Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehet élni tisztességesen,...

Meg lehet élni tisztességesen, becsületesen a minimálbérből?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 04:26
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Burkoltan ő azt írta: örüljünk, hogy élhetünk.
2012. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és hogy még azért is legyünk hálásak, mert valójában úgyis feleslegesek vagyunk... :(
2012. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
28%

Ja tényleg, azt elfelejtettem, hogy minden más országban a minimálbéresek új Audival járnak, meg évente 2x nyaralni.


Nem, képzeljétek még az ajnározott nyugaton is erre elég minimálbér. Az csak egy mesterséges fék a gazdaságban, inkább örüljetek, hogy van, mivel ha nem lenne, nagy valószínűséggel még kevesebbért dolgozna, aki ennyiért dolgozik.

2012. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

Milyen alapon beszélsz te velünk ilyen lesajnáló, lenéző módon?

Kívánom, hogy egyszer neked kelljen minimálbérből tengődni, majd meglátjuk, akkor is ekkora szád lesz-e!

2012. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Elnézve a koreai sorozatokat, lehet hogy a szegénység ott kezdődik? Nevetséges. A szegénység és a nyomor között van különbség. A magyar ember már nyomorog!!!
2012. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Igen látszik milyen krva nagy válság van, mindenki érintőképernyős telefonokkal járkál, ünnepekkor meg egy rakat hitelt vesz fel az ajándékokra. Kicsit el kéne gondolkodni nem ezt a önsajnáltató szar dumát nyomni. (egy minimálbéres)
2012. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
A vélemények között megjelent,hogy vidéken olcsóbb lehet az élet.Vidéken lakom:az utazási költségem havonta:40000ft,az áram is drágább:elfogyasztok 7000ft értékben és annyi kütyüt rak rá az EON,mire kijön a jobbik esetben 18000ft lesz belőle.Nem a vetőmag drága az ültetésekhez,hanem a rá áldozható idő és a gépek amivel a földet művelheted.
2012. okt. 27. 04:42
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet élni, de csak akkor ha a politikusokat előtte bedobáltuk a Dunába.
2012. okt. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
Attól függ szerintem, hogy hol laksz. Ha van tehermentes, saját lakásod, akkor szerintem viszonylag szerényen, de meg lehet élni; ha odafigyelsz, még egy keveset félre is lehet tenni, de ha albérletben laksz vagy lakástörlesztést fizetsz, akkor lehetetlen.
2012. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Látom a magyar magyarnak a farkasa. Minimálbérből megélni? Aki szerint lehet, próbálja ki három hónapon keresztül. Hogy csak abból él előtte még a kocsijában sincsen benzi előtte. Tudom a másiknak meg lehet élni, csak nekem nem. Ezen a mentalitáson elkellene gondolkozni. Na jó lemegyünk a putris cigányok szintjére az ugye milyen jó lenne, sőt még kevesebből is meglehet élni 47ezerből! Tényleg szerintem a másiknak a cipője kerül ennyibe!
2012. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!