Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még ma valaki, aki hisz a...

Van még ma valaki, aki hisz a baloldali siránkozó politikának - Bayer, Gyöngyösi ügyek? Milyen alternatív pártokat ismertek?

Figyelt kérdés

Állandóan nácizmusról kiabálnak, meg rossz kormányzásról, míg ők tették tönkre az országot az előző 8 évben, de kíváncsi vagyok, ha vajon a budai villájukban szíven szúrná egy cigány az egyiket, akkor is ilyen lelkesedéssel nyomatnák a kamu demagóg szöveget, hogy "Magyarország bűnözői többsége nem roma hanem magyar" meg "a bebörtönzés költségesebb mint a segélyezés", meg hogy "Bayer minden cigányt kiirtana és ezt úgy kell érteni hogy mindenki aki baloldali és védi a cigányokat azaz a bűnözőket, az is bűnöző" és hasonló összemosások, meg "értelmetlen az a kijelentés hogy állatoknak nézzük a bűnözőket mert magyarok is vannak köztük" és hasonló már tételesen is marhaságok?


Ezek után tényleg kíváncsi vagyok, létezik-e még "hithű szoci" aki ezekre a 100x újraalakult mszp-szdsz tagokra fog szavazni az izzadságszagú nyöszörgéseik miatt.

Hogy lehet becsületességről papolni, és mindenbe belekötni, miközben "nyilvánvalóan végighazudták az elmúlt másfél-két évet"?


És előrebocsátom, hogy nem mindenki fideszjobbikos, aki nem ért egyet a demagógiával, hisz a fidesz is bizonyította már, hogy egy kutya az mszpvel, legfeljebb jobbosabb arculatba bújva.


Elég unalmas már ez, és szomorúnak tartom, hogy nincs ebben az országban egyetlen párt sem, akiért érdemes lenne szavazni menni. Tudtok alternatív pártokat ajánlani? Nem listát kérek, wikipediáról én is ki tudom nézni.



2013. jan. 14. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Én egy szavukat sem hiszem el már. Sikerül szerintem sokak szemében maguk alatt vágni a fát némely akciójukkal.
2013. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Szánalmas, a hülye is látja, h a roma szavazatokra játszanak.
2013. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És előtte hittetek nekik?

Valaki azért biztos van, aki rájuk fog szavazni, pl a cigányság egy nagy része, érdekkörök, 70 feletti "felszabadítók" hős antifasiszták és ehhez hasonló emberek.


Kíváncsi lennék, hogy aki ezt ma megtenné az eddigiek után, az mit lát bennük, és van-e rá észérve.

2013. jan. 14. 22:34
 4/6 anonim válasza:
38%
Vicces az egész! Egyértelműen látszik, hogy nem a cigányságot akarják védeni, tiszta politika az egész. Szánalmas! Az az ember is szánalmas, aki beáll a sorba bégetni, és azt magyarázni, hogy itt a világon minden rendben van, csak azzal van a baj hogy Bayer megemlítette a cigány szót! Könyörgöm nem Bayer a hibás a helyzetért, ő az aki ezt kimondta, hogy ez a helyzet, nagy különbség. Ide igazi megoldások kellenének. Ezek a politikai színjátékok csak tovább erősítik a cigánysággal kapcsolatos dühét az átlag embernek.
2013. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van még aki hisz a Fidesznek? Legalább olyan agymosottak, mint aki az MSZP-nek hisz.

A Bayer ügyben viszont igazuk van. A cigány kérdést NEM így kellene megoldani.

2013. jan. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hogy kellene megoldani? Ne a baloldali vetített internálótáborokról beszéljünk, hanem amit konkrétan leírt a cikkében.
2013. jan. 15. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!