Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne akkor, ha lenne...

Mi lenne akkor, ha lenne olyan párt aki beszüntetné a dohányzást az alkoholos italokat és bezáratná az összes szórakozóhelyeket?

Figyelt kérdés
Én ha miniszterelnök lennék, akkor ezt a 3 dolgot megtenném, hogy egy sokkal jobb ország legyen, nem lenne cigi kevesebben halnának meg tőle, nem lenne semmilyen alkoholos ital mert szerintem teljesen fölösleges idiótává teszi az embert, és bezáratnék minden egyes szórakozóhelyeket illegálissá tenném a működtetésüket. Szerintem, ha megtenném ezeket akkor egy jobb lépés lenne egy szebb országért.
2012. okt. 20. 14:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

XD te mekkora barom vagy!

Az előtem válaszolók mindent le írtak. Összeomlana a gazdaság. nagyon NAGYON sok pénz van ezekben. Tokaji szőlő? Ismerős? A szerencsejáték zrt. szerinted mennyit hozz az államnak? Kampec lenne nekünk az biztos. Ja és az emberi jogokat is súlyosan sértené. Az embernek joga van eldöntenie hogy mit tesz. Ráadásul az alkohol nem feltétlenül rossz. Kimutatták,hogy napi egy pohárka bor a felnőtteknek(!!) még jót is tesz. És ha valaki többet iszik ennél az se baj. Ha pl. minden hétvégén elmegy bulizni és akkor iszik valamennyit( nem issza le magát a sárga földig) az miért lenne gond? A szerencse játékok is lehetnek jók. A tippmixen ha ügyes vagy bőven nyereséges leszel. A bátyám is 2-3 éve hetente vesz egy szelvényt és szinte mindig nyer. Szóval hülye vagy! Amúgy hány éves vagy?


15/L

2012. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Végre!

Tökéletesen egyet értek!

További javaslataim: zárjuk be a mozikat, színházakat, mert az is csak rabolja az emberek idejét, ahelyett, hogy hasznos dologgal töltenék.

Tiltsuk be a tévét és a számítógépet is, mert hülyíti az embereket, esetleg kizárólag hasznos célokra meghagyhatjuk (pl. időjárás, útlezárások bejelentése).

Teljesen fölösleges továbbá a sokféle étel a boltokban, csak egészségtelen, meg hízunk tőle:( Legyen egyféle étel mindenkinek mindig!

A szex is lehetne tilos, az is sok embert tönkretesz, állami spermabankokat javaslok, és akkor a népesedéspolitika is meg van oldva!

A könyveket is be lehetne tiltani, kivéve, amiből azonnal aprópénzre váltható, hasznos ismereteket szerzünk.

Ha valaki elmosolyodik, azt pedig akasszuk fel, mert fölöslegesen elhasznált egy csomó energiát erre a léha mozdulatra.


Kérdező, szeretlek:D

2012. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
jó ötlet én támogatom.
2012. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

12/13


Atyaég, most engem is felakasztanál, mivel ahogy olvastam soraid kénytelen voltak mosolyogni, sőt a végén már nevettem is. XD

2012. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
94%
Szerintem egyáltalán nem szükséges taglalni, hogy mi a jó és mi a rossz az általad felsorolt dolgokban, egyszerűen egy felvilágosult, logikusan, embertársait emberszámba vevő egyén nem gondolkozik így a világról, nem érez ingert arra, hogy megtiltson nekik dolgokat, megvonjon tőlük bármi ilyesféle szórakozást. Ha valaki nem tudja kulturáltan űzni ezeket (pl. ittas állapotban bánt valakit), akkor ne magát az ivást büntessük már, hanem a cselekvést (bántott valakit). Mégis ki vagy te, hogy a saját életstílusodhoz akarnád igazítani az egész országot? Hatalmas szerencse, hogy igen nagy a valószínűsége annak, hogy maradsz egy nethuszár, aki gyakorin osztja meg a jónéppel a facsarodott elképzeléseit, és nem leszel soha olyan politikus, hogy ténylegesen véghez vihesd ezeket. :D
2012. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te annyira sötét vagy, hogy az már fáj.
2012. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
23%

14/15


Örülök, hogy belátod a hibádat, ha továbbra is szereted Nagy Testvért, lehet, hogy megúszod némi munkatáborral, ami nem rossz dolog, figyelembe véve, hogy pont azt fogod csinálni, amit egy ilyen világban bárki más is:D

2012. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%

"nem lenne cigi kevesebben halnának meg tőle"


Minél kevesebben? Írj egyetlen nevet aki cigitől halt meg!

2012. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon jó ötletnek tartom, mindenképpen kontrollt kell szabni az egyre inkább elállatiasodó, kötelességeiket elfelejtő, züllött társadalomnak. A fiatalság manapság emberileg és morálisan egy katasztrófa, de az idősebb generációk sem jobbak, az elbutulás, idiotizmus és aljasság egyre jobban kiütközik az emberekből. Jellemző, hogy azok háborognak, aki maguk is állatiasan, emberi mivoltukból kifordulva, hétvégenként a saját hányásukban fetrengve toporzékolnak valamelyik diszkó tövében.

Az embereknek a tetemes mennyiségű és értékű cigi és az alkohol helyett több pénzük maradna az egészséges életmódra, vagy a gyerekikre is fordíthatnák.

2012. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

19.!


Ne az államtól várd már, hogy felnevelje a gyerekeinket!

2012. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!