Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » JOBBIK nyerjen 2010-ben,...

JOBBIK nyerjen 2010-ben, milyen kampányra lenne szüksége?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 14:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%

Eu kampányt tulajdonképpen az ellenfél/ellenség megcsinálta a Jobbiknak.


Szerintem csak egy plakát elég lenne mindenhova, azzal a felirattal, hogy RENDET TESZÜNK.

2009. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%

15:42-es: Miért is kellene elhatárolódniuk a gárdától? Igazad van a gárda cigányokat öl, lop, csal, hazudik....

A kurucinfóban egyet értünk. Megszakítani a kapcsolatot az oroszokkal? Talán a "szabadelvű, világot megmentő, japán gyilkos" Amerika jobb? Esetleg Izrael? Költözz ki!! Miért nem nézünk szét az MSZP, FIDESZ "háza tájékán" is, ők vajon miből finanszírozzák, csak nem lopnak? Miért rúgatnád ki Vonát? Szerintem ö a legszimpatikusabb a JOBBIK-ban, korrekt srác, nem tudom mi bajod vele. Elhiheted TE sokkal szűk agyúbb vagy. Szerinted a többi pártnak hány beszélőképes emberkéje van? Talán Draskovics Tibor jobb?

2009. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
11%

"15:42-es: Miért is kellene elhatárolódniuk a gárdától?"


Mert azt betiltották, észlény. Ha sokat idétlenkedik a jobbik, betiltják. Főleg egy Orbán-kormány, amely nem lesz olyan puhap*cs, mint Bajnaiék.


"Igazad van a gárda cigányokat öl, lop, csal, hazudik...."


Nem öl, lop stb., hanem fel van oszlatva.


"Megszakítani a kapcsolatot az oroszokkal? Talán a "szabadelvű, világot megmentő, japán gyilkos" Amerika jobb?"


Nem jobb, hanem a szövetségesünk. Magyarország ugyanis NATO-tag, nem FÁK-tag, és nem is az Orosz Föderáció egyik autonóm oblasztya. Ha a Jobbik Oroszország megbízottjaként kíván itt működni, akkor a Jobbik nemzetbiztonsági kockázat, más szóval hazaáruló. Ez van. Lehet pfujolni erre, de ez a helyzet.


"Esetleg Izrael? Költözz ki!!"


Érdekes, hogy aki szerint nem kellene orosz seggeket nyalni, annak szerinted Izraelbe kell költöznie. Finoman szólva furcsa a logikád. Fröcsögésed persze téged és a pártodat minősíti.

2009. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
16%

"Vonát? Szerintem ö a legszimpatikusabb a JOBBIK-ban, korrekt srác, nem tudom mi bajod vele."


Tőlem akár korrekt srác is lehet, nem vagyok lány, nem akarok járni vele, nem érdekel, hogy mennyire korrektsrác. Azt tudom, hogy június 30-i indexes interjúja alapján fogalma sincs a gazdaságról, buta, mint a föld. Egy politikustól azt várom, hogy értsen az ország ügyeihez, nem azt, hogy jóképű legyen.


"Szerinted a többi pártnak hány beszélőképes emberkéje van? Talán Draskovics Tibor jobb?"


Nem jobb, de nem azért, mert buta. Draskovics nem buta, mint Vona, a korrekt srác, hanem egyszerűen maffiózó. Draskoviccsal tehát más a gond.


A nagyobb pártoknak van kb. 10-20 beszédképes politikusa országos szinten, helyi szinten pedig néhány száz. Szakpolitikusból a háttérintézményeikben, műhyelyeikben százas nagyságrendű szakértői hátterük van.


Anno a MIÉP-nek is volt szakértői háttere. A Jobbik egyik óriási különbsége a régi MIÉP-hez képest a szellemi tőke vészes hiánya.

2009. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%
Szellemi tőke teljes hiánya? lol gratulálok. Mert a MIÉPnek aztán nagyon ott volt a szellemi háttere főmalacsága Csurkával együtt. A Jobbiknak legalább annyi esze van hogy tudják hogyan lehet gyorsan támogatottságot csinálni, a MIÉP-nek ennyi sem volt. És a Zsidesznek meg a Maszopnak hol a szakértői gárdája? Mert én sehol sem látom. Áder angolul nemtudó majmot küldik az EP-be... Az MSZP-ről meg már ne is beszéljünk...
2009. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

"Mert a MIÉPnek aztán nagyon ott volt a szellemi háttere főmalacsága Csurkával együtt."


