Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sólyom mikor látogat meg egy,...

Sólyom mikor látogat meg egy, egy cigányok által megtámadott MAGYAR gyereket?

Figyelt kérdés
Mondjuk aki csak csak néhányszor fejelte le néhány cigány cipőjét.És ettől törte be a fejét néhány helyen.
2009. aug. 12. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Borzasztóan förtelmes ez a nyílt magyar ellenesség amit a "vezetőink" képviselnek.Jövőre akkora x-et húzok a Jobbik rublikájába, hogy kilyukad az asztal.

Hol volt Sólyom amikor magyar halottat temettek mert a gyilkosok cigánnyok voltak?!Hol volt?!

Kúrvára nem tetszik, hogy Magyarországon mindenki belém vagy leköp mert magyar vagyok!Ebből qurvára elég!!

Néhány szót szándékosan írtam el, hogy átmenjen a trágárság szűrőn.

2009. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Naés mivan akkor, ha cigányok ölnek cigányokat? Hűha! Az akkor mennyire rasszista már! Sorozatgyilkosok mindenhol vannak, mégsem kezdenek el rasszistázni, ha pl. valaki kizárólag szőke nőket öl. A gyilkos az gyilkos. Bűntessék meg! De ne rasszistázzunk már itt folyton! Komolyan mondom lassan még nekem kell bekussolnom, mert fehérnek születtem. nonszensz!
2009. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

"Hiába azonban a felvilágosító munka, vannak olyan megátalkodott személyek, akik azt gondolják, sőt, ki is mondják, hogy ez az egész rasszizmus-hisztéria csupán gondosan kitervelt elterelő hadművelet. Ezek a gonosztevők odáig mennek, hogy az ún. rasszista alapon elkövetett gyilkosságokat politikai megrendelésre történt provokációknak minősítik. Ilyen gondolat jóérzésű emberben természetesen fel sem merülhet. Hogy miért nem? Nagyon egyszerű a válasz: mert… szóval… hát azért, mert nem, és kész!


Rasszizmus. Ezt halljuk a híradóban, ezt olvassuk a hírportálokon, ez lesz a Sziget-fesztivál szenzációja. Ha ennyi helyről halljuk, hogy van rasszizmus, akkor biztos van, nem? Na ugye! Persze ez a logika nem minden esetben érvényes! Amikor például sok helyről halljuk, hogy a cigánybűnözés pokollá teszi emberek ezreinek életét, az más kategória. Az nem igaz. Hogy ez így nem logikus? Na és?!


....


Találkozunk a Szigeten, ahol pár marihuánás cigaretta (ami nem bűn, sőt, egyenesen „trendi” dolog, ellentétben a rasszizmussal) és néhány liter sör elfogyasztását követően teli torokból, együtt zengjük a dalt a rasszizmus ellen!"

2009. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Magyarokat sajnálni és védeni nem jó dolog izrael szerint.Szegény cigók a gárda elől menekülve verték agyon a tanárt!Pfujj rássziták vagytok!!!Elhatárolódok
2009. aug. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg az volt a legkorrektebb válasz, hogy "majd ha itthon lesz egyszer velünk március 15-én"!!!

Ha az ünnepeinken nem osztozik velünk, akkor pont a bajunkban osztozna???

2009. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert akkor országjáró turnéra indulhatna.
2009. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Már bocsánat, de eddig csak a cigány vezetőktől lehetett hallani a mostani támadások kapcsán rasszista indítékot. Persze ahol kiderült, hogy családi háttér állt az ügy hátterében, az nem csak a cigány vezetőket "nem zavarta", hanem az antirasszistákat sem. Sőt egyes embereket az sem hat meg, amikor a rendőrség veti el ezt a dolgot elsőként. Én az ilyen rasszizmussal dobálózókat első kézből csuknám le a pofátlanságuk és a jó erkölcsöt sértő megnyilvánulásaik miatt. Sólyom pedig majd akkor látogatja meg például a Szögi lányokat, amikor piros hó esik...
2009. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!