Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az új Szigetrő...

Mi a véleményed az új Szigetről? -1. nap rásszizmus elleni koncertekkel, nulladik nap stb.

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 14:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

Az egész sziget egy határ gagyi. Balosok, libsik, zsidók, antirasszisták, melegprátiak...hát én nem vagyok rájuk kiváncsi.

Meg a belépő is menniy pénz már? Akár csak 1 napra is? Én meg sem tudnám fizetni, bár én igazi vidéki magyar vagyok....

2009. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem konkrétan pénzem nincs kimenni,((+vidéki is vagyok)sajnos a válság nekem utamba áll,örömmel látom h.másoknak nem gond kiperkálni a napi,heti és egyéb jegyet..nem vagyok irigy,bocsi,ha úgy tűnik.)


1-2 koncert érdekelne,de az nekem nem éri meg.

2009. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

"Rasszizmus. Ezt halljuk a híradóban, ezt olvassuk a hírportálokon, ez lesz a Sziget-fesztivál szenzációja. Ha ennyi helyről halljuk, hogy van rasszizmus, akkor biztos van, nem? Na ugye! Persze ez a logika nem minden esetben érvényes! Amikor például sok helyről halljuk, hogy a cigánybűnözés pokollá teszi emberek ezreinek életét, az más kategória. Az nem igaz. Hogy ez így nem logikus? Na és?!


...


Találkozunk a Szigeten, ahol pár marihuánás cigaretta (ami nem bűn, sőt, egyenesen „trendi” dolog, ellentétben a rasszizmussal) és néhány liter sör elfogyasztását követően teli torokból, együtt zengjük a dalt a rasszizmus ellen!"

2009. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

Nos, szerintem ez a rasszizmus elleni hadjárat csak a Magyar Szigetnek szólt, ami előtte volt Verőcén.

Aztán: kint voltam a szigeten, de csak kíváncsiságból. Azt hiszem többet nem megyek. Maga a fertő, alkoholtól habzó szájú idiótákkal, akiknek fogalmuk nincs arról, hogy hogyan lehet kulturáltan szórakozni.

A női ruhába öltözött meleg gyerekekről nem is beszélve, akik azt hiszik magukról, hogy megváltották a világot.

Jövőre is inkább a Magyar Szigetre megyek!

2009. aug. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Én spóroltam a belépőre, kimentem, nem szívtam, csak pár sört ittam. Én jól szórakoztam, a haverok is, akikkel kimentem. Láttam néhány drogos és meleg embert, de nem különösebben zavartak, a többség jófej volt, bár tényleg sokan be voltak rúgva. Én megyek jövőre is:)!

A Magyar Szigetről nem tudok semmit, de nem is nagyon érdekel.

2009. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem jobboldali ismerőseim (haverok) is voltak kint, szóval nem csak a ballibek járnak oda, csak ők vannak ott többségben.
2009. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%
18:35-nek, Nem voltam és nem is megyek el soha, elég ha az újságban vagy a TV-ben meglátom a vadembereket bedrogozva , egymást kefélve a sátrak mogott a kis csitrikkel berúgva!! Allatok jobban viselkednek!!! Igaza van a 21:04-nek, végre egy értelmes válasz!
2009. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
20:57: Az újságokban és a hírekben az érdekesebb embereket kapják ki. Ha lettél volna már kint, akkor tudnád, hogy egyáltalán nem ez az általános helyzet. Én sem beszélek olyan dolgokról, amelyeket nem tapasztaltam meg.
2009. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%
Egy értelmes ,civilizált ember nem megyen "ilyen" helyekre.
2009. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig voltak kint értelmes és civilizált emberek, de ha fogalmad sincs a dolgokról, és csak hajtogatod a saját igazadat, akkor az egész beszélgetésünknek semmi értelme sincs.

Én nem voltam kint a tüntetéseken, mégsem hiszem azt, hogy csak molotovdobáló skinheadek voltak kint. Pedig a média ezt sugallja, de mivel nincs róla személyes tapasztalatom, nem mondok ilyeneket.

Az értelmes civilizált emberek túlnyomó része valóban nem megy ki a Szigetre, de nem is hajtogatja végnélkül a saját véleményét kész tényként, úgy hogy a dolgokról semmi személyes tapasztalata sincs.

2009. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!