Lentner és Csath voltak a MIÉP közgazdászai.


Ki a Jobbik közgazdásza? Az a Vona, aki szerint az országnak a szabolcsi almából kellene élnie?


És nem vitatom, hogy a MIÉP szellemi tőkéje minimális volt. Azért hoztam fel őket példának, mert még ők is sokkal jobban állnak ezen a téren, mint a hatelemisek pártja, a jobbik.

2009. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"A Jobbiknak legalább annyi esze van hogy tudják hogyan lehet gyorsan támogatottságot csinálni, a MIÉP-nek ennyi sem volt."


Gyorsan? Te itt élsz, vagy most vándoroltál be?


A Jobbik 2003 óta működik pártként. Először évekig abban merült ki a tevékenysége, hogy karácsonykor városszerte fakereszteket állított. Roppant kínos volt. Ekkor lépett ki a tagság értelmesebb része, amelyik eleinte még reményeket fűzött a párthoz.


2008-ban hirtelen növekedett meg a Jobbik népszerűsége. Ugyanis az országban 2-3 botrányos ügy kapcsán cigányellenes közhangulat alakult ki, a Jobbik ezt rövid távon ügyesen, hosszú távon ellehetetlenítve magát, meglovagolta, és jó eredményt ért el. Ezzel bezárta magát a cigányellenes párt szerepkörébe, amivel lényegében mattot adott magának. Mázlija volt 2009-ben, kb. úgy, ahogy az álló óra is naponta kétszer pontos. Ez a hirtelen népszerűség ahogy jött, úgy fog elmúlni, mert nincs mögötte semmi. Az, hogy utálják a cigányokat, nem fog sokáig egybentartani egy 500 ezres, egyébként minden szempontból heterogén szavazótábort.

2009. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Maradjunk annyiban, hogy a JOBBIK képes lenne kormányozni 2010 ben is.

Már ismerjük a FIDESZ kannibálpolitikáját és nem járunk úgy, mint a FKGP és a MIÉP!

FIDESZ egy küldött és jól fizetett műellenzéki párt, aki szintén felveszi vastagon számla nélküli pénzeket.

MSZP-ről ne is beszéljünk, jelképesen úgy kellene végezniük, mint ahogy ők végeztek az ellenfeleikkel-arccal lefelé és hátrakötni a kezüket szögesdróttal 56-ban. Viszont ezt csak jelképesen írom, mielőtt megvádolna a moderátor, mert nekem nem lenne szívem ilyet tenni, mint ezeknek a fattyúknak.

SZDSZ? LMP lesz majd a húzópártjuk.

MDF? Kisgyermekszerető volt MSZP-s majd beviszi a "tisztelet társaságot" és bejutnak megint.

A JOBBIK-ban látom az egyetlen megoldást, de szerintem ezzel sokan így vannak és lesznek.

Amikor kell segíteni fognak nekik-nekünk :-)

2009. aug. 29. 20:21
 19/29 anonim ***** válasza:
"Nem jobb, de nem azért, mert buta. Draskovics nem buta, mint Vona, a korrekt srác, hanem egyszerűen maffiózó. Draskoviccsal tehát más a gond. " -> Szoktál te televíziót nézni? Akkor egyszer nézd majd meg Tibikét. Tibi buta ÉS maffiózó, de megnézheted Orbánt, a jó angolos Ádert is. A nagy szakértői gárdára meg én is kíváncsi vagyok, mert nem igazán látszik meg a nagyobb pártokon se... (persze, gondolom nem is akarják, hogy meglátszódjon...)
2009. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Maradjunk annyiban, hogy a JOBBIK képes lenne kormányozni 2010 ben is."


Ahhoz előbb nyernie kellene, nem gondolod? Vagy sörpuccs? :DDDD


Tudod, egy 7%-os párt nem tud kormányozni. Vagy az SZDSZ a példakép?


"FIDESZ egy küldött és jól fizetett műellenzéki párt, aki szintén felveszi vastagon számla nélküli pénzeket."


Bizonyíték?


"A JOBBIK-ban látom az egyetlen megoldást"


Mire? :DDD

2009. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!