Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, mit szólnátok...

Jobbikosok, mit szólnátok hozzá, ha?

Figyelt kérdés

Amint lefasisztáznak vagy bármilyen jelzővel illetnek minket, egyből a modihoz letiltásért.

Akár kérdés, akár válasz.



2012. nov. 29. 18:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Akkor már tiltsuk ki azokat a Jobbikosokat is, akik zsidóznak meg cigányoznak! Sőt, azokat is, akik maszopoznak, meg libsiznek!

Ezek a szövegek is nagyon sok embert sértenek.



Azért ne keverjük már homogén eleggyé azt hogy valaki libsizik meg hogy fasiztázik!


Nem egy a fajsúly!

2012. nov. 29. 19:27
 12/23 anonim ***** válasza:
31%

Ha már az IQ -nál tartunk akkor itt vannak a "kollegáitok". Szavazzatok csak rájuk!



http://www.youtube.com/watch?v=F35KlucC27A&feature=player_em..

2012. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Kedves Kérdező, ebben a témakörben úgy is ez megy, ha valaki válasza nem tetszik akkor 0%-ban hasznos és már jelentve is van. Nem változtat a nagy fellángolásod semmin.



Kit érdekelnek a pontok!

Számomra sértő ha nácinak neveznek, főleg ha ezt értelmes érvelő viza helyet teszi valaki mert nem képes érvelni.

2012. nov. 29. 19:30
 14/23 anonim ***** válasza:
26%

"Ha már az IQ -nál tartunk akkor itt vannak a "kollegáitok". Szavazzatok csak rájuk! "


Ők épp nem indulnak a választásokon, de ha magára a Jobbikra célzol ezzel természetesen rájuk fogok, ahogyan eddig is tettem. Bár nem értem maradéktalanul ki vagy te, hogy bárkinek is előírd kire szavazzon, és egyáltalán nem a hozzászólásod miatt, hanem meggyőződésből teszem ezt.

2012. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%

" te hülye zsidó"


Megkérdezhetem, hogy te mit szólnál ahhoz, ha egy román azt mondaná neked, hogy te hülye magyar?

2012. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"De akkor mond már meg miért nem vagytok nácik és fasiszták?


Te mond meg hogy miért lenék az?

Még az aki előttem nácinak nevezte magát az sem 100% hogy valóban az. Lehet hogy egyszerűen a kellemetlen tapasztalat favorizáltatja vele a szemléletet, de a valódi nácik képtelenek lennének a mai kor szocializálódásában elvű életet élni.


"Miket nyilatkoztok a kisebbségről, és az izraelitákról?


Már mint ki nyilatkozik?


"Vállaljátok fel, hogy azok vagytok!


Én bizony nem vállalok fel semmit, ha én nem úgy érzem.


"Miért csak az izraeli kisebbségekkel kell foglalkozni, nem pl.. a koszovóiakkal, vagy az afrikai kisebbségekkel.


Azokkal is van foglalkozva, és másokkal is.

De ami szembetűnő arról csak lehet elképzelésed?

Mi az hogy szóba sem lehet lassan már hozni bizonyos dolgokat?


"felmérjük azt az itt élő és különösen a magyar Országgyűlésben és a magyar kormányban hány olyan zsidó származású ember van"


Kettős állampolgárságú!

Erről nem kellene elfelejtkezni.

Mert ugye az még az USA ban is elképzelhetetlen hogy kettős állampolgárok kerüljenek a törvényhozásba.

Ez teljesen ellene megy a nemzetbiztonságnak.


"Akkor ez mi ha nem náci uszítás???? És papírból olvasta, nem szóban mondta el!!!!


Szerinted ez az, szerintem meg alapvető nemzetbiztonsági érdek.


"Tehát nem igaz az az érvelés, hogy "élőszóban" tévedett!


Nem is tévedett.

Tényleg nem szabad hagyni hogy kettős állampolgárok vezessék az országot. Az hogy a magyar parlamentben sok a zsidó csak egy dolog. Ha a származása az, azzal nincs gond "ahogy a Jobbik is kifejtette".

2012. nov. 29. 19:40
 17/23 A kérdező kommentje:

"Megkérdezhetem, hogy te mit szólnál ahhoz, ha egy román azt mondaná neked, hogy te hülye magyar?


Azt hogy "édes anyád a hülye!"

2012. nov. 29. 19:41
 18/23 anonim ***** válasza:
58%

"Megkérdezhetem, hogy te mit szólnál ahhoz, ha egy román azt mondaná neked, hogy te hülye magyar?"


Semmit. Ahhoz se nagyon szoktam semmit szólni mikor a cigány magyar parasztozik. Pedig hát ez sem ritka, valahogy én mégsem rohangálok ajvékolva az Ombudsmanhoz meg a törvények módosításáért se rinyálok, hogy Magyarországon legyen tilos magyar parasztozni, pedig ez Magyarország, nem India és nem Izrael, joggal megtehetném.

2012. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

"Dick Esmen válasza:


Kb.10 ember maradna az oldalon."



Látod ez a borzasztó.

Egy kis ország számára meg főleg!

2012. nov. 29. 19:44
 20/23 anonim ***** válasza:

""Zsidónak születik az ember, és ha megfeszül akkor sem lehet más a származása, de nácinak vagy fasisztának senki sem születik. :)


1, Ha lehet ne te döntsd már el hogy én náci vagyok-e vagy sem, és ne az ATV aki számára mindenki az aki nem vele bólogat!


2, Ha egy zsidónak azt mondom (persze nem teszem) te hülye zsidó! Akkor miért a zsidó fáj neki?

Nem mondhatom azt neki hogy tarján vagy szerecsen, mert zsidó."



Én egy szóval nem mondtam, hogy te zsidó vagy vagy bármi más az lenne. Én azt mondom, hogy azért valakit megbélyegezni, hogy valaminek születik csak agyalágyult emberek teszik. Ha azért bélyegezed meg, mert tett valamit, az már jogos.


Azt mondani valakire, hogy hülye zsidó, vagy hülye magyar vagy akármi szimplán bunkóság, de szíved joga megtenni, csak téged minősít. Mellesleg szerinted az aki nem ért egyet az ATV-vel az nácinak van tituálva, aki meg nem ért egyet a szélsőjobbal az rögtön zsidó. Már én is lettem többször lezsidózva, pedig közöm sincs hozzájuk sőt még egy zsidó barátom sincsen.

2012. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!