Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi abban a szégyen, ha valaki...

Mi abban a szégyen, ha valaki rasszista?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 11:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
57%
nincs benne semmi szégyen,énis utálom a nem most barnultakat,csak ezt mondjuk ne egy cigánytelep közepén emlegesd ugy hogy egyedül vagy és nincs nálad min egy uzi:D
2009. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
55%

Azért valamit tisztázzunk.

Rasszizmus nem = fajgyűlölet.

Izmus, tehát nem valami ellen van, hanem valamiért.

Ha utálom a négereket nem rasszista vagyok hanem antinéger inkább.

Rasszista akinek nem tetszik, ha a vele nagyjából azonos származásúak (vegyük most az átlag fehér magyar-szláv-sváb keveréket) cigányokkal szaporodnak.

2009. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
67%
Az elég szégyen,mert külsőségek alapján ítéli meg a másik embert,nem a tulajdonságai után!Ajánlom figyelmedbe a Gran Torino című filmet.Ami itt Magyarországon van az nem rasszizmus,hanem tapasztalat,és általánosítás!Érdekes mert itt a cig..bocsánat romák sokkal rasszistábbak mint mi,mert ők a Magyarságunk miatt gyűlölnek,míg mi a viselkedésük és nem a származásuk miatt utáljuk őket.Tehát a Magyarok többsége nem rasszista,hisz elég sok kisebb népcsoport él itt az országban békében(pl:Sváb,Német,Vietnámi,Kínai)
2009. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
53%
Nem szégyen, csak sokak számára nem elfogadható felfogás.Szerintem se túl jó dolog rasszistának lenni.De ez magán vélemény.
2009. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
79%

rasszizmus az a biológia bőrszín alapján való megkülönböztetés...olyan meg nincs, hogy fajgyűlölet, hisz mindannyian egy fajból származunk, az emberből nem? Tehát akkor gyűlölöm az embert? Az meg már inkább anti ember..Inkább aki mondjuk a cigányokat utálja annak tapasztalatai vannak és nem azért mert rasszista...


Damien

2009. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi korrekt válaszokat!
2009. aug. 21. 11:51
 7/43 anonim válasza:
53%

Nekem mindig is felfoghatatlan volt, hogyan lehet egy embert alapból gyűlölni azért, mert annak született ami..Ugyanolyan ember, gyerekből felnő, tervez, álmodik, vágyai vannak, miért rosszabb???Mert más a bőrszíne? Neki meg mi vagyunk mások, nézőpont kérdése.

Én a rasszistákat egyszerűen primitív gondolkodású embereknek tartom.

2009. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
65%
semmi éljen sokáig!
2009. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
64%
számomra semmi, de egyébként is mindenki "rásszistá" kolompár orbán meg mohácsi viki szerint.
2009. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk általában az számit rasszistának aki torkig van a cigányokkal. Szerintem ez nem szégyen. A szégyen az, hogy idáig jutottunk. És senki nem tesz semmit. Vagy, ha mégis?? Na akkor aztán...
2009. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!