Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beléptél már a Közmunkások...

Beléptél már a Közmunkások Szakszervezetébe?

Figyelt kérdés
Mi jövő héten intézzük a papírokat.

2012. okt. 28. 10:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Ha valaki tudja, itt neten keresztül hol lehet hozzászólni a szervezetükhöz, egy linknek örülnék!"


Egyenlőre a most induló Közmunkások Lapja címét tudom megadni, itt a cikkekhez lehet hozzászólni, vagy emailben felvenni a kapcsolatot a szerkesztőkkel, és szívesen megjelentetnek beküldött anyagot, cikket is.


[link]


Magának a szakszervezetnek tudtommal még nincs saját honlapja.

Remélem segítettem.

2012. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt én sem ismertem. Köszi utolsó!
2012. okt. 30. 18:34
 33/37 anonim ***** válasza:
Köszönöm a linket!
2012. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne ezt az egész közmunka programot eltörölni!Mert ennek nem csak a rabszolgává tett közmunkásoknak, de a "normál" munkakörben dolgozóknak is csak kárára van, hisz csak át kell olvasni a belinkelt honlapot, vagy jobban odafigyelni , mi folyik a környezetünkben és láthatjuk, dolgozókat rúgnak ki sorjában, hogy helyettük fillérekért csicskáztatható kismindenes közmunkásokat alkalmazzanak!Mert az "óccsóbb"....Lassan már mindenhol csak milliomos fejesek lesznek, meg közmunkások, mert ha ez így megy tovább, lassan már csak közfoglalkoztatásban fogják alkalmazni az embereket!A másik, hogy még örüljön, akit intézményhez vesznek fel és nem kerül ki valami isten háta mögötti szántóföldre jeget kapálni"hogy látsszon, hogy dolgozott valamit".Mintha a háborús időkben élnénk!

A jelenlegi közmunkások semmit sem vesztenének, ha ez a nyomorult közmunkás rendszer megszűnne, hisz 40 akárhány ezerből épp úgy éhen lehet halni, mint 28-ból,csak legalább nem érné annyi attrocitás, megaláztatás!!

2012. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Sándor G ***** válasza:

34/34, egyetértünk, nincs ennek semmi értelme,azon kivül hogy a nyáron levágjuk a nagy füvet,/idén az sem volt, szárazság miatt/, meg kitisztítottuk a vízügynek a K1-es 7m mély csatornáját, azok átereszeit, tele volt sárral iszapos földel, kubikmunka.

Mint az első világháború előtt és után lennénk.

Éhenhaláshoz közel megalázó bérért, de ez nem elég még jól meg is fázunk, kifagyunk felfázik a vesénk, derekunk az egész napos kint létben, nincs melegedő stb.a betegséget megszerzem magamnak öregkoromra.

Csak a gátőrházig 11km. kell tekerni, 7h.re odaérni.

2012. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Így van, ennek a közmunka programnak ilyen formában nem lett volna szabad létrejönnie, hisze eleinte alkotmányellenesnek is titulálták felsőbb körökben is, de hát a kormány természetesen ezt is leerőszakolta mindenki torkán.

Normális országokban van a segély, a munka, meg a közmunka, ez utóbbi bűnözők részére.Itt a normális munka világából kiszorultakat büntetik és alázzák meg a közmunkával...Sok birkával beetette már sikeresen a kormány, hogy a segélyezettből, álláskeresőből kell bűnbakot csinálni, véletlenül sem azokból, akik elherdálták a fejük felől a gyárakat, munkahelyeket és most élnek mint marci hevesen.

A szerszervezet ötlete jó és már nagyon szükséges volt, de aggályosnak tartom, hogy politikai személyek vannak a szervezésében.Azokat mióta érdekli őszintén a nehéz helyzetben élők sorsa??Az ellenzéknek most jól jönnek a közmunkások , aztán majd meglátjuk, mi lesz.Nem vagyok túlzottan derűlátó.

2012. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Ifj.Szabo Peter válasza:
Közmunkások forumát elinditom saját közösségi oldalamon mindenkit sok szeretettel várunk cimünk [link] külön aloldal készül közmunkárol magam is közmunkás vagyok miskolcon +36204245293 fogjunk össze közmunkások
2012. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!