Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar jobboldali gondolk...

Ez a magyar jobboldali gondolkodás?

Figyelt kérdés

Véletlenül tekertem a Lánchíd Rádió betelefonálós műsorára, korábban még sose hallgattam. Már csak ezért se biztos, hogy reprezentatívnak mondható, amit ott hallottam, de ettől még ketté állt a fülem. Kb 45 perc alatt 5 betelefonáló volt, és a következő fontosabb véleményeket fogalmazták meg:


- Csodával határos, amit az Orbán-kormány véghezvitt.


- Nekünk (FIDESZ) nem ellenzékünk van, hanem halálos ellenségeink.


- Az Együtt 2014 idegenszívű emberek szervezkedése a hazánk tönkretételére.


- Mindenki, aki az ATV-ben megszólal, az gonosz cionista zsidó.


- Konrád György egy sátán.


- Nemzetünk élet-halál harcát vívja. Most dől el, hogy nemzet leszünk-e vagy egy csőcselék. Árpád művét most teljesíthetjük be.


- A kormány intézkedjen, a másik oldalon álló személyiségeket le kell taposni, meg kell szüntetni, le kell degradálni.


- Orbán Viktort nagyon tisztelem, neki talán még nagyobb karizmája van mint a néhai Antall Józsefnek. Áder János olyan szépen beszél, olyan szépeket mond, amit senki nem mondott még előtte.


A Levente nevű műsorvezetőnek mindehhez semmi ellenvetése nem volt. Néha lelkesen helyeselt, néha nem reagált. Egyedül egy dolgot utasított vissza, amikor egy vehemens hölgy magából kikelve rikácsolta, hogy a cigányok magyar élsortolókat támadtak meg Szigethalmon. Levente szerint nem szabad általánosságban elítélni a cigányokat, mert jók is vannak köztük. Ott vannak például a fideszes cigányok, ott van Járóka Lívia.



2013. jan. 2. 17:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
mi az nem tetszik az igazság? pff itt nem lehet semmi kritikát mondani, ami kilendítené az embereket a csökönyös gondolkodásból.
2013. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
77%

Akkor hadd idézzek pár Együtt 2014 szimpatizáns. Az írások a párt facebookján találhatók.


"jó nekik barom állatoknak hogy a közpénzből lakmározzanak az ország fejlődése helyett, EGYETLEN EGY OK SINCS EGYHÁZAK 0 Ft-nál TÖBB ÁLLAMI TÁMOGATÁSÁRA, BAROM ÁLLAT, AZ ILYENEKET FEL KELLENE LÓGATNI A TEMPLOMJAIK MELLETT!!!"


" De bizony be kell tíltani a fasisztákat azért mert mindenki tudja aki normális,hogy a szoba közepére szarni tilos.Aki ezt teszi ki kell tíltani a szobából.Az ország szobája úgy tele van már szarva, hogy mindenki aki teheti elkerűli."


És a kedvencem:

"Boldog új évet nektek is Együtt 2014 mozgalom!


Mire várunk még,. nem volt még elég a diktatúrából,a szar életből, fogjunk össze, nem békés átmenet kell már ebben az országban, hanem FORRADALOM, SŐT POLGÁRHÁBORÚ A FIDESZ ÉS SZIMPATIZÁNSAI ELLEN!!!! DÖNTSÜK MÁR EL VÉGRE, HOGY MI DŐGLÜNK MEG 7 MILLÓAN VAGY EGYMILLÓ FIDESZ-es ÉS SZIMPATIZÁNSAI CSALÁDOSTÓL ÉS A TÖBB MILLIÓ IMPORTÁLT ROMÁN BŰNÖZŐ CIGÁNY, ORBÁN VIKTOR IS CIGÁNY, AZÉRT CSINÁLT MAGYARORSZÁGBÓL, EGY FIDESZ IRÁNYÍTOTTA TOLVAJ, NEMZETKÖZI BŰNÖZŐ CIGÁNY ORSZÁGOT!"

Én nem vagyok Fidesz-szavazó, de azért kedves tőle, hogy ki akar irtani...

2013. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az utóbbi kiegészítést. Elég lesújtó ez is, én ritkán olvasok, hallgatok ilyesmit. De én úgy vettem észre, hogy azért a balos tévékben, rádiókban ennyire nem eszkalálódik a hangnem. A fórumok világa durvább ezek szerint mindkét oldalon, de azért más az, ha ez egy rádióban hangzik el. Én a Klubrádióban ilyen pocskondiázást nem igen hallottam, és talán a saját oldal hozsannázása is kevesebb, bár az náluk is előfordul.
2013. jan. 4. 17:21
 34/35 Pro Patria ***** válasza:
4%
Ajánlottuk korábban, hogy hallgass ATV Fórumot. Ott is pontosan ez van, betelefonálós közönségműsor.
2013. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
46%

"FORRADALOM, SŐT POLGÁRHÁBORÚ A FIDESZ ÉS SZIMPATIZÁNSAI ELLEN!!!! DÖNTSÜK MÁR EL VÉGRE, HOGY MI DŐGLÜNK MEG 7 MILLÓAN VAGY EGYMILLÓ FIDESZ-es ÉS SZIMPATIZÁNSAI CSALÁDOSTÓL ÉS A TÖBB MILLIÓ IMPORTÁLT ROMÁN BŰNÖZŐ CIGÁNY, ORBÁN VIKTOR IS CIGÁNY,"


Na ezek az igazi úriemberek, erről papoltam, de hát a lepontozókat max. kiröhögöm!

Rasszizmustól, kirekesztésről, széljobbveszélyről nyivákol ez "népség" közben meg folyamatosan cigóznak, és kiírtanák a velük nem szimpatizálókat.



Elgondolkodhatnátok ezen!

2013. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!