Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a helyzet most a Jobbikkal?...

Mi a helyzet most a Jobbikkal? Gyöngyösi beszéde óta?

Figyelt kérdés

Volt felvonulás, és most sok más ország képviselője is felháborodását fejezi ki. De mit tervez a Jobbik? Meg akar maradni, át akar alakulni, fel akar oszlani, vagy egyéb? Nem nagyon találtam róla információt.

Az utolsó, amit hallottam, hogy bocsánatot kérd Gyöngyösi, azóta semmit nem hallani felőlük.


2012. dec. 15. 13:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, érdekelnek a különböző vélemények, de leginkább az érdekelne, mi van most a Jobbikon belül, mit terveznek a jobbikosok a pártjukkal, és hogy a Parlament mit tervez a Jobbikkal. fel akarják majd oszlatni? vagy hasonló?

Gyöngyösi beszédén, utána a felvonuláson és most a nemzetközi véleménynyilvánításon kívül semmit nem hallok erről az egészről.


sztem egyébként akárhogy nézzük, Gyöngyösi nem a kettős állampolgárságról beszélt, hanem a zsidók számbavételéről. ez nem félreérthető, hanem egyértelmű. és valóban azután történt "felhajtás", hogy bocsánatot kért, de tényleg egyértelműbben is beszélhetne, ha nem ezt akarta mondani, de hát az ő dolguk.

2012. dec. 15. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!