Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az egyetemista diákok,...

Azok az egyetemista diákok, akik tüntetnek, csupa előadásokra járó, kötelességtudó, rendes tanuló?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 12:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ilyen csak te vagy egyedül ebben az országban! Gratulálok a kérdésedhez "mintaállampolgár"!
2012. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom vegyesen vannak. Biztos van köztük olyan is aki csak a "buli" kedvéért van ott, de van okyan is akik rendes tanulók.
2012. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező ennyire tudatlan, vagy csak ennyire szánalmasan provokál?(az utóbbi, de leginkább mindkettő)
2012. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Te dolgozó, kötelességtudó, békemenetelő, rendes állampolgár vagy, ugye?
2012. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon jó a kérdés, mindig csak a diákok jogairól hallunk, a kötelességeikről miért nem ???
2012. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom feltűnt-e, hogy azoknak a diákoknak már mindegy, mert bent vannak a rendszerben ... tetszik érteni? ... az ilyen jógyerekek és a majdani gyerekeik érdekében tüntetnek mint te vagy, mert te nyuszi vagy kiállni magadért
2012. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Tudod már vizsga időszak van így már nincsenek előadások amire be kell járni "csak" a vizsgákra kell készülni.
2012. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Nincs értelme az előadásnak, ha 300 embernek kellene bent ülni egy 200 fős előadóba. Ez a magyar felsőoktatás! A hökösök baráti köre akarja csak, a mostani rendszert fenntartani.
2012. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

Én kint voltam pár tüntetésen és a többi kérdésedre igen, én ilyen vagyok.

Bár most MSc-n pár előadásra kevésbé jártam be, de csak azért, mivel minden anyag a neten volt és a vizsgára fel tudok készülni ezek nélkül is.

BSc alatt szinte minden előadásra bejártam és a karunk egyik legjobban teljesítő hallgatója voltam. (És nem, nem büfészak egy ELTE IK.)

2012. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is kint voltam, mint egykori ösztöndíjas egyetemi diák, most már dolgozó, adófizető polgár, aki ezekkel az intézkedésekkel, ebben a formában nem ért egyet.
2012. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!