Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mit tennétek ha ez...

Jobbikosok mit tennétek ha ez a program tartana előadást középiskolás gyermeketek középiskolájában?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 25. 11:14
 271/274 anonim ***** válasza:
0%
Nem csodálkozom hogy nem jött válasz a többi kérdésnél töröltette a válaszaimat. De nem baj ez az ő szegénységi bizonyítványa.
2012. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/274 anonim ***** válasza:
69%
nekem ez nem szégyen, te szégyenled, ezért reagálsz olyan hevesen. akinek nem ég a háza, nem kiabál... ezzel elárultad magad, hogy rátapintottam a lényegre.. :D
2012. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/274 anonim ***** válasza:
76%
Témához hozzászólni akar még valaki?
2012. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/274 anonim ***** válasza:
53%
Szánalmas vagy te f*sszopó b*zi anyád büszke lehet rád nem csak hogy egy degeneráltat szült de még hülye is a fia mint a s*gg. Már mondtam előbb is hogy sz*r gyáva alak vagy így próbálod a saját bűnödet és szégyenedet másokra kenni de még ha sikerült töröltetned is az írásomat de nem érsz vele semmit akkor is csak egy aberrált maradsz aki képtelen elfogadni hogy egy senki. Igaz hogy elérted hogy kikeljek magamból mert ezt már nem lehetett kemény szó nélkül hagyni de aki elolvassa a válaszokat tudni fogja hogy ez a b*zi is csak egy b*zi akinek a szava semmit sem ér és méltó a senkiházi hazug nevéhez.
2012. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!