Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai baloldalra szavazók...

A mai baloldalra szavazók miért nem képesek végig gondolva az eddigieket megmondani hogy miért jó, és hogy miért is oda akarják ezután is húzni az X-et?

Figyelt kérdés

Indoklásokat is kérek !

A. Elhisznek mindent a ballib médiáknak?

B. Nem gondolkodnak , csak "pofára" megy?

C. Nosztalgiából?

D. Meg sem halgatnak mást vagy másokat?

E. Mindegy csak OV vagy VG ne lehessen?


2009. aug. 28. 07:15
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Én meggyőzhető vagyok bár miről amin nem átszik hogy totál nemzet ellenes, és nem csak arra megy ki hogy az elit jóljárjon. Nem vagyok hajlandó dalolva a vágóhídra menni csak hogy a közízlésnek megfeleljek.

Az hogy a nemzetközi piacon nem tudjuk érvényesíteni az érdekeinket ahogy politikailag sem az egyértelmű.

De kik is voltak azok akik ebben is léphettek volna már évek óta? Ne nevettes Gönc Kingával ! Az kb egy Torgyán szintű politikus.

Nincs érdek képviselete az országnak sem itthol a kölföldiekkel szemben sem az EU ban sem másutt.

A gazdasági problémáin nagyrésze ebből jön össze és nem abból hogy nem dolgozunk vagy hülyék a politikusain , gazdasági szakembereink legyenek bátmely színűek.

2009. aug. 28. 09:18
 32/39 A kérdező kommentje:

Látjátok balos érzelmű barátaim .

1 kérdésre nem tudtatok válaszolni csak vissza kérdezni!

Még ki tehet arról ami itt van ? ki kormányoz már 8. éve?

Nem gondolhatjátok hogy az ellenzék a hibás?

És mi a jó ebbe a gazdaság politikába?

Hogy lesz ebből fel lendülés?



Ha ezt valaki érv szerűen logikusan levezeti nekem . akkor jövőre az Mszp-re szavazok.

2009. aug. 28. 11:05
 33/39 anonim ***** válasza:

Mire alapozod a kérdésedet?


Mi alapján feltételezed, hogy nem gondolják végig?

(Megjegyzem, egybeírjuk: végiggondolva :)


Mi alapján feltételezed, hogy nem képesek megmondani?

A "nem képesek" és a "nem akarják" két különböző dolog.

2009. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
60%

"a mai jobboldalra szavazók miért gondolják azt, hogy mindenki, aki másra szavaz, minimum agymosott szellemi fogyatékos? Indoklást is kérek..."


Aki nem a jobboldalra szavaz, az a baloldalra szavaz. Aki a balolalra szavaz, az egy nyilvánvalóan inkompetens és ártalmas társaságra szavaz. Ilyenekre az szavaz, aki nagyon tájékozatlan. Fogyalmazhatunk úgy is, hogy hülye, buta, ostoba. Nem agymosott persze, az agymosás az egész más.

2009. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Üdv


Van egy olyan érzésem, hogy a kérdést feltevő nem kellően informált a rendszerváltás oka és kövtekezményei tekintetében.

2009. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a baloldali szavazók milyennek látják hőn szeretett kormányuk elmúlt 8 évét, és mivel járultak hozzá az egyszerű kis ember boldogulásához?
2009. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

A 16.58 as nak.


Tényleg nem érted hogy mi a baj ?

Nem a személyetekkel van és senki nem mondja hogy értelmi fogyatékosok vagytok!


Egyszerűen felfoghatattlan hogy mi az amit értékeltek abban ami itt folyik már 8 éve.

Nem a baloldali értékekkel van a baj, azokat én mint jobbikos is hajlandó vagyok elismerni sőt az értékeinek egy részével akár egyet is érteni. ettől lesznek külömböző pártok más más felfogással de akár átfedásekkel is. Ha pld te értelmes vagy (amit nem kétlek) akkor válaszolj. Ne viszont válaszokkal, vagy hogy neked mi a véleményed. Ha nem érvekkel amik logikusak.

Mit csináltak ezek az emberek 8 év alatt ami jó az embereknek?

Mi a mai gazdaság politikájuknak az a pontja amiből az következik hgy nekünk jobb lessz valaha?

Mikor lessz ez a pont?

Fel sem merül hogy ezek az emberek totál korruptak?

Nem létezhet más gazdaság polizika ami talán jobb?

Ne vagdalkodjunk hanem érvelve beszélgessünk.

Ha erre hajlandó vagy akkor találkoztm egy nem agyszívott balossal akinek vannak önálló gondolatai és elképzelései. Ennyi.

DJ

2009. aug. 29. 09:30
 38/39 A kérdező kommentje:

Ismét DJ.

Az előbbihez!

Mi lenne amit mondanál a mostani vezetőiteknek tanácsként hogy jobb legyen az országnak a nemzetnek.

(logikus érvelés hogy miért is jó mit indít el)

Ha ezt is megteszed leveszem a kalapom és nyilvánosan megkövetek minden balos!

DJ

2009. aug. 29. 09:33
 39/39 anonim ***** válasza:

"Mit csináltak ezek az emberek 8 év alatt ami jó az embereknek?"


Semmit. De azért támogasd csak őket azzal, hogy a jobbikra szavazol :DDDDD

2009. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!