Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehet élni tisztességesen,...

Meg lehet élni tisztességesen, becsületesen a minimálbérből?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 04:26
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Igy lehet megélni????!!!! Mocskos Orbán.


Hajléktalanok lettek - A házaspár végignézte egész életük romba dőlését

Tormafölde - Szerdán alig pár óra alatt szimbolikusan és a valóságban is romba dőlt a Sebestyén család élete. Családi házuk kényszerbontásával hivatalosan is hajléktalanná vált Ferenc és Edit.


2012. november. 02. péntek | Szerző: Pásztor András

2012. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
2012. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
41-es:Szabálytalan építkezés miatt vagy a szomszéd (miféle rosszindulata)miatt bontották le a házat? Az egészet nem értem, az Önkormányzat önálló hatáskörben dózerolta le az épületet? Az Önkormányzat határozatát meg lehet támadni a bíróságon!
2012. nov. 2. 18:31
 44/51 anonim ***** válasza:
Szerintem a polgármester bontatta le. nincs ezeknek a szegényeknek pénzük megtámadni a bontási határozatot
2012. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Megvették részletre fizették ezt a házat és mire kifizették addigra leromlott az állapota és már nemvolt pénzük a felújításra. Erre a polgármester életveszélyesnek nyílvánitotta és lebontatta.
2012. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
A szomszéd is piszkálhatta őket, az asszonyka utal rá a cikkben, mikor azt mondja hogy nem szeretné megadni a szomszédnak azt az örömöt hogy sírni lássa.
2012. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
45-ös:ezek szerint használt épületet vettek? Nem tudom hol lehet a település,de ahova körzetileg tartoznak,illetékessége a bíróságokon hol lenne? A bíróságokon illetve az ottani ügyészségeken is lennie kell olyannak,hogy ingyenes tanácsadás!!!!////A fővárosban ez egy hónapban egyszer van mindig ugyanabban az időszakban////// Meg kellene ragadniuk az alkalmat addig míg lehet,mert ki fognak esni az intézkedési határidőből!!!!Azt nem tudom,hogy a mostani viszonyok mellett lehet-e (Önkormányzat miatt kieshet)"államilag kirendelt védőt" illetve olyan ingatlanügyekben járatos ügyvédet találni aki addig ingyen képviselné őket amíg a per le nem zajlik!! Magánemberként az a meglátásom akár az Önkormányzat is segíthetett volna az épületnek olyan rendbetételébe ahol az életveszélyt megszűntetik!!!!!!!
2012. nov. 2. 19:28
 48/51 anonim ***** válasza:
Szerintem is a polgármesternek segíteni kellett volna egy kis pénzel hogy elhárítsák a közvetlen életveszélyt, ha egyáltalán volt ilyen. Sajnos a segíteniakarás manapság kiveszőben van az emberekből. Szívszorító látvány volt a képen az egymást átölelő pár ahogy nézték a markológépet amint bontja a házukat. Sajnos ezlett Magyarországból. Bezzeg a gazdagoknak nyomja a milliárdokat Orbán hogy szakadna rá az ég!
2012. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Nem ismerem őket csak a cikkben olvastam róluk én is, egész másfele lakok nemtudok nekik segíteni sajnos.
2012. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Titokgazda ***** válasza:
41-es egész sor kis offolást eredményezett egészen 50-ig?
2012. nov. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!