Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellesz tanulni szeptemb...

Miért kellesz tanulni szeptembertől hittant/etikát?

Figyelt kérdés

Tudom miről beszélek mert ovis koromtól egészen 6.ik vallásosan nevelkedtem, semmi bajom nincs a hittannal. Az etikát nem ismerem. De ezt egy kicsit sok lesz már, jövőre heti 5 tesi +hittan/etika. Mindennap 8-9 órám lesz, ezen felül maradnék jótanuló, tanulnom kell. Több tanulmányi versenyre is járok, ezekre készülnöm kell. Nem is beszélve a sportról (itt a sportversenyekre értem).

Véleményem szerint nem lesz időm, bejáró is vagyok (iskolába be az út 1 óra, haza is ennyi), mindenki azt mondja, hogy legalább 10 órát kell aludni. Én 6ot szoktam ki lehet bírni. Most sokan azt gondolhatják, hogy egy hisztizős pisis gyerek vagyok, lehet igazuk, de én szeretnek mindent igényesen megcsinálni, ehhez kipihentnek kell lennem.


Így is épp elég ez nekem. Miért kell több?



2013. jan. 16. 18:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De ezt ovodaban kell mgtanitani meg altalanosban nem gimnazium. Kar h nem oda pakoljak mert nalunk is es mas iskolakba is ez van, hogy altalanosba semmir nem csinlunk utana gimiben meg meghalunk. Egyet ertek azzal h a neveles fontos, de nem gimnziumban kell elkezdeni. En szeretek olvasni irodalmi muveket. Pl.: Dickens a kedvenc irom, ezert strebernek es hulye gagyinak tartanak, de en felvallalom. Mert tudom h ettol leszek tobb. Buszke vagyok ra h ilyen szerencses vagyok, hogy a szuleim megnmevetek
2013. jan. 17. 11:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Itt nem kapsz választ. Kérdezd Semjéntől, Harrachtól ők tudják. Meg persze mi is, csak azt sértegetésnek néznék.
2013. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz ált. iskolákban is bevezetik, gimiben ez már inkább tényleg csak "mentsük ami még menthető" féle dolog.

Már attól is több vagy, hogy megbecsülöd, hogy odafigyeltek/nek rád a szüleid, és még olvasol is... a tudás, az értelem, a talpraesettség, a korrekt hozzáállás hatalmas érték!:) Akik ezekkel nem rendelkeznek valószínüleg nem az etika órán fogják elsajátítani...de legalább meglesz rá a lehetőségük!

2013. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!