Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az egyetemista diákok,...

Azok az egyetemista diákok, akik tüntetnek, csupa előadásokra járó, kötelességtudó, rendes tanuló?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 12:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Jó van, látom már kezdődik. A hatalom és az ő hűbéresei most sem bújtak ki a bőrökből.

Kezdődik a megosztás, a lejáratás. Várom már mikor megjelenik, hogy X diákvezető alkoholista, mert találtak róla egy piás fényképet (Magyar Nemzet címlapon hozza majd tuti). Várom már mikor a békemenetes „civil” talpnyalók (F. Tamás és Cs. László) arról papol majd az Echo Tvn, hogy a diákságot az IMF és az "öltönyösök" pénzelik, hogy így rabolják ki hazánkat.

Békement a magyar felsőoktatásért! Mentsük meg a magyar felsőoktatást a kívülről pénzelt fiataloktól! Gyere te is az Andrássy útra (a buszt az állam álja)! Huj-huj hajrá!!!

2012. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=2aHO9ydsyic

itt van egy előzetes... ha nem jártam volna egyetemre, el se tudnám képzelni ...

2012. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
4%
Nem. Csupa ingyenélő naplopó.
2012. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%
valahol azért jogos a kérdés. Nekem is vizsgaidőszakom van,nem lenne időm ezzel foglalkozni ,ha akarnám sem annyi a tanulnivaló!
2012. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
Szép kis világ lenne ha nem lehetne tüntetni, mert tanulni kell. Ennyi erővel nem lehetne tüntetni senkinek, maximum a munkanélkülieknek, mert mindenkinek van valami dolga. Egyébként én is attól félek, hogy egy két órás tüntetés miatt mindenki meg fog bukni.
2012. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

@13:26: Én ma vizsgáztam, ezért a héten még nem voltam tüntetni.

Ma pihenek, a pénteki vizsgámat átraktam január 4.-re és így holnap és pénteken ráérek.

Meg lehet ezt oldani.

2012. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező mekkora a péniszed?
2012. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a kérdésből az jön le, hogy a strébereket támogatom, de aki nem akar tanulni, csak bulizni az állam pénzén, az

1.)minek panaszkodik

2.)minek tüntet az érettségizők, rokkantnyugdíjasok érdekében, meg ha már nincs más ürügy, csak hogy elégedetlenkedjen

A válaszokból úgy látom, hogy a tüntető hallgatók nem ilyenek: mindenki, aki most tüntet, annak tanulmányait meg is éri finanszíroznia az államnak.

Csak azt nem tudom, hogy az "értelmiségiek" miért mennek olyan szervezők után, akiknek céljaik úgy különösebben nincsenek, mindenféle komoly ürügyeket szednek össze, de tárgyalásra képtelenek. Talán nem veszik észre, hogy valakinek eszközeivé válnak, akinek érdeke, hogy züllessze a társadalmat. Az a kár, hogy így nehéz lesz fejlődnie az országnak.

2012. dec. 19. 15:06
 19/26 petofi21 ***** válasza:
28%
És se értem hogy minek sírnak hisz ha leteszik is a diplomát az állam(adófizetők) pénzén akkor is elhúznak innen és vissza se néznek, sajnos ez a mai magyar értelmiség! Akkor minek támogassa az állam és mi ha semmi hasznunk belőlük??? Én is 21 éves vagyok értelmiségi iskolába járok de az osztálytársaim java külföldre akar menni miest lehet, hát ne europánnak neveljük az értelmiséget!
2012. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
68%
19-es jé, van olyan, hogy értelmiségi iskola?
2012. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!