Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar jobboldali gondolk...

Ez a magyar jobboldali gondolkodás?

Figyelt kérdés

Véletlenül tekertem a Lánchíd Rádió betelefonálós műsorára, korábban még sose hallgattam. Már csak ezért se biztos, hogy reprezentatívnak mondható, amit ott hallottam, de ettől még ketté állt a fülem. Kb 45 perc alatt 5 betelefonáló volt, és a következő fontosabb véleményeket fogalmazták meg:


- Csodával határos, amit az Orbán-kormány véghezvitt.


- Nekünk (FIDESZ) nem ellenzékünk van, hanem halálos ellenségeink.


- Az Együtt 2014 idegenszívű emberek szervezkedése a hazánk tönkretételére.


- Mindenki, aki az ATV-ben megszólal, az gonosz cionista zsidó.


- Konrád György egy sátán.


- Nemzetünk élet-halál harcát vívja. Most dől el, hogy nemzet leszünk-e vagy egy csőcselék. Árpád művét most teljesíthetjük be.


- A kormány intézkedjen, a másik oldalon álló személyiségeket le kell taposni, meg kell szüntetni, le kell degradálni.


- Orbán Viktort nagyon tisztelem, neki talán még nagyobb karizmája van mint a néhai Antall Józsefnek. Áder János olyan szépen beszél, olyan szépeket mond, amit senki nem mondott még előtte.


A Levente nevű műsorvezetőnek mindehhez semmi ellenvetése nem volt. Néha lelkesen helyeselt, néha nem reagált. Egyedül egy dolgot utasított vissza, amikor egy vehemens hölgy magából kikelve rikácsolta, hogy a cigányok magyar élsortolókat támadtak meg Szigethalmon. Levente szerint nem szabad általánosságban elítélni a cigányokat, mert jók is vannak köztük. Ott vannak például a fideszes cigányok, ott van Járóka Lívia.



2013. jan. 2. 17:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
93%
Akkor Te még nem kapcsoltál az ECHO TV-re. Ott egy pali 45 percig beszélt egy félig kiégett blue box kép előtt, hogy a Devecseri iszaptározót az IMF bombázta le, Heidert drónok ölték meg, és az amerikai tinédzser izraeli beprogramozott ügynök volt. Mindehhez sorolta a bizonyítékokat. Na az a kemény.
2013. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Hát ha ennyi hülyével vagyunk körülvéve, akkor nem jósolok nagy jövőt Magyarországnak.
2013. jan. 2. 21:32
 23/35 anonim ***** válasza:
97%
Hát kedves jobboldal ezt a gyűlölet inváziót ami jellemzi a baloldalt és a jobboldalt, kikell mondani a kedves Orbánotoknak köszönhetjük ő kezdte el egymásra uszítani a két tábort a hatalom megszerzése érdekében, és mikor hatalomra jutott sunyi módon meghírdette a fogjunk össze mindannyian szlogent, Most erre mitlehet mondani? Semmi jót! Egy ilyen ember ép oly alattomos és hazug mint az általa uralt pártja . Ezek sajnos tények. És ami ennél még szomorúbb hogy csak egyre fokozódik a gyűlölet az Országban a másik jobboldalinak mondott pártnak köszönhetően(jobbik). Szemmel látható hogy Orbán kieresztette a szellemet a palackból és már elvesztette az uralmat felette. És ezt még súlyosbítja az elcseszett gazdaságpolitijával és a mégjobban elcseszett szociálpolitikájával. Ez a szomorú valóság sajnos!
2013. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%

21#


Nem is értem miért nem jön be Szaniszló mester, minden titkok tudója.


A legutóbb is azt fejtegette, hogy miért is volt a HABSBURG birodalom valamint Török birodalom egységes nemzetállam amit a gaz szabadkőművesek passzióból szétrobbantottak. Illetve miért volt borzalmas az oroszok számára, hogy a cár atyuskát levakarták a trónról.

2013. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen műsorokba soha nem az értelmiség telefonál be, sem az ATV-n, sem a Hírtévén, sem a Klubrádión, sem a Lánchíd Rádión.
2013. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 bumbi02 ***** válasza:
97%
Hát azért hallgassunk bele néha az ATV Fórum-ba is.. Mikor azt mondják, hogy Orbán alatt sokkal több az öngyilkosság. Meg hogy mennyire nincs pénzük, hónap végén éheznek.. De arra van pénzük, hogy percenként 300Ft+ áfáért 5 percig beszéljenek.... Igazából ez nem oldal függő, hanem emberfüggő. Akinek ez a legjobb dolga, hogy betelefonáljon, és ott mondja el a véleményét pénzért, főleg fröcsögve (mert ritka a szolid telefon) annak azt mondom, hogy jó lehet. Nekem vannak sokkal jobb dolgaim is.
2013. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Na hát az értelmiségről is tudnék mesélni. Idézni most nem, de elég ha csak Bayer Zsoltra utalok. Ő is mindig pofán verni akar, alpári modorban fröcsög, fenyegetőzik. Talán egy picit visszavett az utóbbi időben, és néha rászól magára, hogy ezt akkor most nem mondom ki...
2013. jan. 2. 23:08
 28/35 Pro Patria ***** válasza:
60%
És a másik oldalról Ungvári, Konrád, Karsay, Kertész, Bolgár, Tamás Gáspár Miklós? A baloldal értelmisége. Róluk sem lehet jobb véleménnyel lenni. Ehhez képest a jobboldal valós prominensei még visszafogottabbak.
2013. jan. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

bumbi02 drágám egyem a hátad!

Én nem voltam rest kideríteni, hogy nem percdíjas a szektATV Fórum nevű műsora, hanem van egyszeri regisztráció, és a tv hívja vissza a siránkozókat!


Csak hitelesen - csak hitelesen kedves ellenállók!

2013. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
17%
Ennek a szegény Magyarországnak nem egy ilyen uszító buta Miniszterelnökre van szüksége hanem egy megbékítő egyesítő okos becsületes Miniszterelnökre. Azt ne kérdezzétek hogy a megbékélést hogyan tudná elérni mert ezt énsem tudom definiálni, de ezt nemlehet folytatni amit Orbánék csinálnak ez egyenes út a Nemzethalál felé.
2013. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!