Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A BKV területe (megállók,...

A BKV területe (megállók, buszok villamosok stb) magánterületnek vagy közterületnek minősül? Mert ha magánterület, akkor a közterületes nem intézkedhetne ott, és nem kérhetné el a papírjaimat, nem? :/

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 19:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A BKV-t ne hasonlítsd már egy bolthoz.Utolsó bőrt is lehúzzák a dolgozó emberről.Jővőre megint emelik az árakat,de nem tudom mire fel.Inkább nekik kéne fizetni hogy felszállok az életveszélyes buszokra,metróról nem is beszélve,a por meg rozsda tartja össze.Kénytelen vagyok használni,mivel munkahelyemre el kell jussak,hogy támogassam az adomból ezt a remek vállalatot,ami annyi mindent tett a fővárosért,pl ott van az a remek........öhm.....izé....
2012. nov. 19. 22:33
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

Mondták már: vegyél egy bringát és tekerj. Azzal is eljutsz a melóhelyre.

Jah persze azt nem lehet lopni mint a BKV-t és nem olyan mint a BKV hogy csak felülsz a munkahelyeden meg lerak ingyen igaz?


De igenis hasonlítom a bolthoz mert senki nem kényszerít a használatára. Mehetsz gyalog, bicajjal autóval ahogy csak akarsz.

De te nem akarsz csak fikázol, anyázol hogy miért nem ingyen van de persze fizetni azt nem akarsz.


És közben mindenki szidja a cigányokat holott itt az élő példa a magyar ugyanazt csinálja: lop ahol tud és követelőzik...

2012. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

"bérletet nem veszek, de minőségi szolgáltatást akarok"


Nekem nem kell minőségi,jó nekem ez a 30 éves metró is,de akkor ne kérjenek el érte irreálisan magas árat.Ha jővőre lenne 500 vagy tudod mit 1000 forint a bérlet,megvenném,mert tudom hogy annyit fizetnék,amennyit kapnék.Nekem semmi bajom a bérlettel.Sőt.Én eleve beépíteném az adózásba,és akkor nem lenne ebből gond,hogy ki bliccel,és ki nem,és még ellenőr se kéne.

2012. nov. 19. 22:41
 14/18 A kérdező kommentje:

"És közben mindenki szidja a cigányokat holott itt az élő példa a magyar ugyanazt csinálja: lop ahol tud és követelőzik..."


Igen,és én egyből bűnőző vagyok,ők meg megélhetési bűnözők.Ők megölnek egy embert 200 forintért,az megélhetési bűnözés,én bliccelek hogy bejussak a munkahelyemre,és egyből lopok,csalok.


Ti meddig nyelnétek a bérlet árát?Hol lenne a határ?100 ezer forint?Vagy ti kocsival jártok?Vagy magángéppel?

2012. nov. 19. 22:50
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is BKV-zom, de nem panaszkodom. Minden reggel jön a busz, napközben tudok közlekedni villamossal, metróval a belvárosban...

Ha nem tetszik nyugodtan bliccelj, az első ellenőr után nem lesz hozzá sok kedved, remélem gyorsan elkapnak. Paraszt.

2012. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%

"A BKV-t ne hasonlítsd már egy bolthoz.Utolsó bőrt is lehúzzák a dolgozó emberről.Jővőre megint emelik az árakat,de nem tudom mire fel."


Ez így bármelyik boltra is igaz.


"Kénytelen vagyok használni,mivel munkahelyemre el kell jussak"


Többen írták a biciklit. Egészségesebb, kevesebb stressz (vagy legalábbis a gőzt kiadhatod), és iszonyat gyorsan megtérül az ára.


"Én eleve beépíteném az adózásba,és akkor nem lenne ebből gond,hogy ki bliccel,és ki nem,és még ellenőr se kéne."


Szerintem is fizessen mindenki még dupla adót a BKV-ra. Az a Marinéni is, aki azt se tudja Bivalybasznád-alsón, hogy délre van-e Budapest.


"Igen,és én egyből bűnőző vagyok,ők meg megélhetési bűnözők.Ők megölnek egy embert 200 forintért,az megélhetési bűnözés,én bliccelek hogy bejussak a munkahelyemre,és egyből lopok,csalok. "


Bűnöző és bűnöző. Nincs túl nagy különbség. Szerinte az nem bűn, szerinted ez. Csak nem tesók?

2012. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én ha BKV-n utazom, akkor jegyet veszek. Rövid távon pedig gyaloglok. Csak azért, mert égne a pofám magam előtt is, ha bliccelnék. Nem vet fel engem sem a pénz, de amit nem tudok megvenni, azon nem is potyázom. És igen, emiatt utálom az adócsalókat a feketén dolgozókat.

Nem tudom megérteni, miért van az, hogy az ember elvár valamit, de tenni nem akar érte. Ha 65ezret keresel, akkor kb 16ezret adózol. Tehát ha jól gondolom, ebből kell a te bérletedet állni, persze ebből fussa a tiszta utcákra, a gyerekeid oktatásásra etc...etc...szánalom.

2012. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 doboszoli ***** válasza:
51%

Van egy köztes megoldás:

Menj el BKV sofőrnek! Ingyen, sőt fizetésért buszozhatsz/metrózhatsz egész nap.))

2012. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!