Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem minden rendben van...

Szerintem minden rendben van kishazánkban, csak nagyok az igények és túl jól élünk. Vagy ti nem így látjátok?

Figyelt kérdés
Csk pozitívan kell gondolkodni és nem kötik ki a gázt, villanyt... Értékelik ha pozitívan állsz a dolgokhoz és mérlegelik.
2012. okt. 22. 20:22
1 2 3
 1/27 VVMMvvmm ***** válasza:
12%

Talán nem tetszettek volna annyi kölcsönt felvenni.

Az ország olyan pártokat(mszp,szdsz) jutatott korábban kormányra melyek jókora adósságot csináltak .Tetszettek volna akkor reklamálni(tisztelet a kivételnek)!

2012. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem,mi nem így látjuk.Miért te igen?


-Egyébként köszi,hogy tájékoztattál.Szerdán mindenképpen bemegyek az Elektromos Művekhez (van egy havi elmaradásom)és jelzem nekik,hogy pozitívan állok a dolgokhoz,de pénzem az nincs.Remélem értékelni fogja a dumát.D:D


Húú baz'öregem fordulj orvoshoz.

2012. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Valóban nagyok az igényeim, ha szeretnék többet keresni, mert jelenleg 10-ed annyit keresek mint europai társaim, hasonló munkával, nagyok az igényeim, mert egy évben egyszer jó lenne legalább a Balatonon eltölteni egy hetet, nagyok az igényeim, mert egy hónapban egyszer legalább jó lenne egy étteremben ebédelni, nagyok az igényeim, mert nem szeretném, hogy a lakásfenntartás ekkora gondot okozzon, nagyok az igényeim, mert nem szeretném, hogy a bevételem ekkora részét lenyúlja az állam valamilyen adó formájában, nagyok az igényeim, mert nem azt szeretném napról-napra látni, hogy az egyik párt hogy ugrik a másik nyakának, nagyok az igényeim, mert nem akarom látni, hogy ismerőseim és barátaim hogyan menekülnek külföldre a könnyebb élet reményében és nagyok az igényeim, mert egyszerűen egy picit könnyebben szeretnék élni és azt látni, hogy mindenki hasonlóan kiveszi magát a közterhekből.


Hát lehet, hogy neked van igazad és nekem túl nagyok az igényeim...

2012. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy így reagáltok rá, de vannak itt olyanok, akik azt gondolják a magyar csa panaszkodni tud. Van benne valami, viszont nemfogok szónélkül hagyni, hogy akik lopnak, csalnak, hazudnak, azok jól élnek, nekem meg marad a pozitív szemlélet.
2012. okt. 22. 20:41
 5/27 anonim ***** válasza:
2%
persze, hogy nagyok az igények. sír a devizahiteles proli, sír az orvos, sír a tanár, mert több pénzt akar, multiellenes a gyárimunkás. a kapitalizmusnak csak a tehetségtelen emberek a vesztesei. érdekes módon vannak akik jól megélnek. érteni kell a pénzhez és nem a kormányt szidni. meg kéne tanulni előbb élni, ez a demokrácia. ne tükröt átkozd, ha a képed ferde.
2012. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem minden rendben van kishazánkban, csak nagyok az igények és túl jól élünk. Vagy ti nem így látjátok?"


Te ugye Svájcban laksz? :-))))))))

2012. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"a kapitalizmusnak csak a tehetségtelen emberek a vesztesei"


Nyilván igy van.

Tehát jelenleg az összes munkanélküli tehetségtelen. Plusz a te megfogalmazásodban még az orvosok meg a tanárok is azok, mert többet akarnak keresni. Grat!

2012. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem minden rendben van kishazánkban, csak nagyok az igények és túl jól élünk. Vagy ti nem így látjátok?"


Hát k...vára nem.

2012. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Te igazhitű, tehetséges, kapitalista, melyik városban élsz és hány gyáradvan amit a két kezed munkájával építettél fel?
2012. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nektek sem elég a pozitív hozzá állás. Azt hittem velem van a gond.
2012. okt. 22. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!