Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is szégyen?

Szerinted is szégyen?

Figyelt kérdés

Ma feltévedtem Orbán facebook lapjára..

És nem láttam mást mint sorra


"Kedves miniszter elnök úr" Ugyan ez Drága megszólítással

és egyéb szinte benyaló megszólításokkal kezdett bejegyzéseket láttam az üzenőfalán..

Amikben boldog karácsonyt,kellemes ünnepeket,és boldog új évet kívántak benne neki..


Miért?

Egy hétköznapi polgárnak miért jó?

Mit tett ez a figura, hogy Béla bácsi,vagy Józsi néni írjon neki ilyent..?



(Nem sajnálom tőle,örüljön a jókívánságnak meg a jó pár millának)

Nem vagyok jobbos,sem balos..

Szimplán kérdés felvetés:)


2012. dec. 23. 04:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
"Tudja ezt mindenki hogy az Orbán oldalát cenzúrázzák... 2014-ben Együtt 2014!" Azt is moderálják.
2012. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Oda még nem írtam. :D
2012. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 schocko ***** válasza:
100%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy akik most annyira ellene vannak, azok vajon kire szavaztak legutóbb?
2012. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megfeküdte a gyomrukat és elméjüket a sok narancs.Nyilván fázó, éhező, 47000-ből nyomorgó sincs a családjukban, esetleg azt hiszik, ha szerelmes üzeneteket hagynak, béka díjat kapnak.
2012. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%

Köszönjük az új (rabszolga)munkatörvénykönyvet!

Köszönjük a családi pótlék befagyasztását!

Köszönjük a 28000 Ft-os segély 22800 Ft-ra csökkentését!

Köszönjük a chips,a sárga csekk,a telefonadót(és a többit, amit kifelejtettem a felsorolásból)!

Köszönjük az egykulcsos adót, amivel az alacsony keresetűek szívnak!

Köszönjük, hogy az alacsony keresetűek fizetése továbbra sem emelkedik, a magas jövedelműek fizetésével szemben!

Köszönjük, hogy továbbra is a szegényebb szív, míg a tehetős tovább gazdagodik!

Köszönjük a 16 éves korig tartó tankötelességet!

Köszönjük, hogy a tanulási lehetőségek szűkülni, illetve drágulni fognak(lásd OKJ) !

Köszönjük, hogy a beígért 1 millió munkahely megteremtése helyett még mindig csak a tömeges leépítéseknél tartunk!

Köszönjük a röghöz kötést munkalehetőség nélkül!

Köszönjük a segélyplafont (javasolnánk a segélyek csökkentése helyett a minimálbér növelését, a nagyobb inspiráció kedvéért)!

Köszönjük a 47000 Ft-os közmunkás (ennivalóra sem elég)éhbért.(Felsőbb körökben talán van, aki ennyiből is jól megél, egy napig)!


Szóljatok, ha kihagytam valamit, tényleg nem lehet ezt a sok jót eléggé megköszönni és felsorolni!

2012. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen..


Továbbá Köszönjük, hogy a fidesz óta Magyarországon "nincsenek" rokkantak!Újra lát a vak és szökdel a sánta vissza a nem létező munka világába!(vagy járadék és munka híján a föld alá)!

2012. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük a munkanélküli segély 3 hónap időtartamra csökkentését.Így az állástalan hamarabb visszatalál a (köz)munka világába!

Köszönjük a gyermekvédelmi támogatás Erzsébet utalványban való kifizetését!Hiszen köztudott hogy minden Magyar, alacsony jövedelmű családban csakis iszákos, játékgépező,láncdohányos,drogos,analfabéta, gyermeküket sanyargató félkegyelmű szülők vannak,akik maguktól nem tudják eldönteni, mire van szüksége a gyermeküknek!

2012. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok hozzászólást,véleményt:)
2012. dec. 23. 11:55
 19/19 anonim ***** válasza:

Szégyen? hát igen... van aki Orbánnak és udvartartásának köszönhetően jó zsíros állásba került, azt illik megköszönni...

de sajnos olyanok is vannak akik nem látják mi folyik ebben az országban, mert őket most olvasztották ki valami sz@ros gleccserből...

2012. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!