Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is szégyen?

Szerinted is szégyen?

Figyelt kérdés

Ma feltévedtem Orbán facebook lapjára..

És nem láttam mást mint sorra


"Kedves miniszter elnök úr" Ugyan ez Drága megszólítással

és egyéb szinte benyaló megszólításokkal kezdett bejegyzéseket láttam az üzenőfalán..

Amikben boldog karácsonyt,kellemes ünnepeket,és boldog új évet kívántak benne neki..


Miért?

Egy hétköznapi polgárnak miért jó?

Mit tett ez a figura, hogy Béla bácsi,vagy Józsi néni írjon neki ilyent..?



(Nem sajnálom tőle,örüljön a jókívánságnak meg a jó pár millának)

Nem vagyok jobbos,sem balos..

Szimplán kérdés felvetés:)


2012. dec. 23. 04:53
1 2
 1/19 Pro Patria ***** válasza:
26%

Mondjuk az a sokszázezer hiteles, akiken segített a végtörlesztés vagy a kedvezményes árfolyam? A több tízezer egészségűgyben dolgozó, akiknek kollektíven megemelték a fizetését?

Nem akarom minősíteni az általad leírt dolgot, mert mindig megnevetettett, hogy ilyen sokan azt hiszik, tényleg olvassa a miniszterelnök. A bálványozást külön nem szeretem méghozzá.

De azt is el kell ismerni, hogy sokaknak lehet köszönnivalójuk, és az elmúlt évtized alatt, a nyilvánvaló nehatívumok és botlások ellenére, most van a legelfogadhtóbb kormányzás.

Mikor máskor emelik a fizetéseket, míg csökkentik a rezsiköltséget? (Úgy, hogy a gyógyszerárak is jelentősen le lettek szorítva a közelmúltban.)

Mindezt ilyen gazdasági körülmények között.

És nem számít, mennyire nulláznak le érvek nélkül. A tények ezek. És ezt az is mutatja, hogy a ciklus felénél (a legalacsonyabb ponton) is a kormánypárt a legtámogatottabb, amelyet semelyik párt sem ér be.

2012. dec. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

"De azt is el kell ismerni, hogy sokaknak lehet köszönnivalójuk,"


Csak nekünk, tisztességes, dolgozó, adófizető embereknek nincs köszönni valónk, akiket folyamatosan le lehet húzni. Mi csak droidok vagyunk akiket le tudnak húzni... Mikor jön már el, hogy mi is egyenértékűek leszünk az eltartandókkal (felelőtlen devizahitelesek, nagycsaládosok, egyetemista ingyenélő bulihuligánok, külmagyarok, vallási fanatikusok, gyes/gyed/etc-n élő nők - akik a támogatás lejárta után egyből teherbe esnek-, stb.)


RÁNK MIKOR KERÜL A SOR??? Röhejes, hogy 3,5 millió tart el 7 milliót....

2012. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!


Mit vártál a 800 000 párttag országától. Valakik mindig késztestést éreznek az ilyen elvtelen "csuszómászásra".

Ilyenkor merül fel a kérdés: Milyen nemzetről beszélünk itt?


Amúgy nem vagyunk már messze ettől sem:


"Köszönjük néked Rákosi elvtárs!"


http://www.youtube.com/watch?v=pjP_G7jkQnA


0:34-től a lényeg!!!

2012. dec. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Kezdetnek Orbán facebook oldalát néhány marketing szakember üzemelteti és ők írnak oda! Orbán bevallottan soha nem nézi mert nem ért a számítógépekhez!


Az árfolyamgátat szerintem hagyjuk mint pozitív dolog mert az végeredményben csak kitolja a problémát és konzerválja hosszú,hosszú, hosszú időre a gazdaságunk megroggyanását!

A magáncsőd lett volna a megoldás és akkor már túl lennénk a nehezén!

Most arról ne is beszéljünk hogy nem történt egy kapavágás sem a "szegények lakótelepén" ahova a kilakoltatottak kerültek volna, de valaki nagyot kaszált rajta...


Az egészségügyi fizetésemelés az egyetlen ami valóban hasznos volt!

Bár egy rendes reformnak jobban örültünk volna!

Az egészségbiztosítás több rendszerrel kisérletezett kisebb területeken és kiderült hogy vannak olyanok amik sokkal jobban működnének mint a jelenlegi!


Felsőoktatási reformot támogatnék, egyszerű értelmetlen megszorításnak nincs semmi értelme!!


2010-ben volt 13.200 milliárdos a büdzsé és ekkor volt 3.7%-os a hiány!

Most meg van egy 15.500-as büdzsénk és akkora kiadástömegünk hogy mindenen spórolni kell hogy a 3% alatt maradjunk!

Vagyis van 2500 milliárddal több de még mindig annak az 100-200 milliárdnak a lefaragásán dolgozik a fidesz!! Ez vicc mint gazdaságpolitika!

Az adósságunk meg a manyup pénz mellett nőtt ami még egy vicc!


Orbán a gazdaságpolitikát úgy ahogy van elcseszte és megindult egy kommunista rendszer felé. Hát ennek így már semmi értelme és iszonyat káros is!

Ezt tapasztalhatjuk is a csökkenő foglalkoztatásban, csökkenő GDP-ben, csökkenőállami intézményi szinvonalban és a millió hazugságban!


Kivéve a fidesz! Mert nekik több pénz jut minden téren!

Ott nincs válság!!

2012. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Szíve joga mindenkinek, hogy kit és hogyan köszönt fel karácsonykor.
2012. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Tudja ezt mindenki hogy az Orbán oldalát cenzúrázzák (moderálják) ezért ott csak a jókívánságok jelennek meg. Aztán azt is tudjuk hogy voltak-vannak bértüntetők akik Orbánt és kormányát éltetik pénzért. Vagy a mi pénzükön buszokra ragasztott plakátokon próbálja lejáratni az orbánkormány a politikai ellenfelét. Ha ilyenek vannak akkor bér kommentelők miért ne lennének akik jókívánságokat írogatnak az Orbán oldalára pénzért? Azt is tudja szerintem mindenki hogy egyéb helyeken leírják az emberek az igazi véleményüket Orbánról rendesen, nem írom hogy miket írnak róla mert ha ide leírnám törölnék az írásom. De sajnos oda jutottunk hogy sokan már le sem merik írni a véleményüket Orbánról és kormányáról csak suttogva beszélgetnek róla. Hát sajnos ez lett a mi Demokráciánkból! 2014-ben Együtt 2014! E sorok írója boldogabb és igazságosabb újévet kíván minden Honfitársának.
2012. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ma feltévedtem Orbán facebook lapjára..

És nem láttam mást mint sorra


"Kedves miniszter elnök úr" Ugyan ez Drága megszólítással "


Figyelj! Orbánt az üzenőfalán úgy szidják mint a bokrot, csak a titkársága mindig törli a negatív hozzászólásokat. De keress rá fészen erre:


Orbán Lapjáról Kitiltottak Társasága

2012. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
2012. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Komplikato ***** válasza:
100%
A kamu FB profilokról nem is szólva ...
2012. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen erre gondoltam. Engem is kitiltottak, pedig csak ennyit írtam:


"A pokol tüzén fogsz elégni Orrbán, és én locsolom majd rád a gázolajat."



Szal semmi trágárság, semmi anyázás, már ennyiért is kitiltanak.

2012. dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!