.

2012. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
legalább annyit elárulhatnál, hogy hol van az a nálatok...
2012. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
27%
Tatabányán.
2012. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

22/27!

Nem értek egyet,de legalább egy kulturált,nem elfogult,nem mocskolódó hozzászólás volt,ez köszönöm neked! :)


23/27.

Elolvastad az egészet? Pont erre akarok kilyukadni,hogy nem így van,és hogy bárcsak az emberek többsége békében élne,és nem gyűlölködne!!!!

MÁS KRITIZÁLNI,MINT MOCSKOLÓDNI,nem de????? Két különböző dolog hangsúlyozom!

Kedves Utolsó Válaszoló!

Köszönöm neked is! A Fidesz nagyon sok hibát elkövetett,de ezek hibák!

Egyetértek! :)

2012. okt. 8. 14:47
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
A 23 éves tapasztalatlan tatabányainak csak annyit,hogy ezeket a beruházásokat nagyrészt uniós támogatásból csinálják amit az elözö városvezetés pályázott meg.A fityesznek ehhez nem sok köze van.
2012. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
78%
Ezt az alpári tahó stílust a minidúcse honosította meg,erre a feladatra külön mindenféle véglényt is kitenyésztettek.Ott van bayer..jó érzésü ember a valagát se törölnè ki vele.Vagy bencsik,a régi Népszabis,a Pártélet rovat szerkesztöje.Igazi szaralakok.Nem is értem a kérdezö mit rugózik itt mellettük.Valószínüleg elvakult pártkatona.
2012. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Ha én elvakult pártkatona vagyok,akkor én meg mondjam,hogy az MSZP-s aktivista vagy??? Mert úgy szidjátok Orbánt,és ugyanazokat a hangokat ütitek meg,mint a szocik :) :) DE NEM ÁLLÍTOM,ÉS NEM MONDOM!!!! Ellentétben veled!

Mindenki úgy beszél ahogy,de engem a jó modorra neveltek :) :) És az esetleg feltűnt e,hogy egyesek nem ércekkel vitatkoznak,ha nem gúnyolódnak,sértegetnek,és mocskolódnak??? Valaki esetleg nem lehet Fideszes? Nem? Felére csökkent a tábor,de még sokan vagyunk, így is :) :)

És mért lennék pártkatona,mert nem állok be a mocskolódók közé??? És szerinted az igazságos,hogy ha felteszek egy kérdést,ami mellesleg az MSZP-ről szól,és elkezdenek it Orbáncozni egyoldalúan? Akkor én is kezdjek Gyurcsányozni? És akkor hova jutnánk? De mondom ilyen emberekkel tök fölösleges vitázni! Utáljátok Orbánt,nekem meg engedjétek meg,hogy ne utáljam! Tudjátok a gyűlölködés semmire sem vezet! :)

2012. okt. 8. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!