Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért megint egy milliárdos...

Miért megint egy milliárdos képviseli a baloldalt és a szegényeket?

Figyelt kérdés
Nekem már a szegénységpárti milliárdos, Medgyessy is nevetséges volt. Aztán Gyurcsány próbált a milliárdjaival a szegények mellé állni - többnyire szavakban. Bajnai már szavakban se akart. Ő csak a piacoknak akart megfelelni. Dúsgazdag magánvállalkozóként miért tűnik pont ő a már megint leghitelesebbnek a baloldal képviseletére?

2012. okt. 26. 19:32
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Most már kezd rémleni, hogy településenként, meg kerületenként voltak központilag meghatározott szorzószámok, és azt kellett volna a lakás négyzetméterével megszorozni, és az adta volna az értéket. Meg az építés éve is beszámított és a komfortfokozat. De az még mindig nem jött elő, hogy hol lett volna az alsó határ.


És nem tudom, emlékeztek-e, hogy az általános ingatlanadó előtt is volt már egy luxusingatlanokra kivetett adó, de az is megbukott. Már nem tudom, hogy, talán azt is az AB semmisítette meg.

2012. okt. 27. 16:24
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

#15


Igen nekünk csak ennyire futja. Nincs egy épkézláb ember akinek meg lenne a tehetsége, és a háttere ahhoz, hogy ez országot kihúzza a kakiból.

Bajnai is tervezett megszorításokat, igen. És akkor? Szerinted nem kellenek megszorítások, vígan menjünk államcsődbe, aztán jegyre vegyük a cukrot meg a kenyeret már amikor elég jószívű lesz az ensz és ledob ide néháűn csomaggal vagy mi? Kellenek megszorítások. De nem mindegy hogy kiből próbálnak több pénzt kihúzni. A Fidesz azokból próbál mégtöbbet kisajtolni akiknek már lassan kenyérre sem futja. Én lesz@rom az újgazdag majmokat akik rettegnek hogy a 200 milliós házuk után majd be kell fizetni pár ezer forintot. Akinek van az fizessen ne az aki 60 ezer forintból próbál megélni.

2012. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az ingatlanadónál tartunk: Itt ahol én lakom, négyzetméterenként kell fizetni vagy telekadót, ha nincs rajta épület, vagy ha van, akkor építményadót, függetlenül attól, hogy vályogviskó, vagy kacsalábon forgó palota. Az adó független a jövedelemtől, Az kap mentességet, aki 70 éves elmúlt és nyugdíja a minimálnyugdíj háromszorosa. Ilyen meg nem sok van. Ez olyan ingatlanadó, amit nem annak nevezünk, de attól ez még ingatlanadó. Ezt 15 éve fizetem!!!!
2012. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
29%
Én nem értem ki olyan hülye, hogy Bajnait visszasírja azok után, amit csinált. Én teljesen jót írtam erre a sok sötét lepontoz, mikor máskor meg verték a nyálukat a hülyegyerekek, hogy csökkenteni kéne az állami újraelosztást. Úgy látszik, ha Bajnai nem csökkenti, az már nem baj. Meg panaszkodnak, hogy sok a cigány, de ha Bajnai alatt késelnek le a cigányok, az se baj. Én legalább nem tagadom meg az elveim egy milliárdos szélhámos miatt.
2012. okt. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Az a hülye aki Orbánt akarja mégegy ciklusra megválasztani az elmúlt kétésféléves förmedvény kormányzása után.
2012. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
40%
Váltani kell Orbánt, de nem a Bajnaira.
2012. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
66%

17:52! Ezt írod :"Váltani kell Orbánt, de nem a Bajnaira."


Nos! kíváncsian várjuk hogy ha nem Bajnaira akkor szerinted kivel kellene leváltanunk Orbánt?

2012. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes hozzáállások! Bajnai két hét alatt teljesítette az IMF elvárásait, ezért aztán megugrott az államadósság, ami miatt meg kell húzni a nadrágszíjat. A visszafizetés Orbánnak jutott, erre mindenki őt hibáztatja. Ha soknak menne a gondolkodás, belátná, hogy nyolc év szoc. kormányzás után az 53%-ról 83%-ra ugrott államadósság miatt nem Orbán felelős, amit már most 6%-al csökkentett.
2012. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ott a Jobbik! Ők legalább nem hazaárulók gyülekezete. De az itteni sötétséggel kár is harcolni. Mindegy, én elmegyek ha meglesz a diplomám, ti meg akár éhen is halhattok felőlem.
2012. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
66%

# 29

A jobbikra a budim pucolását nem bíznám mert az értelmi képeeségeiket az is meghaladja. Ők inkább maradjanak a kaptafánál. Gyújtogassanak tv székházat meg lövöldözzenek cigókra.

2012. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!