Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai Gordon miért olyan...

Bajnai Gordon miért olyan népszerű az ellenzék körében? Mit várnak tőle?

Figyelt kérdés
Aki szimpatizál vele, írja meg miért tartja jobb vezetőnek, mint Gyurcsányt vagy Mesterházyt!
2012. okt. 15. 18:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%

"mindig csak ezt az úgynevezett konszolidációt hozzátok fel, amely - mint fentebb ismertettem - a saját maga által okozott probléma részleges, és irreálisan drága korrekciója volt."


Ő legalább korrigálta. Matolcsy erre is képtelen.

2012. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
29%

"Bajnai Gordon miért olyan népszerű az ellenzék körében? Mit várnak tőle?"


Ha félmillió embert a halálba taszít, akkor megoldódott a munkanélküliség. Ebben ő jó.

2012. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
38%

5/5. Miért lennék elmekárosodott? Amiért nem hiszem el kritika nélkül, amit állítasz? Nem mindenki dől be a Fidesz propagandának.

Támaszd alá érveidet, miszerint Bajnai az mszp pusztítása után megmentette az országot! Kérlek ne szűkölködj az adatokkal és próbáld meg őket összekapcsolni .. .

2012. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 bumbi02 ***** válasza:
78%

Nekem egyszerűen szimpatikus az alak. Másrészt közgazdász, aki már dolgozott a szakmájában, ez jóval bíztatóbb mint egy olyan jogász, aki egy percet se dolgozott szakmában, mert amint kilépett az egyetemről, szinte egyből belecsöppent politikába, és képviselősködött.


Ezen felül nem akarta megmagyarázni a megszorításról nekem azt, hogy igazából most én több pénzt kapok, csak mégse. Jelenleg Orbánék azon vannak, hogy minél több szinonimát találjanak a megszorításra. Bajnai legalább nem beszélt mellé, és megmondta hogy fájni fog. No meg akkortájt úgy láttam - és sokan mások is - hogy lehet h megszorítások, de úgy látom az értelmét.

2012. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
74%

Csak röviden, ezért.

[link]


Ezek valódi intézkedések, nem szabadságharc.

2012. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
71%

"Bajnai Gordon miért olyan népszerű az ellenzék körében? Mit várnak tőle?"

Bajnai komoly ember nem hazudozik nem ígér csodákat, megérti a kisemberek gondjait bajait, hozzáértéssel higgadtan és következetesen végzi a munkáját. Az emberek azt várják tőle hogy rendbehozza a gazdaságot a pénzügyeket és ennek következtében beinduljanak a munkahelyteremtő beruházások legyenek valódi új munkahelyek és elidítsa az Országot egy fejlődési pályán. Megvagyok róla győződve hogy ő alkalmas erre a feladatra.

2012. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
92%
Azért, amiért Orbán népszerű a jobboldalon.
2012. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%
Az a nagy különbség Orbán és bajnai között hogy Bajnai nem hazudik és amit ígér azt meg is tudja valósítani mivel ért a gazdasághoz és a pénzügyekhez.
2012. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
21%

Bajnai úgy ért a pénzügyekhez a gazdasághoz mint ti balosok a politikához!

Eszerint pontozzatok :)

2012. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Komplikato ***** válasza:
68%

"illetve felvett rengeteg IMF-hitelt."

Ha konkrétumot írnál, lehetne értelme, de ez bármelyik vitában felhozva vérgáz:

1. Nem egy magánember vehet fel IMF hitelt.

2. Az IMF nem BANK, eleve olyan helyen lehet rá szükség ahol nagy gáz van és innentől komolytalan az az indoklás, hogy sok IMF hiteles ország gondba került ... eleve nem lenne közük egymáshoz ha működőképes lenne.

3. Nem ok nélkül vették fel. És nem először fordult elő. És sajnos nem is utoljára.


Én Bajnait nem kedvelem, nekem nem szimpatikus, de Matolcsynál kevesen okoztak nagyobb kárt az országnak, ennél Bajnai is jobb ...

2012. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!